Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto tą wypowiedzią Maniek dla mnie byłby out z wszelakich lig na e-nba. Olał świadomie ligę, nie zrobił tego przypadkiem czy też nic mu nie wyskoczyło. Po prostu stwierdził, że skoro na drafcie go nie było to nie ma sensu grać. Sam dla mnie się wykluczył, więc po co taki gracz tu nam? Wiem, wiem, zrobiłem w sumie podobnie w tych pseudo mp. I też bym się wykluczył z wszelkich tamtejszych lig ;)

 

fakt ucieczki, wyrzucenia całości składu na waivers i zepsucia zabawy innym i tak robi z ciebie meeeega-cipkę - bez względu na ligę taki tytuł się tchórzom bez honoru należy. dożywotnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ucieczki, wyrzucenia całości składu na waivers i zepsucia zabawy innym i tak robi z ciebie meeeega-cipkę - bez względu na ligę taki tytuł się tchórzom bez honoru należy. dożywotnio

Wow, tak zepsułem, jak każdy inny który olał ligę.... Prawda kole w oczy, że tamta liga była o kant dupy rozbić i tylko żałuję każdej straconej wtedy sekundy na tamtą ligę. Dlatego też w żadne inne poza e-nba się bawić nie będę, gdyż tu przynajmniej jest jakiś poziom i chęć do zabawy, a nie wydupczenia innych i jeszcze dupczony winien być zadowolony, że ktoś chce go wyjebać.

 

Koniec. Więcej na ten temat pseudo mp i innych lig poza e-nba się nie wypowiadam. Kropka. :chargrined:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kant dupy rozbić to takich "zawodników" jak ty.. twoja obecność w I lidze urąga prestiżowi rozgrywek na e-nba (który sam tak zapalczywie podkreślasz) i świadczy, że proces oddzielenia ziaren od plew jeszcze się tutaj nie skończył. gdyby taki element jak ty trafił się w którejś z moich lig (nieważne gdzie) to zrobiłbym wszystko co w mojej mocy byś dostał bana a przynajmniej degradację na najniższy możliwy szczebel rozgrywek. kto wie czy nie obudzisz się któregoś dnia (szczególnie po nieudanym drafcie) i wskutek kaca/nieumiejętności przegrywania/zwykłego ciotenctwa nie wywalisz całego składu na FA. to jak z uderzeniem kobiety - raz jakiś pseudofacet to zrobi i może to zrobić kolejny raz.. nie wiadomo tylko kiedy.. tykająca bomba pełna brzydko pachnącego guano.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze do draftu troche czasu i jakos trzeba wypelnic ten czas... ;-)

 

Ponadto tą wypowiedzią Maniek dla mnie byłby out z wszelakich lig na e-nba. Olał świadomie ligę, nie zrobił tego przypadkiem czy też nic mu nie wyskoczyło. Po prostu stwierdził, że skoro na drafcie go nie było to nie ma sensu grać. Sam dla mnie się wykluczył, więc po co taki gracz tu nam?

Serio bys wolal zeby sklamal???

 

Wiem, wiem, zrobiłem w sumie podobnie w tych pseudo mp. I też bym się wykluczył z wszelkich tamtejszych lig ;)

A to juz jest w ogole jakas parodia, uznales, ze zachowanie Manka go dyskwalifikuje chociaz oznaczaloby to takie samo podejscie wobec Ciebie??? Wg mnie moral jest taki, ze odpuszczenie nie tylko zalezy od cech charakteru, ale takze od okolicznosci.

 

Wow, tak zepsułem, jak każdy inny który olał ligę.... Prawda kole w oczy, że tamta liga była o kant dupy rozbić i tylko żałuję każdej straconej wtedy sekundy na tamtą ligę. Dlatego też w żadne inne poza e-nba się bawić nie będę, gdyż tu przynajmniej jest jakiś poziom i chęć do zabawy, a nie wydupczenia innych i jeszcze dupczony winien być zadowolony, że ktoś chce go wyjebać

Zeby byc fair trzeba dodac, ze w zeszlym roku na enba tez duzo osob olalo - jakies 20% plus kolejne 10% czesciowo.

 

twoja obecność w I lidze urąga prestiżowi rozgrywek na e-nba (który sam tak zapalczywie podkreślasz) i świadczy, że proces oddzielenia ziaren od plew jeszcze się tutaj nie skończył.

To na pewno bo dopiero zaczelismy chociaz przy stalych awansach i spadkach nie wiem czy on sie kiedys skonczy...

