Skocz do zawartości

[06/07] FBL 2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Stromile zalozyl juz temat dla pierwszej ligi, ktora nazwal ekstraklasą, to ja jako komisarz otwieram temat, nazwijmy to - przedsionka ekstraklasy :)

 

Oto lista uczestnikow:

 

1. Air_MJ - GG:1849264 / e-mail: air_mj@[usuń-to]op.pl

2. Flash - GG:4579088

3. Peter - GG:6368631 / e-mail: piotr931@[usuń-to]wp.pl

4. Duduś - GG:4284403 / e-mail: kacperek.junior@[usuń-to]wp.pl

5. Antek - GG:1960226

6. Qba - GG:2442565

7. Mich@lik - GG: (nie ma, bo uparł się na tlen) / e-mail: zmaziu@[usuń-to]nsk.net.pl

Szakil - GG:4225427 / e-mail: nbaman@[usuń-to]wp.pl

Vitaly - GG:4804877 / email: sopeldom@[usuń-to]wp.pl

Borys - GG:2291228 / e-mail: e-nba.pl@[usuń-to]gazeta.pl

 

 

Kolejność jest już taka, jaka będzie w drafcie. Czyli na początku ci uczestnicy, którzy pozostają w drugiej lidze. Pozniej ludzie, ktorzy awansowali z nizszej ligi. A na koncu spadkowicze z ligi wyzszej. Kolejnosc trzech ostatnich GM-ów zostanie jeszcze sprawdzona, bo nie znalazlem wynikow z FBL#1 i nie wiem, jak tam sie zabawa skonczyla. Znalazlem tylko srednie, ale to nie to samo, bo nie to decyduje o kolejnosci w tabeli. Jesli chodzi o awansowiczow, to znalazlem kolejnosc: Antek, Qba, Mich@lik. Jesli jest niewlasciwa, to prosze dac znać.

 

A tak w ogole, to prosze przejrzec te dane, ktore wyzej wypisalem i sprawdzic, czy sa aktualne. Jeszcze wracajac do listy uczestnikow, to troche przeciagnalem termin deklaracji. Sam dalem ciala i jako komisarz nie zauwazylem, ze do 16 wrzesnia trzeba sie zglaszac. Szybko to nadrobilem i skontaktowalem sie z Dudusiem i Szakilem, ktorzy potwierdzili udzial. Nie mam jeszcze znakow od Borysa i Vitalego, ale mysle, ze na dniach sie to wyjasni i ewentualnie kogos z FBL#3 awansuje do nas.

 

 

Wzorem Stro daje link do tematu dotyczacego appletu, na ktorym bedzie sie odbywal draft - Yahoo

 

Mozna tez przetestowac kompa, zeby nie bylo pozniej niespodzianek:

Link do testu: http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/basketball/rules/hooprules-07.html i "Test Your System"

 

 

Pierwszym, co musimy ustalic, jest termin draftu. Na dniach założe na Yahoo ligę i coś zaproponuję. Bede sie staral, by byl to termin podobny do tego, jaki zaproponowal Stro w ekstraklasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstało drobne zamieszanie :wink: właściwa kolejność dla FBL 2 wygląda w ten sposób:

 

Ponieważ w tym roku Yahoo! startuje później niż w zeszłym na drodze wyjątku spóźnialskim (ze wszystkich lig) dajemy jeszcze czas do jutra na potwierdzenie udziału. Po dniu jutrzejszym ostatecznie zamykamy zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc, antek, problem, bo jak podejrzewam wiekszosci wlasnie weekendy beda lepiej pasowac. Mozna wtedy na spokojnie zasiasc, a nie wciskac draft miedzy szkole czy prace, gdy jest sie zmeczonym. Jutro zakladam lige. Wybiore jeden termin w weekend, no i jakis w czwartek/piatek (raczej piątek). Zobaczymy, co sie bardziej spodoba. W ostatecznosci jest cos takiego jak lista dla kompa, zeby wybierał sam.

 

PS. 1. Vitaly potwierdzil udzial, wiec mamy komplet.

PS. 2. LOL Borys. Grasz w to chyba od samego poczatku na e-nba.pl, a nawet nie wiedziales, ze mozna sobie liste do draftowania ustawic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ligę. Olałem zakładanie kilku z różnymi porami draftu. Jak trzeba będzie to się zmieni w tej jednej, jakieś możliwości manewru na pewno będą, bo do sezonu jeszcze sporo czasu.

 

Wstępny termin draftu to:

:arrow: Niedziela, 15 października, godz. 21.30 (Sun Oct 15 9:30pm CEST)

 

Proszę o wypowiedzi co do tego, czy pasuje.

Jeśli nie pasuje, to podawajta od razu, kiedy by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że większości termin pasuje, więc póki co nie zmieniam. Może ktoś jeszcze się odezwie, ale na chwile obecną wygląda na przesądzone.

 

Co do namiarow ligi, to dzisiaj (za chwilę) wam przesle, ale to na GG, bo robic 10 PM-ow za długo trwa jak na moje lenistwo. Jakby ktos nie dostal, to niech da znać. W samych wiadomościach na GG tez bede prosil o potwierdzenie otrzymania, wiec powinienem i tak wiedziec, kto nie "kontaktuje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.