Skocz do zawartości

Smartfony


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Zna się ktoś?

Chce kupic jakiś przyzwoity smartfon w dobrej cenie o przekątnej między 5, a 6 cali.

Zastanawiam się nad oneplus one i vibe z(z2)?

Generalnie chcę kupić telefon, w którym płacę za telefon, a nie markę, więc iphone itd odpadają.

nie pierdol się, weź sobie LG G3. W takiej petarda na pare lat w świetnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Kruger matz live i w tej kategorii cenowej polecam, działa tak jak powinien, po przeczytaniu recenzji na necie wychodzi, że to jeden z lepszych telefonów w tym segmencie. przede wszystkim dual sim, co dla mnie ważne no i spełnia warunek nieprzepłacania za markę. chociaż z tego co widzę po twoich przykładach, to szukasz czegoś lepszego, ale jeśli szukasz telefonu bardziej niż laptopa to polecam Krugera.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę tak jakbyś powiedział: "chce kupić samochód, zastanawiam się nad ssangyong bo płacę za samochód a nie za markę i wszystkie BMW odpadają" :) 

 

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. 6 cali jest zupełnie niepotrzebne jako telefon. W zasadzie optymalnym rozmiarem jest 4-5 i to w zupełności wystarcza do wszystkiego.

 

Osobiście napiszę, że warto zastanowić się nad Blackberry Z10 lub Z30 (5cali) jeśli zależy ci na telefonie. Nie ma mnóstwa aplikacji, chociaż już można pobierać z google play ale działa bardzo płynnie. Oparcie pracy telefonu na gestach z początku przeraża ale jest kapitalne, do tego najfajniejsza wielozadaniowość jaką spotkałem i oczywiście bb hub, który zmiata konkurencję w temacie notyfikacji.

 

Dobre są też Lumie 920, 1020 itd. 

 

Swoją drogą jak chcesz kupić telefon w tej cenie z Androidem to moja rada brzmi: kup Lumie 520 za <300zł i resztę wydaj na tablet :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Iphonie 3/4 ceny to znaczek apple, a że mi na nim nie zależy, to odpada.

Chińskie smartfony nie odbiegają obecnie jakością od czołówki, generalnie jedyne co mi nie pasuje w nich to brak micro sd. O ile oneplus one ma wersję 64 gb, to k910 z 16 może być problematyczne.

Tablet juź mam, a telefony poniżej 5 cali są dla mnie za małe. 5,5-5,7 byłoby optymalne i się zastanawiam nad Note 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Apple'a, który cenowo wychodzi drogo. To jednak w porównaniu z flagowcami Samsunga, które ceną nie konkurują z iphonem, to produkt Apple'a oferuje Ci fantastyczną optymalizację oprogramowania ze sprzętem. W przypadku telefonów opartych na Androidzie ta optymalizacja jest daleko od zadowalającego poziomu Także z tym 3/4 ceny za znaczek to tak nie do końca, przynajmniej nie w przypadku iphone'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Androidów LG ma obecnie najlepszy stosunek bebechów do ceny.

 

Dopiero atakują rynek i wypuszczają mega konkurencyjne smartfony LG G2 biła konkurencyjnego wówczas samsunga na głowe pod wzlgędem stosunku cena jakość.

 

Do tego minimalne ramki / ogromy wyswietlacz i bardzo wygodne przyciski z tyłu.

 

LG G3 to obecnie najlepszy android i piszę to jako posiadacz wymarzonej długo Xperii Z2.

 

Lumii bym nie wziął za darmo, mimo, że mają niezłe aparaty.

 

O Samsungach Note'ach słyszałem od posiadaczy same świetne opinie, jeżeli gabaryt Cie nie odstrasza, to warto rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle używam BlackBerry 10 ale LG G3 wygląda z wyświetlaczem oszalamiajaco

 

Ajfon za to ma przepiękny glosniczek i robi dobre zdjecia

 

Zależy na czym Tobie zalezy?

 

Muza ajfon

Wyświetlacz i oglądanie filmów LG

Aparat to sprawdzilbym aparaty z najwyższą matryca zarówno patrząc na mln jak i przede wszystkim na wielkość (wymiar fizyczny)

 

Podobno juz w lato pojawił się model Sony z 41mln pixeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR a skąd byś Oneplus One brał jakbyć się zdecydował?

 

zabawne te opinie o chińskich telefonach bo patrząc na to co polecają ti większość nawet nie wie co to

Z allegro, ale jednak go sobie odpuszczę, bo nie ma serwisu w Polsce i  strasznie mi się estetycznie nie podoba.

Ogólnie miałem Zopo zp780 i naprawdę mnie przekonał, że chińczyki dogoniły w sumie kurdę nie zachód, a Tajwan i Koreę.

Bo Ameryki to nie problem:

original.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.