Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jasne,ze nie prowadzi, to nie jest moje widzi mi się, ja naprawde 16 nie moge.

 

z weekendami to chyba raczej ogolne problemy by były. ciezko jest dograc w koncu nie gramy w pieciu, dobrze by było gdyby frekwencja była 100% i byloby fair.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nasza. Po całonocnych negocjacjach, włożeniu trzech kilo trudnu i znoju udało się w końcu dogadać wolny termin draftu pasujący wszystkim, więc już nic nie zmieniajcie w swoich terminarzach.

 

Wyszło na to, że draft będzie dwa dni wcześniej niż pierwotnie wskazałem, czyli 14.10. Czy komuś zależy na późniejszej godzinie niż 20:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujemy zatem 14.10 o 21:00.

 

Doszło też do małej zmiany, bo w miejsce nash13px, któremu nie pasował nasz termin, został do nas dokooptowany grubs. Ten z kolei póki co się nie odzywa, więc wszystko wskazuje na to, że zostanie wyrzucony i zastąpiony kimś z ligi III. Zastępcy oczywiście będzie musiał pasować termin draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin spoko - wpisuje w kalendarz.

 

Co do czasu bidowania to dla mnie jako amatora w sumie 20s wystarcza spokojnie (z tamtego roku o ile pamiętam to i tak wszyscy czekali praktycznie do samego końca, a potem było podbijanie za każdym razem przy 1-2s do końca i dodawanie czasu do zegara :P). Jeśli faktycznie bardziej zaawansowani gracze potrzebują tych dodatkowych paru sekund na jakieś kalkulacje to nie zgłaszam sprzeciwu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kilka osób sladem Leszczura wchodzi tylnymi drzwiami do dwójki jak rozumiem? :smile:

Okazalo sie, ze nie... bo z poslizgiem, ale na szczescie wszyscy sie stawili i jest komplet - yay! ;-)

 

Tak w kwestii formalnej to byl miedzyligowy transfer grubsa i nash13phx [obaj zajeli 2 miejsce w III, wiec byli w tej samej grupie losowania] bo temu drugiemu nie pasowal termin draftu w East [a nie uczestniczyl w jego ustalaniu].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak korzystać z dobrych wzorców ;-)

ależ tu nie ma/nie było zadnej uszczypliwosci, nie znam Cię ale skoro tak mocny jestes (jak Cie piszą)- dlaczego nie awansowales  własnymi siłami,

łatwa liga rzekomo, wiec jakby ustawione wszystko pod Twój awans wyzej, no bywa - ot takie tam osobiste przemyslenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tu nie ma/nie było zadnej uszczypliwosci, nie znam Cię ale skoro tak mocny jestes (jak Cie piszą)- dlaczego nie awansowales  własnymi siłami,

łatwa liga rzekomo, wiec jakby ustawione wszystko pod Twój awans wyzej, no bywa - ot takie tam osobiste przemyslenia ;]

Tak jak nie ma zawodnika w NBA ktory mialby FG% z kariery równy 100%, tak i zaden z nas nie moze wygrywać za każdym razem. A i tak zajecie 4 miejsca pomimo kontuzji Horforda (a potem pobranego za całą kasę na waivery Andersona) uznaję za sukces.

Natomiast cała ta PR'owa otoczka tylko utrudnia mi życie, bo ludzie zwyczajnie obawiają się ze mną handlować.

No ale nikt też nie mowił, że musi być łatwo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.