 

gdyby taki element jak ty trafił się w którejś z moich lig (nieważne gdzie) to zrobiłbym wszystko co w mojej mocy byś dostał bana a przynajmniej degradację na najniższy możliwy szczebel rozgrywek. kto wie czy nie obudzisz się któregoś dnia (szczególnie po nieudanym drafcie) i wskutek kaca/nieumiejętności przegrywania/zwykłego ciotenctwa nie wywalisz całego składu na FA.

Z jednej strony rozumiem ten punkt widzenia, ale z drugiej to podkresla temat porownan miedzy ligami z roznych miejsc i czy na pewno mozna z tego wyciagac daleko idace wnioski. Wg mnie nie do konca bo jak ktos jest regularnie zaangazowanym GMem w jednym miejscu, a olewa w drugim to moze nam mowic wiecej o jego negatywnej opinii wobec tego drugiego miejsca... choc tez jest to znak, ze istnieje taka mozliwosc jak olanie co raczej jest wada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio bys wolal zeby sklamal???

 

Był szczery, ale chyba gratulować z tego względu też nie ma mu za co. Swoją szczerością raczej się rozłożył jak dla mnie, ale to akurat moje zdanie.

 

A to juz jest w ogole jakas parodia, uznales, ze zachowanie Manka go dyskwalifikuje chociaz oznaczaloby to takie samo podejscie wobec Ciebie??? Wg mnie moral jest taki, ze odpuszczenie nie tylko zalezy od cech charakteru, ale takze od okolicznosci.

 

Jakbyście chcieli mnie ocenić miarą mojego postępku na sznurowadle (bo chyba tam to było organizowane) to bym pretensji nie miał. Były okoliczności ku temu, mogliście mieć swoje obawy i chcieć je wyeliminować i wierz lub nie, ale pogodziłbym się z każdą decyzją jaką byście wtedy podjęli.

Ponadto jak może zauważyłeś, bądź nie, użyłem w tym cytowanym przez Ciebie poście słów 'tutejsza' i 'tamtejsza' liga. Tak by choć ciut swój tyłek tu uchować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem ten punkt widzenia, ale z drugiej to podkresla temat porownan miedzy ligami z roznych miejsc i czy na pewno mozna z tego wyciagac daleko idace wnioski. Wg mnie nie do konca bo jak ktos jest regularnie zaangazowanym GMem w jednym miejscu, a olewa w drugim to moze nam mowic wiecej o jego negatywnej opinii wobec tego drugiego miejsca... choc tez jest to znak, ze istnieje taka mozliwosc jak olanie co raczej jest wada.

 

gram w fantasy ponad 7 lat i nigdzie (nawet w ligach publicznych) nie widziałem czegoś takiego jak odwalił ten typek. albo to dzieciuch albo osoba o bardzo delikatnej strukturze psychicznej nie potrafiąca sobie radzić z przegrywaniem. i jeszcze opluwa rozgrywki, do których się bez przymusu zgłosił po czym (po miesiącu!) olał ligę w chamski sposób psując zabawę innym. no i krew mnie zalewa gdy teraz taka persona zabiera się do krytykowania kogokolwiek choć sam przywieśniaczył w o wiele bardziej spektakularny sposób.. naprawdę nie ma znaczenie miejsce - liczy się styl. przegrywać trzeba umieć z klasą (przecież mógł ustawić sloty i zostawić swój skład skoro rozgrywki mu nie odpowiadały bez robienia scen i syfu z wyrzucaniem zawodników) - ten typ nie ma jej za grosz i zaśmieca swoją obecnością wszelkie rozgrywki

 

także szanowni panowie nie zdziwcie się, że któregoś dnia, gdy draft mu nie pójdzie fan mangi napisze:

Powiem tylko tyle, bo usprawiedliwienia szukać nie mam zamiaru, podobnie jak przepraszać - mam Wyjebane. I tyle.

 

AAA i nazwie swój team: WYJEBANE

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był szczery, ale chyba gratulować z tego względu też nie ma mu za co.

Pewnie, ze nie, ale Ty proponujesz go ukarac za ta szczerosc.

 

Jakbyście chcieli mnie ocenić miarą mojego postępku na sznurowadle (bo chyba tam to było organizowane) to bym pretensji nie miał. Były okoliczności ku temu, mogliście mieć swoje obawy i chcieć je wyeliminować i wierz lub nie, ale pogodziłbym się z każdą decyzją jaką byście wtedy podjęli.

