Skocz do zawartości

Sezon 2014/2015 - na co najbardziej czekacie w tym sezonie?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Oj więcej, conajmniej czterech,

Też jestem kryptofanem Evansa, myślę, że spokojnie jeszcze paru się znajdzie.

 

Także jak to mówi klasyk You are not alone!

 

Swoją drogą zawsze lubiłem graczy bardziej finezyjnych niż tych siekierą ciosanych. 

Dlatego też biorę Iversona, Irvinga, Jenningsa, Evansa nad np. takim Westbrookiem, czy Lebronem. Oczywiście nie mówię, że gracze Ci są lepsi, zeby nie zalała mnie zaraz gównoburza.

 

Chociaż Lebron w pierwszych sezonach jak jeszcze nie był na tylu koksach i miał mniej w łapie ruszał się całkiem płynnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zawsze lubiłem graczy bardziej finezyjnych niż tych siekierą ciosanych.

Dlatego też biorę Iversona, Irvinga, Jenningsa, Evansa nad np. takim Westbrookiem, czy Lebronem. Oczywiście nie mówię, że gracze Ci są lepsi, zeby nie zalała mnie zaraz gównoburza.

lemvpgoathof.gif

lepasss.gif

iWfMNisbopgUx.gif

LeBron-James-Behind-the-Back-Pass-to-Ray

lebronMVP.gif

 

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemvpgoathof.gif

lepasss.gif

iWfMNisbopgUx.gif

LeBron-James-Behind-the-Back-Pass-to-Ray

lebronMVP.gif

 

hehe

 

Ale ja przecież nie neguje umiejętności gry. Gość jest bezsprzecznie najlepszy w lidze, full package - punktuje, podaje, zbiera, broni. Kompletny gracz. 

Ale porównaj sobie jego grę z pierwszych sezonów do tej jak już wyraźnie przykoksił. Zrobił się sztywny, nie porusza się już tak ''miekko'' jak kiedyś, kiedy wchodził do ligi miał w sobie luz i płynność ruchów, jak np. T-Mac. Po przybraniu kg masy mięśniowej zrobił się sztywny, skilla mu nie zabrało, po prostu rusza się mniej płynnie. 

 

Jest najlepszy, ale subiektywnie wolę oglądać grę innych graczy. Wychowałem się na grze Iversona, dopiero z wiekiem ogarnąłem, że był to cancer itp. Jednak zostało to, że doceniam zawodników którzy ruszają się płynnie i naturalnie, a nie szarpią ruchy jak np. Westbrook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież technicznie Lebron jest ścisła czołówka, przegląd pola także ma niesamowity, ale to nieważne.

Evans i Jennings to gracze finezyjni? Evans to full package atletyzmu i zero package czegokolwiek innego. Jennings z kolei to czołowy ceglarz ligi, fakt, że jest mniej wymieniany od Smithów wynika nie z jego chęci, a z tego, że rzadziej bywa na świeczniku. 

Serio to są gracze finezyjni? Oni z finezją mi się kojarzą razem z Perkinsem i Anthonym, jako gracze, którzy finezyjni NIE są.

Rozumiem gdybyś wymieniał Conleya, Diawa, Manu, w zasadzie kogokolwiek ze Spurs, Dirka, ale Jennings i Evans? To urąga logice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę zamieszałem z tym opisem. 

co do Jenningsa, nikt nie mówi, ze nie wali cegieł - wali, buduje z nich domy, zamki i pałace, ale jak już ktoś wyżej napisał ma kocie ruchy




Braku techniki Lebronowi też nie zarzucałem.
A co do pominięcia innych których wymienił Rappar, wymieniłem Jenningsa i Evansa, bo była o nich wcześniej mowa.

Walnąłem sobie subiektywny pościk, a już robicie z igły widły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.