Skocz do zawartości

Anime


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba też zacznę oglądać tego One punch man, bo poziom żenady w DBsuper zaczyna mnie irytować. Tylko powiedzcie mi czy nie lepiej najpierw przeczytać mangę? Jak to wygląda? Bo z doświadczenia wiem, że manga potrafi być dużo lepsza od anime.

Jak dla mnie anime jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem wszystkie dostępne odcinki One punch man(11) i cóż... Świetne anime! Walki są bardzo fajnie animowane(zwłaszcza z tym szybkim Ninja - coś zajebistego), humor często jest wyborny - dawno nie miałem tak, że śmiałem się w głos, a w OPM miałem tak kilka razy. 

 

Czekam na 12 odcinek, który ma być ostatni co jest wielkim minusem. :/ Mam nadzieję, że będzie 2 sezon, a jak nie to chyba sięgnę po mangę, bo tam chyba fabuła jest kontynuowana po tym ataku kosmitów? Ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kolejny sezon na 100% anime ma za dużo możliwych rozwiązań żeby skończyć coś co odniosło taki sukces <br />

Ale i tak więcej śmiałem sie przy GTO bo to mistrzostwo komedii :grin:

GTO to akurat tylko manga! Anime jest ugrzecznione, krótsze i mniej śmieszne, chociaż nadal bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzisiaj wszystkie 11 epów One Punch Mana i szału nie ma dupy nie urywa, przehype'owaliście :)
Taki typowy shonen, na dodatek główny bohater w "poważnych ujęciach" wygląda jak Takeshi z Yaiby.

Plusem jest to, że czerpie z tego co najlepsze z anime typu DB,Naruto,Bleach.
I nietypowa, ale bardziej amerykańska komiksowa kreska w niektórych walkach :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzisiaj wszystkie 11 epów One Punch Mana i szału nie ma dupy nie urywa, przehype'owaliście :smile:

Taki typowy shonen, na dodatek główny bohater w "poważnych ujęciach" wygląda jak Takeshi z Yaiby.

 

Plusem jest to, że czerpie z tego co najlepsze z anime typu DB,Naruto,Bleach.

I nietypowa, ale bardziej amerykańska komiksowa kreska w niektórych walkach :smile:

 

 

 

Obejrzałem za jednym zamachem całe anime, słabe 2/10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

<br /><br />Twoje pierwsze anime? :grin:<br /><br />

wczesniej DB i Naruto do momementu kiedy zaczelo mnie wkurzac.

 

od 15 odc mniej wiecej DN zaczelo irytujacy tor obierac, mam nadzieje ze wroci klimat z poczatku. Gdzie byl pojedynek 2 mozgów. A nie ze protagonista zamienia sie na stałe w cipe

 

edit. na szczescie wrocil ale za dlugo to trwalo :tongue:

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej DB i Naruto do momementu kiedy zaczelo mnie wkurzac.

 

od 15 odc mniej wiecej DN zaczelo irytujacy tor obierac, mam nadzieje ze wroci klimat z poczatku. Gdzie byl pojedynek 2 mozgów. A nie ze protagonista zamienia sie na stałe w cipe

 

edit. na szczescie wrocil ale za dlugo to trwalo :tongue:

koncowka anime to totalny mindfuck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli DN? Jeśli tak to mindfuck źle tłumaczysz. Im dalej DN tym gorzej, a po 25 epie to zjazd w dół z prędkością kosmiczną.

<br /><br />Czekaj bo teraz nie za bardzo kojarze co tam dokładnie się stało, oglądałem 5 lat temu.<br />Chyba czas odświeżyć.<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.