Skocz do zawartości
RappaR

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zacząłem Re:creators, ponieważ miałem do tego odesłanie z Last Action Hero. 

Naprawdę świetne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kakegurui - dość oryginalne i na swój sposób unikatowe anime. Overall nie jest to wybitna pozycja pod żadnym względem, ale broni się w swej konwencji dając przy tym niezłą rozrywkę :smile:

Children of the Whales - początek intrygujący, ale niestety im dalej w las tym gorzej, zbyt łzawo, ckliwie i pseudo-dramatycznie, a szkoda.

Edytowane przez P_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goblin Slayer coś świetnego.

Ale w sumie mocno dziwi - anime, które zaczyna się od brutalnego gwałtu i dzieciobójstwa, pokazanego na ekranie, a nie wspomnianego, jest koniec końców, romantyczną komedią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goblin Slayer coś świetnego.

Ale w sumie mocno dziwi - anime, które zaczyna się od brutalnego gwałtu i dzieciobójstwa, pokazanego na ekranie, a nie wspomnianego, jest koniec końców, romantyczną komedią

fd03ad5f77951f3e08cae47d8b7bb72ef78e3b64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sezonie najbardziej mi podchodzi chyba Kaguya-Sama: Love is War - fajna romantyczna komedyjka z absurdalnym poczuciem humoru i luźną fabułą.

Na bieżąco oglądam też Yakusoku no Neverland, ale jestem trochę rozczarowany, myślałem, że będzie bardziej mrocznie a akcja nieco szybsza, do takiego Made in Abyss to w ogóle nie ma podlotu.

Co drugiego sezonu Kakegurui to mnie niestety zmęczył i znudził, o ile jedynka była jeszcze w miarę świeża, to tutaj przeginają pałę i z hazardem ma to coraz mniej wspólnego - tanie zabiegi w postaci ucinania palców i podtruwania, a głębi psychologicznej totalne zero. Obejrzę jednak jak wyjdzie cały sezon, bo postać głównej bohaterki jest po prostu cudownie popierdolona w główkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mob Psycho 100 - absolutnie przekozackie oba sezony, nie mam się do czego przyczepić: złożone postacie, intrygująca fabuła, świetna muzyka, genialne dynamiczne walki, kreska dość specyficzna i trochę komiksowa (piękną bym jej nie nazwał), ale ja akurat lubię taki styl, do tego jest w tym anime pewna głębia i pozytywne przesłanie

must watch moim zdaniem

https://www.youtube.com/watch?v=nJlmcQA_dVQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

netflixowe Flavors of Youth - klasyczne okruchy życia, historia może mało odkrywcza, trochę w stylu Makoto Shinkaia ale nie do końca

ale ta kreska i kolory o matko - petarda jak nie wiem

warto obejrzeć, cieplutkie i wzruszające, na pochmurny dzień w sam raz

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Houseki no Kuni to najlepsza rzecz na jaką ostatnio trafiłem - mało znane i niedocenianie bo zrobione głównie w technice 3D, ale jakże pęknie

+ świetne postacie, muzyka, jest trochę akcji, trochę zabawnie, trochę wzruszająco, no i piekny, dziwny świat, do tego trochę psychodeliczne animacje

perełka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem pierwszy sezon Castlevanii na netflixie - zapowiada się sympatycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi