Skocz do zawartości

Anime


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

szkoda że tak mało odcinków było

no i ostateczny wybór główynch bohaterów dosyć smutny

 

ale właśnie dlatego zostanie w pamięci na długo jako genialne dzieło, gdyby zrobili kilka sezonów to by się rozlazło

 

z takich tasiemcowych próbowałem ogladać Monster i na pewnym etapie wysiadłem totalnie zmęczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oglądam Baka and test i mam wrażenie, że tytułowym idiotą jest widz, który jest to w stanie obejrzeć. Zdecydowanie najgłupsza i najbardziej prymitywna rzecz jaką widziałem od dawna.

Nie mniej mimo oczywistych gagów, śmieję się tak samo jak przy Tomie i Jerrym, kiedy kolejny raz obrywa młotkiem.

Guilty pleasure at it's best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam wszystkim Puella Magi Madoka Magica, mimo że skierowana dla dzieci kopia czarodziejek księżyca, ogląda się to niesamowicie przyjemnie. Czasami miło obejrzeć coś naprawdę pozytywnego i optymistycznego. Nawet taka scena z 3 odcinka jak Maki się cieszy, że poznała nowych przyjaciół mimo całej swojej słodkości nie przeszkadza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kakegurui - dość oryginalne i na swój sposób unikatowe anime. Overall nie jest to wybitna pozycja pod żadnym względem, ale broni się w swej konwencji dając przy tym niezłą rozrywkę :smile:

Children of the Whales - początek intrygujący, ale niestety im dalej w las tym gorzej, zbyt łzawo, ckliwie i pseudo-dramatycznie, a szkoda.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W tym sezonie najbardziej mi podchodzi chyba Kaguya-Sama: Love is War - fajna romantyczna komedyjka z absurdalnym poczuciem humoru i luźną fabułą.

 

Na bieżąco oglądam też Yakusoku no Neverland, ale jestem trochę rozczarowany, myślałem, że będzie bardziej mrocznie a akcja nieco szybsza, do takiego Made in Abyss to w ogóle nie ma podlotu.

 

Co drugiego sezonu Kakegurui to mnie niestety zmęczył i znudził, o ile jedynka była jeszcze w miarę świeża, to tutaj przeginają pałę i z hazardem ma to coraz mniej wspólnego - tanie zabiegi w postaci ucinania palców i podtruwania, a głębi psychologicznej totalne zero. Obejrzę jednak jak wyjdzie cały sezon, bo postać głównej bohaterki jest po prostu cudownie popierdolona w główkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mob Psycho 100 - absolutnie przekozackie oba sezony, nie mam się do czego przyczepić: złożone postacie, intrygująca fabuła, świetna muzyka, genialne dynamiczne walki, kreska dość specyficzna i trochę komiksowa (piękną bym jej nie nazwał), ale ja akurat lubię taki styl, do tego jest w tym anime pewna głębia i pozytywne przesłanie

 

must watch moim zdaniem

 

https://www.youtube.com/watch?v=nJlmcQA_dVQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

netflixowe Flavors of Youth - klasyczne okruchy życia, historia może mało odkrywcza, trochę w stylu Makoto Shinkaia ale nie do końca

ale ta kreska i kolory o matko - petarda jak nie wiem

warto obejrzeć, cieplutkie i wzruszające, na pochmurny dzień w sam raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Houseki no Kuni to najlepsza rzecz na jaką ostatnio trafiłem - mało znane i niedocenianie bo zrobione głównie w technice 3D, ale jakże pęknie

+ świetne postacie, muzyka, jest trochę akcji, trochę zabawnie, trochę wzruszająco, no i piekny, dziwny świat, do tego trochę psychodeliczne animacje

perełka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.