A moglbys wyjasnic dlaczego to zrobiles? Bo ponizsze sugeruje, ze to jest potrzebne bo wciaz frustruje...

 

gram w fantasy ponad 7 lat i nigdzie (nawet w ligach publicznych) nie widziałem czegoś takiego jak odwalił ten typek. albo to dzieciuch albo osoba o bardzo delikatnej strukturze psychicznej nie potrafiąca sobie radzić z przegrywaniem. i jeszcze opluwa rozgrywki, do których się bez przymusu zgłosił po czym (po miesiącu!) olał ligę w chamski sposób psując zabawę innym. no i krew mnie zalewa gdy teraz taka persona zabiera się do krytykowania kogokolwiek choć sam przywieśniaczył w o wiele bardziej spektakularny sposób..

... i nie mam pojecia co i dlaczego sie stalo, ale faktycznie brzmi to fatalnie. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, tamta scena z wyrzuceniem zawodników była mega słaba i była po prostu jakąś niepotrzebną demonstracją tego, iż Zodd wkurzył się... ale na co? Na sznurowadło? Na ligę? Na uczestników? Więcej tu zagadek aniżeli faktów.

 

Z drugiej strony, tutaj wykazał się aktywnością w dziale roto i dlatego też nie wahałem się, by go dopuścić do FBX#2, choć byłem komisarzem tamtej ligi i mogłem mieć pewną zadrę po tym. Ale co było a nie jest, nie pisze się w rejestr, a druga sprawa, postanowiłem nie mieszać ze sobą obu forów. Na sznurku pewnie, gdyby Zodd się zgłosił do keepera, wielu pewnie byłoby przeciwko, ale tutaj ma wciąż czystą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, tutaj wykazał się aktywnością w dziale roto i dlatego też nie wahałem się, by go dopuścić do FBX#2, choć byłem komisarzem tamtej ligi i mogłem mieć pewną zadrę po tym. Ale co było a nie jest, nie pisze się w rejestr, a druga sprawa, postanowiłem nie mieszać ze sobą obu forów. Na sznurku pewnie, gdyby Zodd się zgłosił do keepera, wielu pewnie byłoby przeciwko, ale tutaj ma wciąż czystą kartę.

 

Bulek masz za dobre serce albo ja jestem za bardzo pamiętliwy (wychowanie na "Psach" wychodzi) i bym tamtej sytuacji nie odpuścił :smile: wg mnie oba fora na tyle się przenikają, że lista banów (ewentualnie degradacji) powinna być wspólna. bezczelni spryciarze mogliby się rejestrować na nowych/innych nickach ale na najwyższych szczeblach rozgrywek by nie mieli prawa bytu

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze nie, ale Ty proponujesz go ukarac za ta szczerosc.

 

Wyraziłem jedynie swoje zdanie. Nic ponad to. Do wyciągania konsekwencji w końcu mamy regulamin.

 

A moglbys wyjasnic dlaczego to zrobiles? Bo ponizsze sugeruje, ze to jest potrzebne bo wciaz frustruje...

 

Pisałem już, że nie chce mi się poruszać tamtego tematu, ani nic o nim pisać. Tłumaczyć się nie będę ponownie bo i szkoda rozdrapywać stare graty. Ciekawscy mogą sobie odgrzebać w zeszłorocznych tematach info o moim postępku plus opinie sporej ilości luda. Mój tłumaczący bełkot też tam będzie, powielać mi się nie chce. Było, minęło i wiem, że szkoda czasu na inne ligi dla mnie jak e-nba. Bana jakby co się nie boję, bo po prostu mogę z tym żyć. Za swoje akcje się płaci i jakbym miał zapłacić banem - trudno. Rejestrować na nowo bym się nie rejestrował bo mam swoje ulubione nicki i nie lubię się nazywać inaczej. Na siłę w końcu tu nie jestem i wierzcie lub nie ale jak nie będę miał czasu na granie w fantasy - dam znać. Każdy ma prawo do swoich opinii i może sobie o mnie sądzić co chce, a że ktoś jest pamiętliwy? Cóż, jego problem. Na mnie wpływu to nie ma i choćby dlatego nie będę przepraszał, błagał o wybaczenie itp. Zrobiłem co zrobiłem i akceptuję wszelkie reperkusje moich poczynań. Koniec i kropka, bo robi się przydługo i nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy: "rozdrapywać stare graty"?  :rugby:

