Skocz do zawartości

Anime


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, oglądam SAO 2. Ma dużo gorsze postacie od Crest of the Stars, gorszą fabułę, w dziurę jaka oddziela ich spójność i wewnętrzną logikę dałoby się wepchnąć ego Kayne Westa, a jednak ogląda mi się to lepiej tylko z powodu tego, że ktoś lepiej rozpisał dialogi. 


Jakby ktoś był zainteresowany z tym, że dawno nie odświeżałem i sporo anime nie ma.

http://myanimelist.net/profile/rappar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, oglądam SAO 2. Ma dużo gorsze postacie od Crest of the Stars, gorszą fabułę, w dziurę jaka oddziela ich spójność i wewnętrzną logikę dałoby się wepchnąć ego Kayne Westa, a jednak ogląda mi się to lepiej tylko z powodu tego, że ktoś lepiej rozpisał dialogi. <br /><br />Jakby ktoś był zainteresowany z tym, że dawno nie odświeżałem i sporo anime nie ma.<br />http://myanimelist.net/profile/rappar

<br /><br />nie ogladaj tego scierwa <br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mnie nie przekonał. 

Masz jakby co wyżej mój MYL. Tak w ślepo polecam FMA: brotherhood, do tego jest na YT w HD. Jak to masz obejrze to Code Geassa, One Punch Mana, Attack on Titan i Kisejuu. 

Niech sie nie wzoruje na twoim malu bo jak wiemy jesteś gościem z oryginalnym gustem i wszystko oceniasz inaczej niż pospolity osobnik :D

Chociaż wszystkie tytuły które tutaj RappaR zapodał to wybitne animce, może oprócz AoT, który dla mnie akurat jest średniakiem.

 

 

a co byscie polecili po Death note?

nie ma anime ktore jest podobone do tego, ale polecam Steins;Gate lub Code Geas, szczególnie to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem na etapie avatar last airbender i legenda Korry.

I nieśmiertelnych kucyków pony.

Naruto mnie przeraża : czesc humorystyczna całkiem całkiem ale jak sie biorą za walkę treningowa to jest 5 minut stania patrzenia na siebie i długich ujęć na stanie i patrzenie.

Po czym kończy sie odcinek.

Co bedzie przy prawdziwej walce? 40 minut długich ujęć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie avatar last airbender i legenda Korry.

I nieśmiertelnych kucyków pony.

Naruto mnie przeraża : czesc humorystyczna całkiem całkiem ale jak sie biorą za walkę treningowa to jest 5 minut stania patrzenia na siebie i długich ujęć na stanie i patrzenie.

Po czym kończy sie odcinek.

Co bedzie przy prawdziwej walce? 40 minut długich ujęć??

Nie spojleruj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

God Eater - na podstawie gry (której nie znam, nie grałem) też całkiem przyjemne i nie był to stracony czas. Trochę odrzuca czasami duża ilość CGI i komputerowej animacji. Bohaterowie nie tak ciekawi i złożeni jak w Baccano, ale nadal jest to dobra rozrywka w postapokaliptycznym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.