Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai na racje. 
 

Mimo, że na papierze to ten sam tier to jednak UCL jest atrakcyjniejsze bo 

a ) spadkowicze z UEL grają w fazie pucharowej czego nie można powiedzieć o spadkowiczach z BCL 

b ) jest większy Power zespołów a bierze się z tego, że UEFA sowicie wynagradza za udział w UCL czego o FIBIE nie można powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Też myślałem, że te 3 miesiące to już wyrok, niemniej z tymi kilkoma latami to przesadziłeś chyba.

 

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Sądzę, że minimum 3 lata. Ale zobaczymy.

Do 4 lat zawieszenia nawet można dostać za takie coś. Generalnie, warto się zapoznać bliżej z przypadkiem Świerczoka, który ostatecznie został uniewinniony przez Trybunał Arbitrażowy w Lozannie, ale jednak trochę się to wszystko ciągnęło, w efekcie ponad rok i dwa miesiące był wyłączony z gry oraz treningów zespołowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Tak jak pisałem - osądzałem go na podstawie kar w tenisie. Widać piłkarze traktowani są łagodniej.

liczą się też okoliczności, jeśli udowodnisz przed komisją, że dany specyfik wziąłeś nieświadomie to masz szansę na łagodniejszy wyrok, z tego co słyszałem Onana upierał się, że pomylił tabletki i wziął te przypisane dla swojej żony, nie wiem czy mu w to uwierzyli, ale wszyscy, którzy znają Salamona uważają, że gościu nigdy by czegoś takiego świadomie nie zrobił, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

liczą się też okoliczności, jeśli udowodnisz przed komisją, że dany specyfik wziąłeś nieświadomie to masz szansę na łagodniejszy wyrok, z tego co słyszałem Onana upierał się, że pomylił tabletki i wziął te przypisane dla swojej żony, nie wiem czy mu w to uwierzyli, ale wszyscy, którzy znają Salamona uważają, że gościu nigdy by czegoś takiego świadomie nie zrobił, zobaczymy

Na AZS w Łodzi wszyscy znają Majchrzaka...

No ale fakt, że Majchrzakowi wykazało w dużo większej ilość próbek ale też wyszło, że był badany w zasadzie na każdym turnieju i pomiędzy nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Na AZS w Łodzi wszyscy znają Majchrzaka...

No ale fakt, że Majchrzakowi wykazało w dużo większej ilość próbek ale też wyszło, że był badany w zasadzie na każdym turnieju i pomiędzy nimi. 

Wolę jednak nie zakładać złych intencji, zresztą tak, piłkarze są badani regularnie, więc wyszłoby to pewnie sporo wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wolę jednak nie zakładać złych intencji, zresztą tak, piłkarze są badani regularnie, więc wyszłoby to pewnie sporo wcześniej

Cóż w przypadku dopingu zawsze zakładam złe intencje. Mamy po prostu odwrotne doświadczenia. Co nie znaczy, że bym się nie zamienił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.