Skocz do zawartości

[06/07] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli formalności jeszcze to, co należne, czyli klasyfikacja kwietnia. Tygodnia już nie będę robił, bo mało dni było. Też przyłączam się do gratulacji. Wyłączając jakieś niespodzianki z deklaracjami udziału, to za rok tutaj wracam i jeszcze raz walczę o awans :)

 

Kwiecień (01.IV-18.IV.2007)

 

1. KS Klaudyn, 65, 5274,5 - 81,15

2. La Victoria, 71, 5760,5 - 81,13

3. MJ-Team, 78, 6226,0 - 79,82

4. PeterTeam, 66, 5173,5 - 78,39

5. Kangaroos, 69, 5393,0 - 78,16

6. Da Bronx, 72, 5152,0 - 71,56

7. Team Name, 76, 5339,5 - 70,26

8. SZAKIL's TEA, 74, 5084,0 - 68,70

9. Chicago Bulls, 80, 5214,5 - 65,18

 

(kolejność: miejsce, nazwa, ilość rozegranych meczów, suma fp, średnia fp za okres)

 

Graczem kwietnia w FBL#2 został: Vitaly

 

Mocne zakończenie tryumfatora rozgrywek. Ale również z podniesionym czołem Mich@lik "idzie na dno" :wink: Brawo za walkę do samego końca i rozegranie maxów na każdej pozycji. Niewiele zabrakło, ale mojego 25fp nie przebiłeś :wink: Antek już mniej podziczył na koniec, ale bywa :? Ktoś musi spaść, by ktoś inny mógł się cieszyć z awansu (choćby tylko jeden sezon :) ).

 

Jeszcze klasyfikacja końcowa, dla postronnych widzów (jeśli tacy byli), ale też dla potrzeb przyszłorocznej klasyfikacji, żeby nie trzeba było się dopytywać, jak z Yahoo znikną tegoroczne wyniki.

 

1. KS Klaudyn (Vitaly) - 53498.00 fp

2. MJ-Team (Air_MJ) - 52538.50 fp

3. Team Name (Qba) - 51712.00 fp

4. Da Bronx (Flash) - 50192.00 fp

5. PeterTeam (Peter) - 49858.50 fp

6. SZAKIL's TEA (Szakil) - 49800.00 fp

7. Kangaroos (Duduś) - 49094.00 fp

8. La Victoria (Mich@lik) - 48966.00 fp

9. Chicago Bulls (Antek) - 47292.00 fp

 

Oto wykaz zwycięzców tygodni:

- Vitaly - 8

- Flash - 4

- Szakil - 4

- Air_MJ - 3

- Peter - 2

- Qba - 1

- Mich@lik - 1

 

Zwycięzcy miesięcy:

- Vitaly - 2

- Air_MJ - 2

- Qba - 1

- Szakil - 1

 

Chciałem jeszcze zrobić wykaz, kto wygrał jakie kategorie statystyczne wykorzystywane przez naszą formułę. Ale jak zobaczyłem, że tryumfator, czyli Vitaly, wygrał tylko jedną, a do tego były to straty, to odpuściłem, bo to nie ma sensu. Najlepiej być w miarę wysoko we wszystkich i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za rywalizacje i emocje do konca sezonu.

Gratuluje awansu Vitalyiemu i Qbie.

Dla mnie byl to udany sezon bo po 3 latach gry w FBL udalo mi sie wreszcie awansowac z 3 ligi do ekstraklasy:)

Mysle, ze gdyby Wade byl zdrowy mialbym szanse powalczyc o zwyciestwo w naszej lidze, lecz przy jego kontuzji 2 miejsce uznaje za sukces.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sezon dobiegł końca i warto go podsumować.

Po pierwsze sezon był naprawdę emocjonujący i nie ma chyba zespołu, który nie poniósł dużych strat przez kontuzje.

Chciałem wszystkim podziękować za fajną zabawę a spadkowiczom życzę, szybkiego powrotu.

Za podsumowanie sezonu można jeszcze dodać, iż nie było bardzo spektakularnych transerów odmieniających losy zespołów. A tak naprawdę kluczowy jest draft, później w trakcie sezonu ciężko jest dobrać wybitnych zawodników i tak naprawdę są to tylko korekty w składzie.

No cóż powróciłem po roku do ekstraklasy, w której dotychczas zawsze grałem ogony, tym razem mam nadzieję, iż będzie lepiej.

Dziękuję jeszcze raz za emocjonujący sezon i życzę abyśmy za rok spotkali się znowu (mam nadzieję że w ekstraklasie) ekstraklasie spadkowiczom szybkiego powrotu i pięcia się dalej w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.