Skocz do zawartości

[06/07] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam aż Camby tradycyjnie sie polamie i wtedy sie zobaczy.

Co? Mój iron man miałby mieć jakis kłopot ze zdowiem? Wszak jego kości są jak ze stali, a rywale odbijają się od niego niczym od skały :!: Musiałes go chyba z kimś pomylić :wink:

 

Ps. Jak miałem go 3 sezony temu w II lidze (po wymianie z Juniorem za jakiś dwóch kompletnych leszczy) to rozegrał u mnie chyba praktycznie wszystkie mecze, więc wnioski wyciągnij sam 8)

ja miałem 3 sezony temu shaqa wnioski wyciągnij sam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 3 sezony temu shaqa wnioski wyciągnij sam ;)

Jest coraz słabszy i coraz więcej opuszcza meczy? :twisted: ... sorry Szak :wink:

doszedłeś do słusznego wniosku. chodziło mi o to, że 3 sezony temu to 3 sezony temu :) nawet KG leci słabiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq to Shaq. Teraz kaleczy, ale w końcu zaskoczy i zacznie coś porządnego grać. Cudów się nie spodziewam, ale średniej 70+ na koniec sezonu tak. Jeśli tego nie wyrobi, to... to za rok go nie biorę :wink:

 

K-Mart już jest out. Oby kontuzja Nene nie okazała się poważna i po powrocie trener zauważył jaki zajebisty to gracz, dając mu wypełnić tę lukę :) Albo Nene zacznie coś grać albo będzie drugim Tysonem Chandlerem - forsy dużo, efektów mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-Mart już jest out. Oby kontuzja Nene nie okazała się poważna i po powrocie trener zauważył jaki zajebisty to gracz, dając mu wypełnić tę lukę :) Albo Nene zacznie coś grać albo będzie drugim Tysonem Chandlerem - forsy dużo, efektów mało.

No też na to liczę, że Nene zacznie wymiatać bo ciągle na tym Benchu u mnie siedzi i siedzi. A tak za Chandlera by wskoczył do składu i pewnie wykręcał by więcej niż 50 fp na mecz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 3 ( 2006-11-11 - 2006-11-18 ):

  • Zaplik - srednia: 80.38 ( 26 ) przyrost: 24.44 fpg: 66.54[/*:m:3g83amis]
  • Mar - srednia: 79.93 ( 28 ) przyrost: -7.81 fpg: 82.46[/*:m:3g83amis]
  • Spabloo - srednia: 77.1 ( 25 ) przyrost: 14.3 fpg: 66.69[/*:m:3g83amis]
  • loqsh1 - srednia: 75.38 ( 24 ) przyrost: 6.58 fpg: 70.69[/*:m:3g83amis]
  • Xeus - srednia: 74.54 ( 24 ) przyrost: -2 fpg: 74.2[/*:m:3g83amis]
  • Stromile - srednia: 72.81 ( 24 ) przyrost: 4.72 fpg: 68.7[/*:m:3g83amis]
  • mazik - srednia: 72.14 ( 25 ) przyrost: 6 fpg: 70.47[/*:m:3g83amis]
  • Szak - srednia: 71.32 ( 22 ) przyrost: -8.2 fpg: 75.89[/*:m:3g83amis]
  • Rigel - srednia: 69.19 ( 26 ) przyrost: -5.99 fpg: 71.05[/*:m:3g83amis]
Graczem Kolejki w e-nba #1 został: Zaplik

 

mam dla Was taką małą anegdotkę: do wczoraj byłem pierwszy. mój skład ssie.

 

EDIT: byłbym zapomniał:

 

Nieklasyfikowany:

  • Zolw - srednia: 79.28 ( 18 ) przyrost: 4.52 fpg: 76.08[/*:m:3g83amis]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 ( 2006-11-18 - 2006-11-25 ):

  • Spabloo - srednia: 88.21 ( 31 ) przyrost: 11.11 fpg: 72.98[/*:m:3jkeynd3]
  • Szak - srednia: 85.44 ( 25 ) przyrost: 14.12 fpg: 78.63[/*:m:3jkeynd3]
  • Rigel - srednia: 81.55 ( 28 ) przyrost: 12.36 fpg: 73.99[/*:m:3jkeynd3]
  • mazik - srednia: 80.56 ( 26 ) przyrost: 8.42 fpg: 73.14[/*:m:3jkeynd3]
  • Zolw - srednia: 79.98 ( 31 ) przyrost: 0.71 fpg: 77.43[/*:m:3jkeynd3]
  • Stromile - srednia: 74.45 ( 28 ) przyrost: 1.63 fpg: 70.39[/*:m:3jkeynd3]
  • Zaplik - srednia: 73.17 ( 30 ) przyrost: -7.22 fpg: 68.5[/*:m:3jkeynd3]
  • loqsh1 - srednia: 73.04 ( 26 ) przyrost: -2.34 fpg: 71.34[/*:m:3jkeynd3]
  • Xeus - srednia: 72.38 ( 28 ) przyrost: -2.17 fpg: 73.67[/*:m:3jkeynd3]
  • Mar - srednia: 66.38 ( 28 ) przyrost: -13.55 fpg: 77.82[/*:m:3jkeynd3]
Graczem Kolejki w e-nba #1 został: Spabloo

