Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - REGULAMIN


karl

Rekomendowane odpowiedzi

12-dniowy okres jest wg Waszej interpretacji, a nie tej zamierzonej przeze mnie w FBXie.

 

Według naszej interpretacji też nie ma tego 12 dniowego okresu, jeżeli nie ma trade deadline. Problem w tym, że jest za to pół roczny...

 

No wlasnie. A jak sam wyzej napisales tak nie mialo byc, wiec to blad interpretacji/zapisu.

 

Będę się upierał, że to błąd zapisu/interpretacji ; )

 

Dokladnie tak. Moze ten lekko zmodyfikowany zapis jest najlepszy?

 

Z tym, że powstał już precedens od tej modyfikacji (trade). Nie ukrywam, że jestem mocno zainteresowany tym, czy w takiej sytuacji prawo działałoby wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według naszej interpretacji też nie ma tego 12 dniowego okresu, jeżeli nie ma trade deadline. Problem w tym, że jest za to pół roczny...

To nie jest problem tylko sedno idei zeby nie dalo sie handlowac pickow w zbyt w odlegla przyszlosc ;-)

 

Będę się upierał, że to błąd zapisu/interpretacji ; )

"/" oznacza "lub" ;-) 

 

Z tym, że powstał już precedens od tej modyfikacji (trade). Nie ukrywam, że jestem mocno zainteresowany tym, czy w takiej sytuacji prawo działałoby wstecz.

Trejd jeszcze wisi, wiec technicznie rzecz biorac komisz moglbym go odrzucic bo nie spelnia zalozen/intencji przepisow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd jeszcze wisi, wiec technicznie rzecz biorac komisz moglbym go odrzucic bo nie spelnia zalozen/intencji przepisow.

 

Tak myślałem, że do tego to zmierza. Niech więc się wypowie komisz i inni uczestnicy rozgrywek.

 

Na marginesie:

 

komisz moglbym

 

co wolno wojewodzie... (  :nevreness: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Proponuje przeniesc dyskusje o zmianach w zasadach do odpowiedniego watku...

 

Guys, poprawiłem lekko regulamin - zmiany na czerwono i zielono. Co o tym sądzicie?

Poki co IMO sluszne korekty. Dodatkowo...

 

evitacre proponował to samo w salary, myślę że jeżeli nie ma sprzeciwu, to można poprawić Embiida i Parkera w ten właśnie sposób

Ponadto, co do pensji Randle'a, Parkera i Embiida - to jak na moje, powinni mieć oni 3, 18, 9 dol odpowiednio.

To raz.

 

Idea jest dobra, tylko według mnie nie mówi tego co autor miał na myśli. Rozmawialiśmy już kiedyś na ten temat i sądzę, że to powinno brzmieć jakoś tak:

Draftowe picki można sprzedawać tylko z tych draftów, które odbędą się w przeciągu 18 miesięcy od bieżącego momentu.

To dwa.

 

Przejscie z monstera na ninje w przyszlym sezonie to trzy.

 

 

Kwestia niedogranych meczów

Chyba każdy z nas w tym sezonie odczuł, że ciężko przy takim formacie oraz liczbie uczestników dograć pełne 820 meczów. Dlatego dobrze, że nie jest to rygorystycznie egzekwowane. Jednak z drugiej strony, kompletny brak jakichkolwiek ustaleń, działa demobilizująco. Jeżeli tankuję sezon / połamią mi się zawodnicy i nie mam perspektywy na dobry wynik, to lata mi kto u mnie gra, a kto nie - w lekkim stopniu można było zaobserwować taką postawę w tym sezonie i żeby jej nie pogłębiać przyjąłbym jakąś granicę przyzwoitości. 720 meczów?

Nawet nie nazwalbym tego "w lekkim stopniu dalo sie zaobserwowac taka postawe" bo tabela wali po oczach w kolumnie rozegrane mecze. 6 druzyn ze 100+ opuszczonymi meczami to przypomina opuszczona lige.

 

Teraz pytanie co z tym zrobic bo z jednej strony specyfika dynasty nie powinna wymuszac pobierania grajacych za niegrajacych [o ile ktos zaklada lepsza przyszlosc tych siedzacych], ale z drugiej strony specyfika punktacji Roto dokladnie to powinna wymuszac... takze ktore wazniejsze?

 

Poniewaz nie moge sie pozbyc wrazenia, ze w pierwszym sezonie nastapilo mocne przegiecie w kierunku kiszenia byle jakich mlodych to osobiscie postawilbym priorytet na tabeli.

 

BTW, w razie czego mam pomysl na kare - utrata nastepnego wlasnego picku ;-) To bylby mocny motyw dla kazdego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac już dał propozycję z dodatkowym slotem, imo to jest najlepsza opcja.

Najlepsza w jaki sposob?

Tzn dodatkowy slot na pewno by pomagal tym, ktorzy chca, ale pytanie czy to jest glownym zrodlem problemu.

Wg mnie to zupelnie nie rozwiazuje problemu rozegranych gier bo jak ktos nie chce lub nie ma motywacji by to robic to i 5 dodatkowych slotow roznicy mu nie zrobi bo bedzie tam trzymal wiecej zlamasow/prospektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.