Skocz do zawartości

[06/07] FBL 3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż i wyskoczyło coś ważnego i nie mogłem być dłuzej na draftcie niż bodaj 6 rund. A do pre ranku chyba też nie bardzo się przyłożyłem. Liczę zę w moim zespole znajdzie się wielu takich którzy zaskoczą swoją dobrą grą całą publikę wokoło a co za tym pójdzie także i fantasy punkciki bede tzrepał aż miło (ponoć wiara czyni cuda):D

 

Moje wybory były troche impulsywne i sentymentalne bo któż z 4 bierze Kirilenkę:P Ale myślę ze Andrzej stanie na wysokości zadania i zaatakuje też pierwszą trójkę liderów fp w tym seoznie...

 

dokonałem przed chwilą dwóch zmian, które wpisze poniżej narazie wkleje wyniki org draftu.

 

Utah Jazz

1. (4) A. Kirilenko

2. (21) J. O'Neal

3. (28) R. Artest

4. (45) C. Villanueva

5. (52) S. O'Neal

6. (69) T. Ford

7. (76) B. Roy

8. (93) M. Ginobili

9. (100) C. Maggette

10. (117) R. Alston

11. (124) Z. Pachulia

12. (141) D. Marshall -> Mo Willimas

13. (148) M. Bonner - > Kevin Martin

 

 

1. Kirilenko - juz wyżej napisałem jestem zadowolony ze pozyskałem tego zawodnika.

2.jermeine O'neal wachałem sie długo wiadomo wraca Al do drużyny, JO ostatnio się ciągle łamał ale licze zę dalej bedzie liderówał Inidanie.

3. Ronnie Artest - no ten pan chyba nawet za nisko poszedł jak na swoją renomę<wink> liczę ze bez Bonziego poszaleje ( w dobym tego słowa znaczniu) .

4. Charlie Villanueva - licze ze to bedzie mega steal.

5. Shaquille O'Neal - no nic rozumiem Vana który tyle wyborów rpzedemną odpuscił Kobasa, ale żeby Pietrek w 5 rundzie nie wzioł Grubego toż to już skandal :shock:

6. T.J. Ford ja juz siedziąłem w kurtce i w butach a wiedziałem zę musze sam zabezpieczyć pg zanim wyjdę. No i to był jedyny sensowny(mam nadzieję). Calderon mam nadzieję że pójdzie do D-L.:D

7. Brandon Roy - o ile już od każdego zawodnika powyżej oczekuje zeby grał przynajmniej dwa razy lepiej to na Royu ciąży jeszcze większe brzemię... moze to nie odpowiednie słowo;d ... no rookas który wcale w Portland nie ma małem konkurencji a i klimat jest mocno nie sprzyjajacy Telfeir sobie nie poradził.

8. Manu Ginobilli - sam bym go nigdy nie wybrał ... ale nie mam serca go wyrzucać bo wszak pewniejszych sg w swoim składzie nie mam.

9. Corey Maggette - z tym numerem to steal. Wiecznie połamany. Załuje tylko jednego że mi Pietras "ukradł" z FA Mobleya. hm

10. rafer Alston - podstwowy rozgrywajek moze będzie dobrze.

11. Zaza Pachulia - no rok temu paradoksalnie smierć kolegi otworzyła przed nim mozłiwość częstszej gry. Teraz co prawda nei ma Ala ale konkuręcja jakby większa. Licze jednak ze bedzie uzupełniał mój skład rpzez cały sezon.

12. Donyell Marshall - kiedyś ciągnął mój zespół do I ligi FBL - to były czasy. teraz został wymieniony i mam za niego Kevina Martina z Sack

13.Matt Boner sam nie wiem czy dobrze robie. A nuż jest lepszy od Butlera i coś pogra. Wymieniłem go za Mo Williamsa. Steal nad Steale. :)

 

Draft taki sobie ... Mr Phillosophy ile za Derona?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lebron

cóż miałem spory dylemat z pierwszym wyborem do ostatniej chwili nie mogłem zdecydować się czy wziąć Kobasa czy jednak Lebrona, ale cóż ponieważ Kobe najwięcej fp nabija zdobywając spore ilości punktów a spodziewam się, że w tym sezonie nie będzie już tyle rzucał to z czysto statystycznego punktu widzenia podejrzewam, że Lebron w każdym elemencie będzie od niego lepszy.

 

2. Odom

wybór wiążący się również z nie wybraniem Bryanta w pierwszej rundzie spodziewał się świetnego sezonu Lamara i wszechstronnych statystyk w okolicach 18/9/6/1/1

 

3. Billups

Pistons mają grać bardziej ofensywnie Chauncey ma contract year więc to chyba wystarczy jako powód

 

4. Okafor

tu ryzyko ze względu na jego zdrowie, ale trudno jak będzie grał powinien zaliczyć bardzo dobry sezon

 

5. Redd

potrzebny był mi SG a Redd nieźle punktuje

 

6. Marbury

statystycznie zwykle dobrze wygląda więc czemu nie :)

 

7. Hamilton

nieźle punktuje a jak Pistons faktycznie zamierzają być bardziej ofensywni to on obok Billupsa najbardziej zyska

 

8. Krstic

potrzebowałem kogoś pod kosz zwłaszcza przy niepewnym zdrowiu Okafora

 

