Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czas leci, a tu dopiero 12 z 15 menedżerów raczyło zapisać się do ligi. A koledzy nash13phx, Racza i liv, to na co czekają?

 

shevcu - MKS Milejów

Qooniu/[pusta nazwa menedżera Yahoo :-o] - Love's Broken Hand

Szulim/Michał - Dragon Mike

washko [komisz] - Ważki Wrocław East

nash13phx -

Axd/Marcin - Obrońcy Krzyża

Racza - TrioCity

maryjan - Tloki III Warszawa

Tizz/Mistah Don'T Play - Psychopatic Rydaz

liv - Rabblemasters

Chicken2/Chicken Team - Chicken Team

Leszczur - Predicting The Past

karl - klekoty

gogalq - gogalq's Team

Ledley - Tottenham Cavaliers

 

Raptem 9 wypowiedziało się w sprawie terminu draftu, ale i tak już mamy w tej chwili jedyny wolny termin w pażdzierniku na 16.10, więc ogłaszam wszem i wobec, że draftujemy 16.10 o godzinie 20:30. Godzinę możemy jeszcze zmienić.

 

wilq - wrzucisz to info (o nazwach drużyn i terminie draftu) do pierwszego posta?

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci, a tu dopiero 12 z 15 menedżerów raczyło zapisać się do ligi. A koledzy nash13phx, Racza i liv, to na co czekają?

 

Sorry za mały poślizg już wszystko nadrobiłem ;) Zanotowałem, że jest liga (zapominając, że z automatu to mnie tam nie zapisze), w sumie rzuciłem okiem w pracy i nie zauważyłem nawet, że w temacie jest ankieta odnośnie terminu. Jednak ustalona data mi pasuje więc nie ma póki co konsekwencji ;) Wszystkim współgrającym życzę udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co my mamy z Tobą Tizz zrobić? Olałeś ankietę, dziwisz się, że jej wyniki zostały wykorzystane do czynienia ustaleń, a jak przyszło co do czego, to się okazuje, że akurat Tobie nie pasuje termin, który pasuje wszystkim innym. Szczerze mówiąc nie mam w tej sytuacji żadnych mądrych pomysłów, ale może Ty będziesz miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, już się zapisałem, byłem poza zasięgiem przez 2 tygodnie, dopiero dzisiaj wróciłem.

Termin pasuje mi praktycznie każdy, dostosuję się. W sumie według mnie im później zrobimy draft tym lepiej, klarowniejsza sytuacja z zawodnikami.

 

Hehe, ja to bym awansów nie rozdawał przed sezonem bo różnie może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co my mamy z Tobą Tizz zrobić? Olałeś ankietę, dziwisz się, że jej wyniki zostały wykorzystane do czynienia ustaleń, a jak przyszło co do czego, to się okazuje, że akurat Tobie nie pasuje termin, który pasuje wszystkim innym. Szczerze mówiąc nie mam w tej sytuacji żadnych mądrych pomysłów, ale może Ty będziesz miał?

nie olałem jak tylko ją dostałem(3dni bodaj wstecz- chodzi mi o linke) oddałem glos, nie wiem dlaczego nie dodało, mniejsza.. widze terminy 14-15 pasuje wszystkim innym, w pw wysłales - ustaliłem z Le czyli co, wszystko fajnie wazne,ze Ty mozesz?

tak gramy/wybieramy grupą? seriosly, słabe ;]

róbcie jak chcecie, nie mam zalu albo gramy fair albo gramy jak gramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie olałem jak tylko ją dostałem(3dni bodaj wstecz- chodzi mi o linke) oddałem glos, nie wiem dlaczego nie dodało, mniejsza.. widze terminy 14-15 pasuje wszystkim innym, w pw wysłales - ustaliłem z Le czyli co, wszystko fajnie wazne,ze Ty mozesz?

tak gramy/wybieramy grupą? seriosly, słabe ;]

róbcie jak chcecie, nie mam zalu albo gramy fair albo gramy jak gramy.

Nie odniosłeś się do żadnej kwestii poruszonej w dyskusji prywatnej ani tam, ani na forum. Uznałem, że Ci wszystkie odpowiadają, bo co innego miałem uznać, skoro zalogowałeś się do ligi, a nie wypowiedziałeś na żadną poruszoną kwestię?

