Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Papszun nie kończy kariery wiec może gdzieś w Europe ruszy

skąd info? on już od dawna mówił, że chce sobie zrobić przynajmniej kilkuletnią przerwę od piłki 

nie zmienia to faktu, że mógłby spróbować zrobić LM a dopiero potem odejść, ale być może taka była umowa między nim a Świerczewskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skąd info? on już od dawna mówił, że chce sobie zrobić przynajmniej kilkuletnią przerwę od piłki 

nie zmienia to faktu, że mógłby spróbować zrobić LM a dopiero potem odejść, ale być może taka była umowa między nim a Świerczewskim

Mówił o przerwie ale za 2-3 lata chyba, że trafi się coś wielkiego. Może coś się trafiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the_secret napisał:

Franco wygrywając wojne domową w ESP wyczyścił ją przynajmniej na jakiś czas z odpadów społecznych. Napisałbym zebyś przeczytał Mine Were Of Trouble ale pewnie nie znasz angielskiego

Odpowiedz czy sojusznik Hitlera może być nazwany wielkim człowiekiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nowak z Warty byłby optymalny.

Szulczek ;)

Ale już Warta wydała komunikat, że nigdzie się nie wybiera. 

43 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Papszun nie kończy kariery wiec może gdzieś w Europe ruszy- w sumie nawet spoko by było, bo do tej pory nie licząc Azji to chyba tylko Probierz  w Grecji gdzieś popracował, a tak to o Polakach w najwyższej klasie rozgrywkowej raczej nie mamy co marzyć 

Kasperczak? ;)

Wiem, wiem, historia, ale nie doprecyzowałeś o jaki okres czasu Ci konkretnie chodzi. A co do Grecji to Kaziu Górski czy Gmoch, a nie epizod Probierza. Taki mamy klimat, cóż zrobić, że następców brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

 

Kasperczak? ;)

Wiem, wiem, historia, ale nie doprecyzowałeś o jaki okres czasu Ci konkretnie chodzi. A co do Grecji to Kaziu Górski czy Gmoch, a nie epizod Probierza. Taki mamy klimat, cóż zrobić, że następców brak. 

Łooo Panie :D jeszcze Gajusza i Leonidasa odkop!

W domyśle chodzilo mi o XXI wiek :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, agresywnychomik napisał:

Bez śmiechów ale nie przypomina wam kogoś z rodzimego podwórka....

Screenshot_20230418-190526~2.png

Mi przypomina Pankracego z Klanu.

14 godzin temu, Kepler napisał:

Raz jest karny, a raz go nie ma.

Każdy sędziuje jak chce.

Trzeba wziąć pod uwagę iż istnieje prawdopodobieństwo iż Varciniak tą decyzją chciał naprawić brak karnego w tej sytuacji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Mówił o przerwie ale za 2-3 lata chyba, że trafi się coś wielkiego. Może coś się trafiło. 

z tego co pamiętam, to on to żonie po prostu obiecał, a w wielką zagraniczną przygodę jakoś nie wierzę, nie wiem czemu w sumie, niby kto jak nie on, ale jakoś niezbyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.