Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

just write it down.. od razu podkreslam, ze z zadnym z kolegow nie wiaza mnie zadne zwiazki (w tym homoseksualne)

Ale to nawet nie chodzi o to, ze uwazam ta opinie za jakas kontrowersyjna tylko, ze niektorzy byliby w gronie faworytow przed sezonem w kazdej lidze, wiec to nijak nie swiadczy o jakosci tego czy innego skladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nawet nie chodzi o to, ze uwazam ta opinie za jakas kontrowersyjna tylko, ze niektorzy byliby w gronie faworytow przed sezonem w kazdej lidze, wiec to nijak nie swiadczy o jakosci tego czy innego skladu.

w lidze West mieliby problemy (tam nie pokuszę o się o wskazanie faworyta).. w East robią za LBJ i Love'a = tzn. bardzo spierdolą jesli nie wygrają :smile:

wiadomo, że różnie może być ale czyż nie mogę zabawić sie w typera?

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w East robią za LBJ i Love'a = tzn. bardzo spierdolą jesli nie wygrają :smile:

Ale nie ma presji ;-)

BTW, w tej lidze jest 6 GMow z 8+ letnim doswiadczeniem... wiec chyba lekko niedoceniasz towarzystwa...

 

wiadomo, że różnie może być ale czyż nie mogę zabawić sie w typera?

Pewnie, ze mozesz i wrecz do tego zachecam! ;-)

Sam tez sie pobawie, ale dopiero po drafcie bo po samych nickach GMow nie lubie zgadywac ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, ze Liga I najwyrazniej postanowila zaprowadzić nową świecką tradycję podlizywania się komiszowi, to ja tutaj (nie chcąc być - znowu - w lidze gorszej od innych) natychmiast podbijam, ze my mamy tez swietnego komisza, ktory prowadzi nas ku swietlanej przyszłości.

Jedyny Sprawiedliwy. Słońce Peru. Grand Poobah. Shining Star of Paektu Mountain. Peerless Leader. Znany szerzej jako Washko... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fartem ;-) Bo jedna osoba zrezygnowala z II i wlasnie on mial najwiecej punktow roto i tiebreaker z pozostalych miejsc 4 w III.

To mi pachnie grubym wałkiem.

Tiebreaker z pozostałych 4 miejsc:)

No cóż skoro takie odpadki tu grają to nie ma wątpliwości która 2 liga mocniejsza :smile::):smile::)

 

L'e - do zobaczenia w 1 lidze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK ci sami managos.

Nope...

 

A kto by awansował, gdyby brano pod uwagę dystans do 3 miejsca?

Zalezy jak mierzony, gdyby przyjac tegoroczna propozycje flubera to awansowaliby Tocheck z IIIA [bo mial 0 pkt roto do 3 miejsca] i Leszczur z IIIL [bo mial 0,5 pkt roto do 3 miejsca i tiebreaker]. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiebreaker >> jakakolwiek punktowa strata do pierwszego miejsca wyżej.

Wykorzystujac ta okazje trzeba wspomniec, ze trwa caly czas dyskusja i glosowanie odnosnie zmiany w regulaminie na ten temat [z 5 opcjami!] w watku http://www.e-nba.pl/topic/3600-update-regulaminu-porownania-miedzyligowe/

Takze jak ktos ma opinie to niech sie tam podzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.