Skocz do zawartości

[06/07] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moj sklad:

 

PG - Iverson, Knight, Ford, Terry, Mo Williams

SG - Pierce, Crawford

SF - Artest, Prince

PF - R. Wallace, Nene

C - Shaq, Ilgauskas

 

Pogrubilem tych, ktorymi mam zamiar (przynajmniej na chwile obecna) grac. Jak pisalem na czacie w czasie draftu, moj prerank byl w wersji powiedzmy 0.8, bo w locie robilem odstepstwa i to chyba przy polowie pickow. Rok temu mialem, o ile dobrze pamietam, tylko jedno odstepstwo. No coz, zobaczymy.

 

Mam duzo ludzi do rozgrywania. Pierwszy Iverson, ktory byle nie zlapie kontuzji, to bedzie robil swoje jak co roku. Knight jest ok i fajnie gra. Zalozylem ze bedzie gorzej niz sezon temu, ale ze Felton jeszcze teraz go nie zdominuje. TJ Ford - chcialbym by byl czarnym koniem. W drugim sezonie po powaznej kontuzji licze ze rozkwitnie w Raps. Mo Williams i Terry raczej wielkiej ilosci fp nie dostarcza, ale moga miec w sezonie okresy, w czasie ktorych sie wyroznia.

 

Na SG jestem krotki. Pierce mial zeszly sezon najlepszy w karierze, teraz licze na cos podobnego. Crawford to wybor z ostatniej rundy. Albo zagra jak rok temu z lawy, co z czasem zaczelo mu wychodzic albo (jesli I. Thomas bedzie robil przemeblowania) trafi w czyjes miejsce na pierwszej piatki, ew. do innej druzyny.

 

Na skrzydle zaczalem od Artesta. Wysoko go wzialem, ale jesli bedzie mial spokojny sezon, bez ekscesow, to powinien zdominowac Kings i roznych statsow dostarczyc. Prince - licze na jego rozwoj, ale tym razem juz statystyczny, a nie jak rok temu - dojrzalosciowy. Pistons ida w strone ataku, a on jest jedynym gosciem z ich pierwszej piatki, ktory ma jakis upside.

 

Na silnym skrzydle Rasheed, ktory po zniknieciu Bena powinien byc bardziej widoczny na deskach i w taktyce Saundersa tez w ataku. Bedzie dla niego wiecej miejsca - taka mam nadzieje. Nene - jesli bedzie zdrowy, to predzej czy pozniej licze ze pokaze za co dostal kontrakt. W Denver jest pod koszem tlok, ale Camby i Martin do zdrowych nie naleza, wiec moze ich Nene bedzie ciagle zastepowal. Licze tez na trejd Martina i zwolnienie miejsca :wink:

 

Na centrze troche starawo i kontuzjogennie, ale tez przyzwoicie. U Shaqa zakladam jakis spadek osiagow, ale z checia przyjalalbym sezon w miare zdrowy - tak 70 gier. U Ilgauskasa tyle samo gier, ale lepsze staty bym chcial niz rok wczesniej. Niech przestanie zawodzic LeBrona :) Zobaczymy.

 

 

Motto na ten sezon:

"O'Neal has begun practicing a new free-throw motion"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Steve Nash | Rafear Alston | Shaun Livingston

SG: Josh Smith | Bonzi Wells

SF: lebron James | Shane Battier

PF: A. Stoudamire / D. Millicic / Kenny Thomas

C: Marcus Camby / Samuel Dalambert / Zaza Pachulia

 

Ja draft oceniam pozytywnie. Nie jest moze tak rewelacyjnie jak rok temu, ale uważam, że w chwili obecnej mam skład na 2-3 wynik, a przy powrocie do dobrej formy i gry bez kontuzji A. Stoudamira i Cambyego na w miarę pewne 1 8)

 

Mam sporo zawodników pod kosz i trochę mniej, choć może nie konieczniej słabiej na obwód. Stro może jakaś wymianka mała?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Bibby | Cassell

SG: Carter | Miller

SF: Jamison | Stojakovic | Childress

PF: Garnett | Randolph | Murphy

C: Yao | Wilcox | Collison

 