Terminy 14-15 jak pewnie widzisz są wyłączone przeze mnie, więc skąd pomysł, że wszystkim pasują?

 

Co do Bid time, to skoro nikt nie raczył się odnieść prócz Leszczura, to po prostu uznałem, że pozostałym albo jest rybka, albo pasuje propozycja Leszczura. Znów - jak masz inne zdanie, to trzeba je było wyrazić - bo na razie to i tak nie wiem czy chcesz 20 czy 30 sekund. Abstrahując już od tego, że Twój głos na 20 sekund i tak niczego nie zmienia. Na szczęście ten element możemy zmieniać do samego draftu, więc jak się zmieni stanowisko menedżerów, to po prostu to zmienię, bo ma być dobrze, a nie tak jak ja chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tizz - zastanowmy sie moze najpierw dlaczego protestujesz. Jesli to protest bo faktycznie masz mocne argumenty przeciwko temu co napisał Washko, to mozemy jeszcze spróbować się dogadać. 

Ale jesli chodzi o protest "dla zasady, bo ja przecież też mam prawo mieć swoje zdanie" to raczej bym to zostawił na dyskusję offline.

W zeszłym roku w III Ł wprowadziłem nowy ustrój polityczny - Zamordyzm z ludzką twarzą. Działało (IMO) bardzo dobrze i nie skonczyło się buntem na pokładzie. 

I jesli Washko chce to samo zrobic tutaj, to ja go bede wspierał, bo nie o wszystkim musimy decydować debatując w nieskonczoność niczym w staożytnej Grecji. 

W interesie ligi jest sprawnie i mozliwie szybko ustalić szczegóły draftu - a zwłaszcza jego termin, bo niestety większość z nas nie tylko gra i musi draftować w kilku ligach, ale ma tez jakies zycie prywatne. Sesje, treningi, prace, dzieci, zony, kochanki, spotkania Kółka Różańcowego itp. 

 

Poza tym jest prosta zasada - jesli dac ludziom ustalic cos w grupie, to zajmie to cały dostępny czas, a polowa i tak sie nie wypowie. 

Dlatego lepiej jest zdecydować nawet w oparciu o szczątkowe dane i albo to wymusi protesty, albo bedzie zgoda i efektywnosc organizacji na tym tylko zyska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosłeś się do żadnej kwestii poruszonej w dyskusji prywatnej ani tam, ani na forum.

pw oebralem jako raczej 'informację' niz zaproszenie do rozmowy ;]

 

pokaż mi gdzie na forum jest rozmowa o terminie draftu, przeciez o to dosłownie zapytalem.

 

 

Terminy 14-15 jak pewnie widzisz są wyłączone przeze mnie, więc skąd pomysł, że wszystkim pasują?

więc  skąd pomysl,ze wszystkim pasuje 16?! są równi i równiejsi?

 

odnosnie bid time ja nie mam zastrzezen tylko Ty napisales 'ustalilem z Le' hehe ;)

 

 

jakkolwiek ja 16 nie mogę, moze byc 14-15, moze byc 17 ale nie 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pw oebralem jako raczej 'informację' niz zaproszenie do rozmowy ;]

Informacja była konkretna i nie budziło wątpliwości, co z nią trzeba zrobić.

 

 

pokaż mi gdzie na forum jest rozmowa o terminie draftu, przeciez o to dosłownie zapytalem.

Na forum nie ma takiej rozmowy, bo o czym mielibyśmy dyskutować? Póki nie wiadomo kiedy komu pasuje, to dyskusja jest jałowa (a jak się dogra termin, to potem też jest jałowa), czego najlepszym dowodem jest fakt, że wszystkie dotychczas zorganizowane ligi skorzystały z ankiety.

 

więc  skąd pomysl,ze wszystkim pasuje 16?! są równi i równiejsi?

Z faktu milczącego akceptu. Przeczytałeś wiadomość, zalogowałeś się do ligi i nie wypowiedziałeś w najważniejszej sprawie.

