Skocz do zawartości

Ligi Roto 2014/15 potwierdzenie udzialu


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wilku z tym wygraniem draftu... Rok temu pisałeś, że mam jeden z najgorszych składów, a po sezonie Lorak wyliczył, że akurat sam draft chyba wygrałem bądź ew. byłem drugi (nie pamiętam), także kryteria oceny zmieniają się po sezonie ;)

Kryteria sa takie same... tylko dane sie zmieniaja. Jak widac w Twoim przypadku projekcje byly gorsze niz to co wyszlo ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już właśnie rok temu Ci pisałem - projekcje też trzeba uwzględniać na zasadzie : "zawodnik x grał 16 minut, teraz ma grać 32, więc w projekcji staty x2". I wiele innych czynników (zmiana klubu, stylu gry klubu, odejście rywala do miejsca w składzie, przewidywanie jak wypadną rookie, jak gracze wracający po kontuzjach, ryzyko urazów etc". Masa danych na zasadzie "przewidywań".

I to wszystko staram sie robic w swoich projekcjach, ale w przypadku Twojej druzyny sie nie sprawdzilo.

Patrzac po fakcie najbardziej niedoszacowalem Carrolla [duza wpadka], Duranta, Reggiego, Beva i JJa. Z graczami OKC chodzilo glownie o kontuzja Russa [bo kosztowala go duzo wiecej gier i minut niz zakladalem], ale reszta to zwykle bledy. Zbierze sie ich kilka i wychodzi kiepskie oszacowanie druzyny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek sluzy do potwierdzenia udzialu od GMow, ktorzy grali w rozgrywkach w zeszlym sezonie.

 

To tylko formalnosc, ale jak ktos tego nie zrobi do 28 wrzesnia to trzeba bedzie zalozyc iz rezygnuje i zostanie zastapiony.

 

 

wiLQ dziś do końca dnia czekasz na potwierdzenie od tych dwóch ostatnich GMów? Czy można się spodziewać, że jutro już będą rozlosowane ligi na III poziomie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline na potwierdzenia minal, a poniewaz nie bylo zadnego kontaktu z czterema osobami [kielon, MaxiSwr, michu, shaqu85] to traktujemy to jako automatyczna rezygnacje z rozgrywek.

 

Nie odezwali sie tez superseb555, Slaw441, Limal91, wiec zeszloroczna lista rezerwowa sie nie przydala.

 

Skoro jasna jest sprawa zeszlorocznych uczestnikow to zamykam temat i jade z losowaniem skladow w III ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.