Generalnie nie jest zle, choc nie ukrywam, ze pare zawodnikow poszlo szybciej niz przypuszczalem. Niemniej jednak pierwsza piatka mi sie podoba. Postawilem na pozycje podkoszowe stad w skladzie mam np. az 6 graczy mogacych wystepowac na PF. Generalnie licze na Yao, ze bedzie choc w stopniu zblizonym gral do tego co w drugiej czesci poprzedniego sezonu. Ponadto Jamison z KG i Carterem utrzymaja swoj poziom, a Bibby nawet nieco podniesie. Nie ukrywam tez, ze licze na Peje, ktory mam nadzieje, te +20 pkt bedzie notowal. Murphy powinien w krotkim czasie dostac C, wiec bedzie rezerwa dla Yao, bo generalnie para wysokich z Sonics to nieco zagadka. Ostal mi sie tez ten Cassell, mam nadzieje, ze mu zdrowie dopisze i te 70fp bedzie dawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zmienić nazwę drużyny na MTN-Williams i wystartować w Formule 1 :). Wyszło jakoś tak:

1. (6) D. Wade PG,SG

2. (15) D. Howard PF

3. (26) C. Webber PF

4. (35) C. Billups PG

5. (46) R. Felton PG

6. (55) A. Iguodala SG,SF

7. (66) A. Harrington SF,PF

8. (75) K. Martin PF

9. (86) C. Frye PF,C

10. (95) D. Williams PG

11. (106) M. Williams SF,PF

12. (115) J. Tinsley PG

13. (126) Sh. Williams SF,PF

 

Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło w ostatnim czasie na yahoo i się w miarę szybko zorientują, że Dwight będzie grał w tym sezonie na centrze. Jeśli nie to się wkopałem :).

 

Skład wyszedł dość dziwnie. Nie planowałem mieć w drużynie aż tylu 2-go i 3-cioroczniaków. Mam nadzieję, że mój autorski wybór, czyli Felton w 5 rundzie, okaże się słuszny (potencjał na 75 fp jest). Najbardziej oczywiście szkoda mi Odoma, którego lokjusz pierwszy wybrał tuż przede mną i tego, że musiałem wybrać zawodnika co do którego mam mnóstwo wątpliwości (czyli Webbera). Podsumowując ten krótki wywód ekipa dosyć rozwojowa. Trochę dziwię się, że Deron był tak nisko dostępny, na Marvina też nikt uwagi nie zwrócił. Przydałby się jeszcze trade Martina (najlepiej na jakąś pipidówę) i byłoby naprawdę cacy :).

 

Jak ktoś chciałby Wade'a i zaproponuje coś uczciwego, to być może nie powiem nie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechże i ja zaprenzentuję swój zespół:

 

PG: Chris Paul/Brandon Roy (ew. Kirk Hinrich)

SG: Kirk Hinrich/Morris Peterson/Marquis Daniels (ew. Brandon Roy)

SF: Carmelo Anthony/Wally Szczerbiak/Charlie Villanueva

PF: Dirk Nowitzki/Mehmet Okur/Ryan Gomes

C: Brad Miller/(ew. Mehmet Okur)/Kwame Brown

 

W pierwszej rundzie wybrałem Dirka. Miałem cichą nadzieję na Bryanta (w końcu nazwa drużyny zobowiązuje :wink: ), ale niestety nie dotrwał do 7 numeru :cry: Potem zastanawiałem się nad Iversonem, ale po ubiegłorocznych problemach z wysokimi postawiłem na Niemca. Druga runda to Chris Paul. Mam nadzieję, a nawet więcej, uzasadnione podstawy by sądzić, że jego wartość w porównaniu z ubiegłym rokiem jeszcze wzrośnie i to znacznie. Numer 3 to Brad Miller, solidny center. Chciałem tu Odoma, ale znowu mi uciekł. Potem Anthony na SF i wreszcie uzupełnienie S5, czyli Hinrich na SG. Wydaje mi się, że skład S5 całkiem solidny, bez fajerwerków, ale i bez wielkich dziur. Dalej uzupełnienia w postaci Okura, Villanuevy, Mo Pete'a, Szczerbiaka. Mam cichą nadzieję, że będę miał wsparcie ze strony Roya. Gomes w końcówce ubiegłego sezonu całkiem ładnie pogrywał, czemu ma być inaczej w tym? Kwame wziąłem, bo chciałem kogoś z LAL, ale nie ukrywam, że też sobie po nim coś obiecuję. Jeśli zagra cały sezon tak, jak końcówkę ubiegłego, to będę zadowolony. Daniels to sentyment. Lubię tego gościa, wiem, że ma potencjał na granie naprawdę dobrego kosza, tylko wciąż tego nie pokazuje. Może w nowym zespole nastąpi metamorfoza?