9. Kwame

tu nie będe ukrywał, że spodziewał się, że będzie to steal 9 rundy :)

granie na środku zdecydowanie mu służy punkty, zbiórki i wysokie fg% zapewnia niezłą ilość fp

 

10. Marvin Williams

może sie wybije i zaliczy bardzo dobry sezon

 

11. Curry

wybranie go tak daleko to żadne ryzyko a może w końcu zrealizuje swój potencjał :wink:

 

12. Radmanovic

13. Parker

ostatnie dwie pozycje ponieważ miałem już wszystko czego potrzebowalem więc wybór dwóch graczy Lakers nie zawadzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (2) K. Garnett SF,PF też miałem dylemat między nim a KB ale w końcu KG. Zdecydowało to, że w tym roku Wolves odrodzą się z nowym wsparciem. A każdy pamięta fp KG w sezonie MVP jak miał wsparcie :]

 

2. (23) J. Kidd PG kręci najwięcej fp z tych co zostali. Wiedziałem Van że mi sprzątniesz Odoma :P ale Kidd jednak pociśnie lepszą średnią niż Lamar.

 

3. (26) M. Camby C zakładając, że rozegra większość meczy to swietny wybór. Potrzebowałem C i wybrałem jednego z najlepszych. Oby zdrowie dopisało.

 

4. (47) B. Davis PG PG już miałem, ale jak się trafia Baron na koniec 4tej rundy to się bierze i nie patrzy :] Pod Nelsonem będzie trochę tych fp, nie ma bata:]

 

5. (50) C. Webber PF co z tego że koleś nie broni i wogóle jest kiepski, jak kręci 20-10 (nie wiem kiedy ;) ) :?: :D

 

6. (71) J. Howard SG,SF brakowało mi SG i jest. Ładnie kręcił już sezon temu. Teraz niepodpisanie kontraktu (czyli CY) mu tylko pomogą się rozwinąć:] tym bardziej, że Terry może osiąść na laurach po podpisaniu nowego kontraktu.

 

7. (74) L. Hughes SG tamten sezon stracony przez kontuzję. Do tego nowy zespół. Nawet jeśli nie pogra jak 2 sezony temu to i tak steal:]

 

8. (95) C. Frye PF,C potrzebny mi był rezerwowy na C a pamiętam jak Frye grał jak był w S5. Dobry wybór.

 

9. (98) S. Jackson SG,SF dobry wybór jak na util

 

10. (119) D. Granger SF,PF liczę na postęp i S5

 

11. (122) S. Abdur-Rahim SF,PF póki był zdrowy grał w S5. Póki grał w S5 można było na niego liczyć. Liczę na S5:]

 

12. (143) J. Magloire C CY czyni cuda :D

 

13. (146) J. Jeffries SG,SF przypadek :) jak się zorientowałem co wybrałem od razu szybka zmiana na Mobleya :P pzdr Gimmie:]

 

chętnie zrobię jakiś trade. Szczegóły co do tego czego szukam na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (7) G. Arenas PG

2. (18) P. Pierce SG,SF

3. (31) V. Carter SG,SF

4. (42) M. Okur PF,C

5. (55) C. Kaman C

6. (66) A. Harrington SF,PF

7. (79) R. Foye PG,SG

8. (90) A. Bogut PF,C

9. (103) T. Prince SF

10. (114) B. Wells SG

11. (127) P. Brown PF,C

12. (138) S. Francis PG

13. (151) R. Brewer PG,SG

 

tak wybierałem :wink: pozniej zrobilem mały trejd z Pietrkiem i za Cartera i Wellsa wziąłem Webbera i Jacksona, przesuwajac w ten sposob Okura na pierwszego centra, a Kamana do Utl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

p Pince'sie chetnie mozemy pogadać. Ja się pochawlę co mi dziś powywijali podstawowi zawodnicy.

 

Kevin Martin - 26 (słownie minus dwadzieścia sześć)

TJ Ford 13

Corey 14

 

i kolejna niespodzianka:

 

Rafer Alston 97,5

 

.. żeby nie było wszyscy oni byli wstawieni do gry:D

 

Może sie nasza liga ciut ożywi. Dawać , pisać , komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Nie ucieszę cię, ale poinformuję: ;)

pierwsze picki dostają uczestnicy, którzy pozostają w danej lidze (analogicznie do kolejności w jakiej zakończyli poprzednie rozgrywki). Za nimi wybierają GM-owie, którzy do danej ligi awansowali (analogicznie...itd.). Dopiero po nich wybierają uczestnicy, którzy spadli z ligi wyższej (kolejność analogiczna...itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ucieszę cię, ale poinformuję: ;)

pierwsze picki dostają uczestnicy, którzy pozostają w danej lidze (analogicznie do kolejności w jakiej zakończyli poprzednie rozgrywki). Za nimi wybierają GM-owie, którzy do danej ligi awansowali (analogicznie...itd.). Dopiero po nich wybierają uczestnicy, którzy spadli z ligi wyższej (kolejność analogiczna...itd.).

Bezsensu, to dlaczego w tym roku miałem osatni pick w drafcie jak awansowałem do FBL#2 z #3? Chyba pierw spadkowicze potem ludzie ktorzy awansowali.. a jeżeli jest inaczej to składam oficjalny prostest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.