 

I źle piszesz, że szkoda czasu na inne ligi niż te z eNBA. Na Sznurku są co prawda te nieszczęsne, niepełnosprawne Mistrozstwa Polski, ale z drugiej strony masz bardzo fajną rywalizację w h2h i w wężykowym roto. Gram od lat i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy: "rozdrapywać stare graty"?  :rugby:

 
W sumie sensowniej by było jakbym napisał odkopywać stare śmieci. Czemu inaczej napisałem? Może zmęczenie bo po sprzątaniu chałupy siedziałem wczoraj na necie  :peaceful:

 

I źle piszesz, że szkoda czasu na inne ligi niż te z eNBA. Na Sznurku są co prawda te nieszczęsne, niepełnosprawne Mistrozstwa Polski, ale z drugiej strony masz bardzo fajną rywalizację w h2h i w wężykowym roto. Gram od lat i nie narzekam.

 

 

Dlatego napisałem w tamtym zdaniu dwa magiczne słówka: 'dla mnie'. To moje zdanie, a Ty możesz mieć swoje, więc pisanie że źle piszę jest w sumie równie złe jak Twoje stwierdzenie względem mnie  :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chłopaki że nudzicie się przed draftem ;)

Zodd gra tutaj, zgodnie z regulaminem, nawet wyrobił sloty w zeszłym sezonie chyba jako pierwszy, a skoro kiedyś awansował, i potem się utrzymał to chyba aż taki słaby nie jest żeby od razu go nazywać plewami. 

A to że gdzieś ktoś zachował się nie do końca fair to tam mu dać bana i tyle.

Tu mamy nieustraszonego komisza który nie pozwoli na jakieś uchybienia ;)

Szkoda zaśmiecania tą dyskusją forum.

Jutro pierwszy mecz preseason to się będziecie mieli czym zająć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie robiłem sloty czym prędzej coby mi się nie ostały przez gapiostwo jak w moim debiutanckim starcie. Wtedy to nieźle dałem ciała oszczędzając utilsy ;)

 

W tym sezonie planuję iść krok naprzód i pamiętać o możliwości uzyskania 2 extra meczy jak to yahoo dopuszcza ;) Jak się uda utrzymać to będzie dodatkowy sukces ^^ Może w tym roku nawet się do draftu jakoś przygotuję bardziej aniżeli dotychczas (co w sumie nie jest trudne wziąwszy moje założenia dotychczasowe: 1st sezon - brak założeń; 2nd - nie kupować drożej jak 40-45$; end) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wracać do tematu. Chyba nikt nie spotkał się z taką sytuacją w czasie swojej gry i każdy wie, że takie działanie nie jest atakiem na forum, rozgrywki, tylko na innych menedżerów, którym próbuje się zepsuć zabawę i tłumaczenie typu, "bo nikt nie chce się ze mną wymienić" jest adekwatne do podjętych działań.

Wspólnej listy banów nie ma, chociaż chyba być powinna. Nie mam wpływu na decyzje Wilqa w tej kwestii. Mimo, że TOP 3 z 1 ligi roto dostanie zaproszenie do finału 2 edycji MP, to nawet jeżeli Zodd się znajdzie w tym gronie, to w finale MP naturalnie nie zagra.

Jeżeli komuś się MP nie podoba, to może tak jak GRB wypowiedzieć swoje negatywne zdanie, nie psując innym uczestnikom zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chłopaki że nudzicie się przed draftem ;) [...]

Jutro pierwszy mecz preseason to się będziecie mieli czym zająć ;)

Pierwszy mecz, pierwsza kontuzja Davisa, huh? ;-)

 

W sprawie Zodda trzeba zaczac od tego, ze za pozno poruszyliscie temat bo sklady lig i poziomow zaklepane oraz terminy draftow ustalone, wiec nawet gdybym chcial go usunac to bym tego nie zrobil bo wystarczy zamieszania spowodowanego spoznialskimi by jeszcze dodawac wielopoziomowe zastepstwa.

 

Ale ta kwestia jest ciekawa i godna omowienia...

 

wg mnie oba fora na tyle się przenikają, że lista banów (ewentualnie degradacji) powinna być wspólna.

Wspólnej listy banów nie ma, chociaż chyba być powinna.

To pewnie temat na przyszly wrzesien, ale mozecie rozwinac dlaczego powinna byc wspolna?