Generalnie z tym składem przede wszystkim chcę pozostać w FBL#1, a co więcej to się zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tydzień 1 ( season start - 2006-11-04 ):

  • Mar - srednia: 77.36 ( 14 ) przyrost: 77.36 fpg: 77.36[/*:m:144t514e]
  • mazik - srednia: 76.87 ( 15 ) przyrost: 76.87 fpg: 76.87[/*:m:144t514e]
  • Szak - srednia: 76.69 ( 16 ) przyrost: 76.69 fpg: 76.69[/*:m:144t514e]
  • Zolw - srednia: 74.56 ( 16 ) przyrost: 74.56 fpg: 74.56[/*:m:144t514e]
  • Xeus - srednia: 70.22 ( 18 ) przyrost: 70.22 fpg: 70.22[/*:m:144t514e]
  • loqsh1 - srednia: 67.26 ( 19 ) przyrost: 67.26 fpg: 67.26[/*:m:144t514e]
  • Rigel - srednia: 66.31 ( 16 ) przyrost: 66.31 fpg: 66.31[/*:m:144t514e]
  • Stromile - srednia: 63.56 ( 16 ) przyrost: 63.56 fpg: 63.56[/*:m:144t514e]
  • Zaplik - srednia: 63.19 ( 16 ) przyrost: 63.19 fpg: 63.19[/*:m:144t514e]
  • Spabloo - srednia: 59.11 ( 18 ) przyrost: 59.11 fpg: 59.11[/*:m:144t514e]
Graczem Kolejki w e-nba #1 został: Mar

 

tym samym zaczynamy zabawę w cyferki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mar - srednia: 77.36 ( 14 ) przyrost: 77.36 fpg: 77.36

Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu ;]

Z odpowiednią średnią :twisted:

 

Ja zaś po tym małym rozruchu w pierwszych dnich i sprawdzeniu na kogo mogę liczyć, a na kogo nie, przystępuję już do właściwej batalii. W tym tygodniu planuję osiągnąć jakąś wygórowaną średnią (jak na FBL Championa przystało 8) ) , do czego też zrobiłem już pierwszy krok wykręcając w nocy 126.5 prkt :!: :P

 

Ps. I nie potrzebny mi do tego żaden Dwight Howard :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś po tym małym rozruchu w pierwszych dnich i sprawdzeniu na kogo mogę liczyć, a na kogo nie, przystępuję już do właściwej batalii.

Taa, kozak. Niby taki mocny, to czemu czeszesz z waiversów wszystko co ma dwie nogi i na drzewo nie ucieka? :wink: Haslem jeszcze z boiska nie zszedł, a już go pojmałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, kozak. Niby taki mocny, to czemu czeszesz z waiversów wszystko co ma dwie nogi i na drzewo nie ucieka? :wink: Haslem jeszcze z boiska nie zszedł, a już go pojmałeś.

Ja? A w życiu :lol: Gdybyś widział i słyszał jak mnie agent Udonisa błagał bym go ściągnął. No nie mogłem być tak gruboskórny i wyciągnołem do niego pomocną dłoń.

 

Ps. Turiaf jak się okazało jednak na drzewo uciekł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 2 ( 2006-11-04 - 2006-11-11 ):

  • Mar - srednia: 87.74 ( 27 ) przyrost: 10.38 fpg: 84.2[/*:m:1qfh0va6]
  • Szak - srednia: 79.52 ( 24 ) przyrost: 2.8 fpg: 78.4[/*:m:1qfh0va6]
  • Xeus - srednia: 76.54 ( 27 ) przyrost: 6.31 fpg: 74.01[/*:m:1qfh0va6]
  • Rigel - srednia: 75.18 ( 30 ) przyrost: 8.87 fpg: 72.1[/*:m:1qfh0va6]
  • Zolw - srednia: 74.76 ( 25 ) przyrost: 0.2 fpg: 74.68[/*:m:1qfh0va6]
  • loqsh1 - srednia: 68.8 ( 25 ) przyrost: 1.54 fpg: 68.14[/*:m:1qfh0va6]
  • Stromile - srednia: 68.09 ( 27 ) przyrost: 4.53 fpg: 66.41[/*:m:1qfh0va6]
  • mazik - srednia: 66.14 ( 32 ) przyrost: -10.76 fpg: 69.57[/*:m:1qfh0va6]
  • Spabloo - srednia: 62.8 ( 32 ) przyrost: 3.66 fpg: 61.48[/*:m:1qfh0va6]
  • Zaplik - srednia: 55.95 ( 29 ) przyrost: -7.27 fpg: 58.53[/*:m:1qfh0va6]
Graczem Kolejki w e-nba #1 został: Mar

 

no nie mogę...

