Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyczyn niezależnych ode mnie (robota, prospekt emisyjny) nie będę w stanie draftować w niedzielę o 9...

Dopiero teraz sie o tym dowiadujesz? Bo 2 dni przed to troche poznawo na reakcje...

 

Rozumiem że termin zaklepany także nie piszę żeby proponować zmianę terminu

... choc sprobowac trzeba.

 

W niedzielę mogę draftować do południa, start np 10- 11, tylko wątpie że nagle wszystkim ten termin spasuje.

Ale musialbys skonczyc do poludnia? Bo zaczynajac o tych godzinach nie ma mowy by sie wyrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to tak wcześnie to ja z kolei nie mogę, bo pracuję w tę niedzielę do co najmniej 17:00

Niedziela rano juz na pewno odpadla.

 

a myslisz że gdybym się dowiedział tydzień temu to pisałbym wczoraj ?

To zdanie bylo raczej asekuracja dlaczego moze byc trudno przelozyc termin...

chociaz akurat reakcja byla bardzo szybka, wiec raczej problemem bedzie zeby wszystkim pasowalo.

 

BTW, skonczylem swoje projekcje i porownalem je do cen z draftow innych lig... i juz wiem jaka bede mial strategie!!!

Oczywiscie jak zwykle ona nie wypali i bedzie trzeba improwizowac, ale hej, przynajmniej sie czuje dobrze przygotowany ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na wyprzedzenie mnie w ostatni dzień sezonu i tym samym pozbawienie mnie pozycji na podium ("otarłem się o podium... ślady otarcia mam do dzisiaj") obiecuję Ci WilQ, że ... zemszczę się!! :nightmare:

Mam nadzieje, ze ta zemsta dotyczy tylko podbijania zawodnikow i probe zajecia wyzszego miejsca legalnymi sposobami ;-)

 

 

BTW, skonczylem swoje projekcje i porownalem je do cen z draftow innych lig... i juz wiem jaka bede mial strategie!!!

Oczywiscie jak zwykle ona nie wypali i bedzie trzeba improwizowac, ale hej, przynajmniej sie czuje dobrze przygotowany ;-)

Hmmmmm... wlasnie mi wypalila w 100% w mocku co rzadko sie zdarza... i jeszcze mi kasa zostala na podbijanie zawodnikow! Cos tu nie gra... trzeba wrocic do arkuszy bo moze to nie jest dobry plan ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft za chwilę więc proponuję tradycyjne zasady gentleman. Wetujemy tylko w przypadku LBJ <-> J.R Smith, a nie na zasadzie, bo ktoś może nas wyprzedzić jak to jest w II East?

Moznaby latwo argumentowac, ze tamtem trejd byl podobnego kalibru, ale mnie tam cieszy, ze w zeszlym sezonie mielismy kontrowersyjne trejdy i one przeszly. Zwlaszcza, ze przy Ariza-Gasol faktycznie okazalo sie, ze wiekszosc nie ma racji.

 

Wilq, w jednej z lig wrzucałeś link do obserwowania wyników draftu on-line. Czy w Waszym drafcie taka opcja będzie aktywna?. Chętnie bym Was popodglądał ;-)

W kazdej lidze jest aktywna, wystarczy wkleic w przegladarce adres wynikow.

U nas to bedzie http://basketball.fantasysports.yahoo.com/2014/nba/808/draftresults [ale dopiero za godzine jak zacznie sie draft]

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.