 

Bo wg mnie sama idea ma jakis sens, ale caly problem lezy w jej wykonaniu - nie dosc, ze rozne fora moga miec inna definicje olania to jeszcze nikt nigdzie nie zapowiadal kar zwiazanych z zachowaniem w ligach poza rozgrywkami!

A bez konkretnych wczesniejszych ustalen mozna z tym pojsc w rozne dziwaczne kierunki, np jesli w 2008 gralem na cwierc gwiazdka w opuszczonej publicznej lidze baseballowej to nagle mialoby sie liczyc przeciwko mnie? IMO zupelnie bez sensu bo wyszloby z tego i prawo wstecz i mieszanie lig, ktore nie maja ze soba nic wspolnego.

 

Co wiecej, Zodd przy swoim zachowaniu zakladal iz w MP wiecej nie zagra i na miejscu flubera rowniez bym go nie dopuscil do finalu czy eliminacji, ale na pewno nie zakladal, ze nie zagra w enba roto co pewnie mialoby wplyw na to co zrobil. Takze wg mnie jesli juz tu cos debatowac to czy zachowanie w pierwszym sezonie nowych rozgrywek powinno wplywac na jego mozliwosc gry w innych ligach na sznurowce.

 

A tak w ogole to dajcie sie w spokoju przygotowywac!!

Bo musze przerabiac okolo 20 zawodnikow dziennie bo inaczej sie nie wyrobie do draftu ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawnych zaszłości nie ma co się doszukiwać wiLQu. Jak już to z sezon, dwa góra jeżeli ktoś naprawdę przeskrobał, jak ja choćby. Bądź zacznijcie listę od tego sezonu z adnotacjami cobyś nie miał problemu z zapełnianiem lig po choćby moim zbanowaniu, a mnie po prostu wrzućcie na listę podejrzanych typków i po kłopocie.

 

Odnośnie MP to nawet nie kojarzyłem, że ktoś z e-nba może się na ichny finał łapać. Kara dla mnie w postaci ewentualnego niedopuszczenia mnie gdybym tu coś ugrał jest dla mnie śmieszna. Czemu? Jak powiedziałem - nie interesuje mnie gra nigdzie indziej poza e-nba i po prostu nawet jakbym coś ugrał to nie interesuje mnie nic poza tutejszymi ligami. Choćby dlatego coby tkwić przy swoim stwierdzeniu, więc zróbcie może sobie notkę, że w przypadku cudu i mojego bycia top3 do tego finaliku awansuje top4 :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

Z przyczyn niezależnych ode mnie (robota, prospekt emisyjny) nie będę w stanie draftować w niedzielę o 9...

 

Rozumiem że termin zaklepany także nie piszę żeby proponować zmianę terminu, jedynie informacyjnie żebyście nie byli zdziwieni moją nieobecnością. Jutro postaram się poustawiać ceny w automacie i wykluczyć jakieś scruby co by mi jakiegoś all time retard team nie wydraftowało.

 

Mam nadzieję że nie zepsuje wam to zbytnio zabawy, sory za zamieszanie...

 

powodzenia na drafcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Z przyczyn niezależnych ode mnie (robota, prospekt emisyjny) nie będę w stanie draftować w niedzielę o 9...

 

Rozumiem że termin zaklepany także nie piszę żeby proponować zmianę terminu, jedynie informacyjnie żebyście nie byli zdziwieni moją nieobecnością. Jutro postaram się poustawiać ceny w automacie i wykluczyć jakieś scruby co by mi jakiegoś all time retard team nie wydraftowało.

 

Mam nadzieję że nie zepsuje wam to zbytnio zabawy, sory za zamieszanie...

 

powodzenia na drafcie! :smile:

 

A czy ewentualna zmiana godziny tego samego wieczoru mogłaby Ci pomóc? Szkoda będzie, jeśli odpadniesz z draftu.

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ewentualna zmiana godziny tego samego wieczoru mogłaby Ci pomóc? Szkoda będzie, jeśli odpadniesz z draftu.

Nie za bardzo, to będzie prawdopodobnie posiadówa całą niedzielę do 2-3 w nocy...

 

Może być tak że znajdę czas na godzinę żeby się zalogować, może być tak że go nie znajdę. Dlatego nie chciałbym tutaj juz nic zmieniać bo najzywczajniej w swiecie nie jestem tego w stanie przewidzieć na ten moment.

 

W niedzielę mogę draftować do południa, start np 10- 11, tylko wątpie że nagle wszystkim ten termin spasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.