 

 

odnosnie bid time ja nie mam zastrzezen tylko Ty napisales 'ustalilem z Le' hehe ;)

To dobrze, że nie masz zastrzeżeń, szczególnie, że ja nic z Leszczurem nie ustalałem, tylko podzieliłem jego opinię. Jeden problem z głowy.

 

  

jakkolwiek ja 16 nie mogę, moze byc 14-15, moze byc 17 ale nie 16.

Skoro Ci nie pasuje ten termin, to masz problem i powinieneś się skoncentrować nad jego rozwiązaniem, a nie prowadzić jałową dyskusję. Ja Ci mogę w tym pomóc, ale za Ciebie rozwiązywać go nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

więc  skąd pomysl,ze wszystkim pasuje 16?! są równi i równiejsi?

Będąc już na tym poziomie 2 ligi wydaje mi się że każdy menago powinien w miarę często wszystko sprawdzać itp, jeśli się nie odzywa(ja siedzę cicho i w Dynasty i LM i tutaj) to zgoła trzeba kurna przypuszczać że mu wszystko pasi i wgle :P Jak cos jest nie tak piszesz "Hej, nie pasuje mi!" no i wiadomo że jakoś szukamy rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości rzuciłem okiem na drugą ligę i z tego co widzę oni niespecjalnie uznają taką zasadę i czekają aż każdy zagłosuje.

 

Wg mnie najprostszym rozwiązaniem przy jakichkolwiek głosowaniach etc. jest dorzucanie daty (długość oczekiwania odpowiednia do powagi sytuacji z uwzględnieniem, że mogą się zdarzyć sytuacje gdzie ludzie nie zawsze sprawdzają co tu się dzieje bo np. wyjeżdżają na weekend w góry) do kiedy zbierane są odpowiedzi (info w temacie na forum / lidze). Sprawa prosta - nie zagłosujesz to Cię nie uwzględniamy, a info o dacie i sprawie jest w ogólnie znanym miejscu. W wiadomości od washko głównie tego mi brakuje bo w sumie okres głosowania skończył się na zasadzie "bo tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie kumam o co Wam chodzi badz jedynie Tobie, 16 u mnie odpada absolutnie, 17 gdzies od 21 ewentualnie, podałem daty - Ty ustaliles draft w dzien, ktory pasuje Tobie - ok masz prawo jako komish miec profity - po co ta ankieta, potem zdziwko,ze ktos nie bierze w niej udziału ;]

 

 

nie wypowiedziałeś w najważniejszej sprawie

 

Na forum nie ma takiej rozmowy

;)

 

jakkolwiek nie wyobrazam sobie grania roto bez uczesniczenia w drafcie.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie kumam o co Wam chodzi badz jedynie Tobie, 16 u mnie dopada absolutnie, 17 gdzies od 21 ewentualnie, podałem daty - Ty ustaliles draft w dzien, ktory pasuje Tobie - ok masz prawo jako komish miec profity - po co ta ankieta, potem zdziwko,ze ktos nie bierze w niej udziału ;]

 

;)

 

jakkolwiek nie wyobrazam sobie grania roto bez uczesniczenia w drafcie.

Widzę, że nie kumasz, więc Cię oświecę. Chodzi o to, że olałeś ankietę i oczekujesz, że ktoś się będzie dostosowywał do Ciebie, zmieniając swoje plany. Tyle, że jak się ktoś taki nie znajdzie, to Ty będziesz mieć problem.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który raz mam pisac,ze nie olałem oddalem głos, potem jeszcze sprawdzilem i sie okazało,ze moich głosów nie ma(pewnie nie pasowaly i zostały usuniete - spisek haha) wiec oddałem ponownie, co w tym trudnego do zrozumienia?

widze conajmniej 3 daty gdzie pasuje tej samej ilosci uzytkownikow, dlaczego wiec ustawiles ta, gdzie pasuje akurat Tobie - pytam z ciekawosci;)

 

w czym widzisz mój problem? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co tego ciągnąć, bo to do niczego nas nie prowadzi, szczególnie, że doszedł problem z gogalq, któremu pasują weekendy(jestem z nim na łączach i liczę, że coś wymyśli) ;] Ja mogę przestawić swoje sprawy i zwolnić 14.10, jakby to miało rozwiązać nasze trudności.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.