Skocz do zawartości

[06/07] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

W związku, że mamy już kompletny skład na sezon 2006/07, czas rozpocząć przygotowania :)

 

Oficjalny skład ekstraklasy:

  • Żółw - GG: 3045523 - dkniolek[]@wp.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Mar - GG: 1461566 - marynash[]@wp.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Xeus - GG: 4787485 - xeo1988[]@wp.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Stromile - GG: 2846203 - stromile[]@poczta.fm[/*:m:3rcj7f8k]
  • Spabloo - GG: 1707207 - spabloo[]@wp.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Loqsh1 - GG: 8483 - loqsh1[]@tlen.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Rigel - GG: 2529289 - rigel1[]@gazeta.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Zaplik - GG:3429484 - mookie[]@o2.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Szak - GG:2084197 - szak[]@e-nba.pl[/*:m:3rcj7f8k]
  • Mazik - GG:3950734 - mazik7[]@o2.pl[/*:m:3rcj7f8k]

Tradycyjnie zaczynamy od ustalenia terminu draftu, który jak co roku zostanie przeprowadzony na aplecie Yahoo.

 

Pewnie najłatwiej będzie cosik zoorganizować w przedziale piątek wieczór - niedziela wieczór.

 

Wstępny proponowany termin draftu:

  • Sobota, 14 października, godz. 21:30[/*:m:3rcj7f8k]

Mile widziane oczywiście szybkie odpowiedzi, gdyż im później tym będziemy mieli mniejsze pole manewru przy zmianach dat Live Draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi MISTRZOWI FBL termin pasuje 8) (przynajmniej jak na razie i mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie)

 

Ps1. Spabloo, Stro nie załapaliście się w zeszłym sezonie nawet na pudło :?: :twisted:

 

Ps2. Logsh1 masz to swoje coroczne zestawienie najlepiej punktujących zawodników w ostatnim sezonie FBL? Przydałoby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota nie jest najszczesliwszym dniem do draftowania. Nigdy nie wiadomo co sie wydarzy, a za 4 tygodnie to juz w ogole :twisted: .

Juz lepsza wydaje sie byc niedziela 15 pazdziernika. Taka jest moja propozycja. Ale jak wiekszosci bedzie pasowala sobota to oczywiscie demokracja zwyciezy po raz kolejny i postaram sie byc :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tutaj xeo, zwany tez xeus. Niestety moje konto zostało zablokowane, nie z mojej przyczyny. Zmieniłem adres e-mail (na lucas_gudz@o2.pl) i teraz od paru dni czekam, az ktos mi je aktywuje :? . stromile mialbym prosbe abys wyslal namiary na lige na ten PM (jakby ktos nie wiedzial to jestesmy z Peterem bracmi) albo na gg (4787485). a godzina draftu mi odpowiada. bede wdzieczny jak ktos mi aktywuje konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

stro tylko sie chcialem upewnic, ze tak jest - ja powinienem byc na 5 miejscu a spabloo na szostym :)

Zmieniłem zdanie - ja chcę być na piątym :twisted: . Ranking na koniec sezonu przecież nie kłamał 8) .

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Oczywiście żartuję jakby ktoś nie wiedział :P .

PS2. Jak tam przygotowania? Ja w tym roku będę miał pre-rank (doszedłem już nawet do połowy), przemyślę dobrze sprawę i nie wróżę w związku z tym Żółwiowi nic dobrego :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po drafcie:

 

PG: Joe Johnson | Steve Francis | Luke Ridnour | Derek Fisher

SG: Kobe Bryant | Josh Howard | Stephen Jackson

SF: Richard Jefferson | Caron Butler | Andres Nocioni

PF: Jermaine O'Neal

C: Ben Wallace | Nenad Krstić

 

Z draftu jestem raczej zadowolony. Głęboki skład na pozycjach 1-3 okupiłem posiadaniem zaledwie 3 graczy do grania na PF i C :)

 

Także generalnie chętnie się wymienię na jakiegoś PF :)

 

Aha i niech to będzie motto Stro Teamu AD 2006:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.