Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2014/15

 

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu [wg tej metody http://www.e-nba.pl/topic/3598-update-regulaminu-sklad-lig-na-danym-poziomie/page-8?do=findComment&comment=295010 ] w jej sklad wchodza:

[w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

MKA - MKAllstars

Jurek Furtak - RKS Motor

Mack - Bad Boys Team

SiXers/Rinus7 - SiXers

nash13phx - Seagull Hunters [transfer za grubsa]

shevcu - MKS Milejów [transfer za loraka]

Gerard - Czerwona Latarnia

sooobi/Bartek - sama-sama

Tizz/Mistah Don'T Play - Psychopatic Rydaz [transfer za flubera]

Piter05 - Hit Squad [zaczynal jako Piter's Team]

Tru Warier/Freddy - Team Warier

matek [komisz] - Basketball Reasons

bigbosh/Grzegorz - Swaggy P's 360 Layup [draftowal automat]

bulek - Sopockie Trefliki

ms9 - ms9

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I zas najnizszych 6 miejsc spada na poziom III drzewka [ktory zostanie wymieszany na podstawie zajetych miejsc zgodnie z potencjalnie nowa wersja pytania 25 regulaminu - http://www.e-nba.pl/topic/3598-update-regulaminu-sklad-lig-na-danym-poziomie/page-8?do=findComment&comment=295010]. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/19577

 

Komisarzem ligi jest matek bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Draft odbyl sie 8.X o godzinie 21, wyniki sa tutaj - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/19577/draftresults

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta liga wydaje mi się mocniejsza.

A w jaki sposob to oceniles? Liczyles siebie jako 100 razy lepszego od innych? ;-P

 

No wiesz?!?!?!?! Potraktuję to jako osobistą zniewagę. Policzymy się na drafcie u Barta. ;)

LOL, rzeczywiscie stwierdzenie przed sezonem, ze liga jest lepsza az sie prosi o trash talk ze strony drugiej ligi ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob to oceniles? Liczyles siebie jako 100 razy lepszego od innych? ;-P

tylko Bartka ;]

 

natomiast oceniłem to w taki sposób, że porównałem ilość GMów, z którymi grałem i uważam ich za dobrych (lub jeśli nie grałem, to chociaż kojarzę jaki poziom prezentują) z tymi, o których właściwie nic nie wiem i wyszła mi przewaga west 9 do 5. oczywiście to nie jest nic definitywnego (bardzo możliwe, że ci, których nie znam są świetni!), dlatego też napisałem, że wydaje mi się i nie wiem czemu Tizz (tak, widziałem twój wpis zanim go usunąłeś) od razu uważasz to za prowokację.

 

BTW, tak patrzę, to z bardziej obiektywnych argumentów można by wytoczyć takie, że w west jest o jednego GM więcej z zeszłorocznych I i II lig oraz dwaj pierwsi z IIIĄ, która zdaje się była najmocniejszą spośród trzecich według twoich wyliczeń, czy pierwszy z IIIS, czyli drugiej wśród trzecich... ale nie ma raczej sensu brnąć w to dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast oceniłem to w taki sposób, że porównałem ilość GMów, z którymi grałem i uważam ich za dobrych (lub jeśli nie grałem, to chociaż kojarzę jaki poziom prezentują) z tymi, o których właściwie nic nie wiem i wyszła mi przewaga west 9 do 5. oczywiście to nie jest nic definitywnego (bardzo możliwe, że ci, których nie znam są świetni!)

To wyjasnia punkt widzenia, ale musisz sie zgodzic iz jest on wybitnie subiektywny. Ba! Najwazniejszym czynnikiem w tej ocenie jest to z kim grales, a z kim nie co nie ma nic wspolnego z jakoscia GMow w obu ligach... ale mam nadzieje, ze rozgrywki roto zmienia z czasem ten brak zetkniecia sie z innymi dobrymi GMami ;-)

 

w west jest o jednego GM więcej z zeszłorocznych I

Huh? Bylo ich 4 i rozlozyli sie 2 do 2...

 

oraz dwaj pierwsi z IIIĄ

Czyli jednak liczysz siebie jako zawyzajacego poziom ;-P

 

czy pierwszy z IIIS, czyli drugiej wśród trzecich...

Ale za to z tej ligi jest dwoch w East takze opieranie sie na sile ligi powinno odnosic sie do wszystkich.

 

ale nie ma raczej sensu brnąć w to dalej ;]

Bo wyjdzie w praniu ;-) Ale akurat temat porownan miedzyligowych przed sezonem jest dla mnie swietny bo nie mam pojecia jak to najlepiej robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie Karol chciał robić ranking menagos bazujący na szachach? Wtedy byłoby wszystko jasne ;]

Chcial i podobal mi sie ten pomysl, ale na razie jest raczej za malo danych by bylo to wiarygodne.

 

A czemu nie liczyć siebie jako zawyżającego poziom? Po co komuś fałszywa skromność i udawanie, że jest się outsiderem?

Nie pisze, ze to cos zlego... ale to nic nie wnosi do porownan miedzyligowych poniewaz w tych ligach pewnie nikt nie uwaza sie za kiepskiego GMa. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh? Bylo ich 4 i rozlozyli sie 2 do 2...

urywałeś cytat w miejscu, w którym nie powinieneś był tego zrobić, bo koniunkcja przestaje być prawdziwa jeśli jeden jej człon sobie wyrzucisz ;]

 

Czy to nie Karol chciał robić ranking menagos bazujący na szachach? Wtedy byłoby wszystko jasne ;]

nadal chcę ;] ale póki co jest jeszcze za mało danych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urywałeś cytat w miejscu, w którym nie powinieneś był tego zrobić, bo koniunkcja przestaje być prawdziwa jeśli jeden jej człon sobie wyrzucisz ;]

 

 

nadal chcę ;] ale póki co jest jeszcze za mało danych...

To znaczy, że masz gotowy system i tylko czekasz w blokach, żeby go zapełnić danymi? Super :smile: Za ile lat się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że masz gotowy system i tylko czekasz w blokach, żeby go zapełnić danymi? Super :smile: Za ile lat się da?

Obawiam sie ze nawet jesli Karolowi by sie w koncu udalo zrobic turniej szachowy, to i tak nic by z niego nie wydusił. Chociazby dlatego ze na pewno nie mielismy jednakowej ekspozycji na szachy w mlodosci.

Zeby porownanie mialo sens - wszyscy musieliby byc "naiwni" czyli zetknac sie z grą tuz przed turniejem.

I siłą rzeczy musiałaby to byc gra na tyle nietypowa, zeby byla niewielka szansa na to ze ktos ma w niej doswiadczenie.

Chinska gra Goe, egipski Senet, albo Sumeryjska gra Ur bylyby chyba dobrym materialem porownawczym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.