Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czyim kosztem? Lepiej bys napisal czy Ci pasuje termin draftu ;-P

Po prostu byśmy dali jedno dodatkowe miejsce.

 

Termin draftu mi pasuje.

 

To teraz pytanko ode mnie. Ile planujesz dać za Duranta? Podobno Brooks ma mu ograniczyć minuty do 32minut na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek23 wyjasnil swoje zeszloroczne znikniecie z I... za jego zgoda przeklejam...

 

Zapomniałem o drafcie i się na draft spóźniłem.

No i stwierdziłem, że w takiej sytuacji już sobie odpuszczę.

Zagadka wyjasniona! Wreszcie moge spac spokojnie! ;-)

 

Chociaz bardzo mnie dziwi taka decyzja gdy wydraftowal mu sie calkiem fajny fundament. Love, George, Carmelo i Vucevica obudowac banda FAsow i wg mnie spokojnie moznaby sie obronic przed spadkiem. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bardzo mnie dziwi taka decyzja gdy wydraftowal mu sie calkiem fajny fundament. Love, George, Carmelo i Vucevica obudowac banda FAsow i wg mnie spokojnie moznaby sie obronic przed spadkiem. Szkoda.

Na poparcie twoich słów tabela na podstawie średnich na koniec zeszłego sezonu.

                                                                                                                                               

FG          FT           3PTM    PTS        REB       AST        ST           BLK       TO          Suma     Team

15           12           14           9             3             14           11           9             14           101         Red Panthers

11           2             12           14           13           15           14           15           1             97           Unstoppables Bulls

14           14           11           7             5             2             9             11           13           86           woLF-Pack

7             1             9             11           14           11           13           13           5             84           Zdunia Squad

5             15           15           8             4             7             10           5             11           80           Lajkersik

9             8             7             2             8             12           8             10           12           76           Florida Pensioners

13           11           6             15           7             4             1             12           3             72           Siner's Team

3             13           13           13           15           1             2             2             10           72           Maniek's Team

10           9             10           10           1             8             7             3             8             66           MELBEST

12           4             2             1             9             3             5             14           15           65           QAS

6             5             4             12           12           10           6             8             2             65           Pokręcona Ferajna

1             7             3             3             11           13           12           6             7             63           Sopockie Trefliki

8             3             1             4             10           6             15           1             6             54           Tottenham Cavaliers

2             10           8             5             2             9             4             7             4             51           dajcie dzika karte

4             6             5             6             6             5             3             4             9             48           ms9

 

Oczywiście większość slotów u mańka wykorzystywały gwiazdy ale przewaga jest na tyle duża nad strefą spadkową że aktywnością na FA byłby w stanie to spokojnie utrzymać a może nawet poprawić wykonując dodatkowo odpowiednie trejdy w trakcie sezonu.

 

I niech to będzie wskazówka dla wszystkich którzy się zniechęcają:

Przegrywasz dopiero po ostatnim gwizdku a nie przed pierwszym.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek23 wyjasnil swoje zeszloroczne znikniecie z I... za jego zgoda przeklejam...

 

Zagadka wyjasniona! Wreszcie moge spac spokojnie! ;-)

 

Chociaz bardzo mnie dziwi taka decyzja gdy wydraftowal mu sie calkiem fajny fundament. Love, George, Carmelo i Vucevica obudowac banda FAsow i wg mnie spokojnie moznaby sie obronic przed spadkiem. Szkoda.

 

mnie nie dziwi i dobrze się złożyło ; )

pozdro Maniek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech to będzie wskazówka dla wszystkich którzy się zniechęcają:

Przegrywasz dopiero po ostatnim gwizdku a nie przed pierwszym.

Wg mnie wniosek z sytuacji Manka jest taki, ze nawet jak sie spoznisz na draft to warto dolaczyc i wypelnic sklad po swojemu. Bo te pierwsze zakupy cenowo tylka nie urywaja, ale z automatu dostajesz kilku mocnych zawodnikow, wiec wystarczy ich dobrze uzupelnic by miec przecietna druzyne. Ba! To samo bylo przeciez z bulkiem, ktory sie spoznil, ale nie odpuscil i gdyby nie wtopione trejdy tez by sie pewnie utrzymal.

 

mnie nie dziwi i dobrze się złożyło ; )

pozdro Maniek !

LOL, to fakt, QAS powinien wyslac Mankowi prezent bo pewnie uchronil go przed spadkiem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podstawa by mi wystarczyła do walki o mistrzostwo :D.

 

Patrząc pod względem rozegranych gier za poprzedni sezon

Davis = Love

Nowitzki = Anthony

George > Conley

Vucevic = Wade

Jedyny problem bym miał z PG, ale zawsze są wymiany jeszcze. Miałem jeszcze Ryno (za długo sobie nie pograł) i Nelsona, a reszta składu u mnie to była z pobrań :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie trochę dobrze się złożyło, ale wg średnich też byś był w stanie się utrzymać bo tiebreaker z Ferajną miałbyś lepszy ;)

Na średnich tak, ale na koniec akurat nie średnie się liczą ^^. Zresztą jakby Maniek nie odpuścił to by się mogło całkiem inaczej wszystko potoczyć, inne wymiany, inne pobrania i układ ligi, szczególnie w środku i dole, by był jeszcze bardziej bliski sobie.

 

Ponadto tą wypowiedzią Maniek dla mnie byłby out z wszelakich lig na e-nba. Olał świadomie ligę, nie zrobił tego przypadkiem czy też nic mu nie wyskoczyło. Po prostu stwierdził, że skoro na drafcie go nie było to nie ma sensu grać. Sam dla mnie się wykluczył, więc po co taki gracz tu nam? Wiem, wiem, zrobiłem w sumie podobnie w tych pseudo mp. I też bym się wykluczył z wszelkich tamtejszych lig ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.