Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

siedem osób jeszcze w ogóle się nie wypowiedziało odnośnie draftu, a i tak już ilość terminów nam się mocno skurczyła.

 

wygląda więc na to, że jeśli chcemy draft we wrześniu, to w grę wchodzi tylko najbliższy tydzień (bo potem Gerald jest niedostępny aż do 5 X), od poniedziałku (15) do niedzieli (21). przy czym u Maca odpadają wtorki i czwartki, Matek wolałby uniknąć poniedziałku, a ms9 soboty i chyba piątku. zostaje więc albo środa (17 IX) albo niedziela (21 IX).

 

jeśli zaś chodzi o październik to mamy do dyspozycji albo środy (8, 15, 22) albo niedziele (12, 19, 26) - każdego z tych dni nie wcześniej niż o 21:30, chyba że u flubera coś ulegnie zmianie.

 

ja bym w sumie mocno lobbował za tą niedzielą (21) we wrześniu.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za małe podsumowanie lorak. 

 

Tylko... akurat wtedy mam imieniny :) ale mogę się poświęcić, w przeciwieństwie do niektórych. 

 

Inny problem jest taki, nie licząc milczenia ws. daty draftu, że jeszcze 4 osoby nie zapisały się do ligi. Ale na siłę nikogo nie dodam, każda z tych osób otrzymała co najmniej dwie wiadomości, a połowa z nich dostała już nawet bezpośrednie zaproszenia do ligi.


Wypowiadajcie się, co myślicie o drafcie za tydzień. Tylko sprawnie, bo trzeba szybko podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie wole draft w drugiej polowie pazdziernika, najlepiej bylo by zrobic jakas ankiete, wtedy gdyby jakis termin fajnie wygladal, moze ms9 albo mac dali by rade jeden dzien sobie dopasowac, bo oni najbardziej ograniczaja terminy

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie wole draft w drugiej polowie pazdziernika, najlepiej bylo by zrobic jakas ankiete, wtedy gdyby jakis termin fajnie wygladal, moze ms9 albo mac dali by rade jeden dzien sobie dopasowac, bo oni najbardziej ograniczaja terminy

myślę, że każdy by wolał draft jak najpóźniej, bo wtedy będzie więcej informacji odnośnie graczy, ale ograniczenia poszczególnych GMów trochę nam utrudniają sprawę i mimo że mniej więcej połowa ligi się nawet jeszcze nie wypowiedziała, to już sporo terminów w październiku nam odpadło.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny problem jest taki, nie licząc milczenia ws. daty draftu, że jeszcze 4 osoby nie zapisały się do ligi.

Dzis tez im wyslalem wiadomosc, moze to pomoze i wyglada na to, ze ludzie z kilkoma postami na forum sa czynnikiem opozniajacym... tylko nie wiem co z tym zrobic, moze przy potwierdzeniu niech kazdy podaje jak sie z nim najszybciej skontaktowac? Dla wiekszosci to bedzie PM na forum, ale dla pozostalych moze to bedzie jakis mail?

 

Ale na siłę nikogo nie dodam, każda z tych osób otrzymała co najmniej dwie wiadomości, a połowa z nich dostała już nawet bezpośrednie zaproszenia do ligi.

Czemu tylko polowa? ;-) Wiesz, ze mozesz edytowac te wyslane wiadomosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie niech każdy wypełni to: http://www.tymelie.com/poll:2a25beac3

Nie chcę mi się wypełniać :nevreness: Wszystkie terminy od 21:30 mi pasują. Dzień nie ma znaczenia. Proszę o jak najszybsze ustalenie terminu, bo jak zaczną się kolizje z innymi draftami, to nigdy się nie zorganizujemy. Na drafcie aukcyjnym koniecznie trzeba się pojawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz jeżeli chodzi o mnie bo padł zarzut że blokuje dużo terminów. Mogę się dopasować prawie do każdego terminu jednak jest to kwestia godziny o której mielibyśmy zacząć. Mam nadzieję że to trochę ułatwi wybranie odpowiedniej daty. Jeżeli chodzi o draft we wrześniu to uważam jednak że to za wcześnie, jeszcze sporo może się zmienić, po za tym nie wiem jak inni ale ja na przykład potrzebuje trochę czasu na przygotowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Furtak

grubs/Berdziu

Piter05

 

Czekamy na was. Grubs był na forum ostatnio 3 tygodnie temu, ale to nie mój problem, bo wiadomości dostał. Najwyżej zagramy w 14, lepiej dla zabawy.

 

A reszta niech się wypowiada ws. daty.

 

 

http://www.tymelie.com/poll:2a25beac3

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Furtak

grubs/Berdziu

Piter05

 

Czekamy na was. Grubs był na forum ostatnio 3 tygodnie temu, ale to nie mój problem, bo wiadomości dostał. Najwyżej zagramy w 14, lepiej dla zabawy.

 

http://www.tymelie.com/poll:2a25beac3

 

O nie, nie, nie. Nie ma zadne "lepiej dla zabawy", bo nie jestescie jedyną ligą na tym poziomie. 

Jednak sugerowałbym (zanim zaczniecie podejmowac tego typu decycje) rozmowę na poziomie całych rozgrywek i znalezienie piętnastego managera. 

 

Rownie dobrze moznaby sugerowac zebyscie wywalili całą trójkę i za rok z West awansowałoby dwóch managerów, a z East czterech :P

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Furtak

grubs/Berdziu

Piter05

Czekamy, wiadomości z linkiem do dołączenia poszły już dwa razy. A na miejsce grubsa pomału przygotowywałbym zastępstwo. 

 

Z kolei jeśli chodzi o draft, to odbędzie się od prawdopodobnie pomiędzy 7 a 9 października (stawiam 8), o godzinie 21:30 lub 22. 

 

 
Wypowiadać się, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. 

 

I nie obchodzi mnie, że ktoś coś pisał kilka stron temu, pod uwagę w ustalaniu daty brany będzie kalendarz z linku. Większość już się wypowiedziała i ona ostatecznie zadecyduje. Czas na określenie się daję do końca tygodnia. W poniedziałek podam ostateczną datę draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.