 

W tym tygodniu planuję osiągnąć jakąś wygórowaną średnią (jak na FBL Championa przystało 8) )

czy to już szczyt Twoich możliwości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu planuję osiągnąć jakąś wygórowaną średnią (jak na FBL Championa przystało 8) )

czy to już szczyt Twoich możliwości?
Nie bądź dla niego taki surowy. Udonisa sprawnie zgarnął, a i Crawforda podebrał po kontuzji Francisa. I trzeba nadmienić, że nie bał się ich wystawić. Tak więc jakieś tam umiarkowane sukcesy miał :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, dobry wynik, zwlaszcza, ze moi PG to roznie graja, a na utilu mam czasem takie asy jak Wilcox czy Miller. Niemniej jednak powinno byc jeszcze lepiej jak Bibby i Murphy w koncu zaczna grac rowno.

 

A jak na razie:

 

Garnett - 107.9fp

Randolph - 102.91fp

Yao - 94.2fp

Jamison - 93.7fp

Carter - 91fp

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź dla niego taki surowy. Udonisa sprawnie zgarnął, a i Crawforda podebrał po kontuzji Francisa. I trzeba nadmienić, że nie bał się ich wystawić. Tak więc jakieś tam umiarkowane sukcesy miał :wink:

Otóż to, trzeba widzieć szklankę do połowy pełną.

 

czy to już szczyt Twoich możliwości?

Ja moje szczyty zawsze zdobywam w drugiej połowie sezonu i tak samo będzie i tym razem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny dzien. W koncu opuscilem ostatnie miejsce :wink: .

 

Poczatek sezonu slabiutki. W sumie bardzo dobrze graja Duncan, Okafor. i niezle Lewis. Ale to co zdobywa ta trojka szybko traci inna. Bardzo przecietnie do tej pory Kirilenko, po ktorym spodziewalem sie wiecej. Ale on sie polamal jak zawsze zreszta wiec wolalbym go miec zdrowego mimo wszystko. I zenujaco slabo jak narazie J-Rich i Marbury. W sumie nie mozna sie bylo po nich spodziewac rewelacyjnych wynikow, szczegolnie po tym drugim no ale tak slabo to az wstyd.

 

Mimo wszystko po dzisiejszym malym sukcesie optymistycznie patrze w przyszlosc 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi główni ludzie maja ostatnio doła, a ci troche dalsi też niemrawo. Zawodzi mnie straszliwie Ilgauskas. Srednia punktowa prawie o polowe nizsza niz rok temu. Spodziewalem sie, ze moze mu wyjsc sezon taki sobie z gatunku dwoch ostatnich, ale takiej kichy nie bralem pod uwage. Dam mu odpocząć, aż wywalczy (albo nie) więcej minut i statsy mu wzrosną. Mój steal - Nene - jakoś ostatnio znów nie gra. Czekam aż Camby tradycyjnie sie polamie i wtedy sie zobaczy. Ale poki co sie nie dołuję. W poprzednich dwoch sezonach slabiej zaczynalem, by pózniej z kolejnymi miesiącami rosnąć w siłę. Wprawdzie pierwszy i drugi tydzień były dobre, to teraz ostatnio się odbywa korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż Camby tradycyjnie sie polamie i wtedy sie zobaczy.

Co? Mój iron man miałby mieć jakis kłopot ze zdowiem? Wszak jego kości są jak ze stali, a rywale odbijają się od niego niczym od skały :!: Musiałes go chyba z kimś pomylić :wink:

 

Ps. Jak miałem go 3 sezony temu w II lidze (po wymianie z Juniorem za jakiś dwóch kompletnych leszczy) to rozegrał u mnie chyba praktycznie wszystkie mecze, więc wnioski wyciągnij sam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.