 

co mówiłeś Mar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6fp roznicy w sredniej? Come on, stac was na cos wiecej :wink:

To żeś se chłopie wykrakał :lol:

 

Ja się cieszę, że pomimo zaciachów trzymam się w czołówce. Pierce mi dzisiaj zniósł jajko, ale pocieszam się, że niezawodny Arenas zniósł większe. Tu czy tam różni kolesie mi opuszczają mecze. Allen Iverson miał "oralną operację", Brevin Knight jakieś problemiki, Mo Williams coś opuścił, dziś w nocy Artest... Ale nie jest źle i tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od dwóch sezonów udało mi się przekroczyć granicę 75 punktów na mecz. Jak zmienna jest ta zabawa niech świadczy fakt, że jeszcze w czwartek byłem w okolicach 70 punktów.

 

PS. Żółw co myślisz kiedy słyszysz Andris Biedrins? Czy udziela ci się uczucie taniości :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Żółw co myślisz kiedy słyszysz Andris Biedrins? Czy udziela ci się uczucie taniości :twisted: ?

Nawet mnie nie denerwuj :!: Autentycznie już dawno nie reaguje tak nerwowo na występy żadnego z zawodników jak tego właśnie człowieka. Nie wiem jak to możliwe, że go przeoczyłem :roll: To co wyprawiał inny "white hope" Przybilla w poprzednim sezonie nie porównuje się do poczynań C Golden. To jakaś gigantyczna niewytłumaczalna anomalia :cry:

 

Dobrze, że "masz" jeszcze takich innych podkoszowych twardzieli jak K. Martin, Webber, Dampier, czy Frye bo inaczej mogłoby być za bogato :twisted:

 

A na koniec przestroga: stare indiańskie porzekadło mówi: łatwo przyszło łatwo poszło - pamiętaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec przestroga: stare indiańskie porzekadło mówi: łatwo przyszło łatwo poszło - pamiętaj :lol:

Czyżbyś chciał to odnieść do "FBL Champion" pod twoim nickiem? :twisted:

 

Dobrze, że "masz" jeszcze takich innych podkoszowych twardzieli jak K. Martin, Webber, Dampier, czy Frye bo inaczej mogłoby być za bogato :twisted:

Jestem wdzięczny Yahoo, że nie dali za szybko Dwightowi literki C, bo przez to musiałem przeczesywać rynek wolnych agentów i jak tonący chwyciłem się Biedrinsa :P.

 

To jakaś gigantyczna niewytłumaczalna anomalia

Twój język zaczyna przypominać dwóch takich co ukradli księżyc :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuu.......rza twarz, cieszyłem się w sobotę, to dzisiaj zostałem sprowadzony na ziemię :evil: Mój jak do tej pory najlepszy nabytek z listy FA, Kevin Martin dzisiaj pobił chyba niechlubny rekord: - (minus) 26 FP :!: :evil: I pomyśleć, że rok temu wkurzałem się, gdy w pierwszym meczu sezonu Nene "zrobił" mi wynik -13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzięczny Yahoo, że nie dali za szybko Dwightowi literki C, bo przez to musiałem przeczesywać rynek wolnych agentów i jak tonący chwyciłem się Biedrinsa :P.

 

Co i tak było błędem bo w jego miejsce mógłbys ściągnąć najlepszego białego C od czasu Big Country Reeves czyli Przybillę :wink:

 

I jedno pytanie spabloo czy 43 punkty zdobyte dziś przez Biedrinsa to dużo czy mało :?: :twisted:

 

Ps. Rigel nie pękaj przecież tego samego dnia Jaret Jack rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie i wykręcił 108 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzięczny Yahoo, że nie dali za szybko Dwightowi literki C, bo przez to musiałem przeczesywać rynek wolnych agentów i jak tonący chwyciłem się Biedrinsa :P.

 

Co i tak było błędem bo w jego miejsce mógłbys ściągnąć najlepszego białego C od czasu Big Country Reeves czyli Przybillę :wink:

 

I jedno pytanie spabloo czy 43 punkty zdobyte dziś przez Biedrinsa to dużo czy mało :?: :twisted:

Zależy jak na to spojrzeć, bo jak na niego to bardzo mało, ale dla np. takiego Morrisona to chyba szczyt możliwości :twisted: . Tak się zastanawiam co byś zrobił gdybyś dziś zobaczył Biedrinsa na FA. Przeszkadzał by ci jeden słabszy mecz? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Rigel nie pękaj przecież tego samego dnia Jaret Jack rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie i wykręcił 108 :lol:

Taa... wkurzaj mnie jeszcze :evil: :wink: Wiem, że tyle miał... i to, że siedział wtedy na ławce to też wiem... :evil: :twisted: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.