Skocz do zawartości

Ligi Roto 2014/15 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

czy istnieje możliwość, która pozwoli mi dołączyć do jednej z lig, zacząć od zera i za kilka lat wam potem skopać zadki? :grin:

 

zapoznałem się z regulaminem i bardzo mi on odpowiada. Chciałbym spróbować swoich sił, pozdrawiam.

Jednak :grin:

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje możliwość, która pozwoli mi dołączyć do jednej z lig, zacząć od zera i za kilka lat wam potem skopać zadki? :grin:

Godzina 23:49?? To sie nazywa zapis w ostatniej chwili ;-) W takim razie jade z losowaniem.

OD TEJ PORY ZAPISY SA NA LISTE REZERWOWYCH co daje nastepujace mozliwosci

- w razie znikniec ludzi przed draftami bedzie mozna ich zastapic,

- w przyszlym roku wysle prywatna wiadomosc z informacja o rozpoczeciu organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawe, ale w tej chwili lista rezerwowa jest pusta...

zas w 2 tygodnie od rozpoczecia organizacji IV dopisala sie tylko jedna osoba. Ciekawe z czego to wynika?

Tym bardziej, ze w zeszlym roku dopisalo sie dodatkowo tyle osob, ze powstala nieplanowana liga.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.