Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ptak napisał:

Ja lubię klimat polskich trybun ale nie powiem, byłem w szoku jak w derbowych miastach na zachodzie widziałem ludzi śmigających w szalikach po meczu. Wyobraziłem sobie Kraków i kolesie w bluzie Wisły smigajacego po jakimś blokowisku. Albo kogoś z Górnika na nieodpowiedniej dzielnicy Rudy Śląskiej.

Stadiony są bezpieczne bo rozkręcenie zadymy na męczy to na chwilę obecną ciężka sprawa. Mówię o nowych stadionach. Bufory, podział na sektory, monitoring. Wyjazd to samo, wahadło na całej trasie, obstawa na mieście.

Byłem na PP w Zabrzu, Górnik grał z Lechem. Obok mnie w kolejce kolesie w czapkach "Grunwald" na sektorze kolesie w szału Lecha pili piwo (no to co nazywają piwem na stadionie) nikt ich nie zjadł.

Salamon jest teraz tematem nr 1 w polskiej piłce.

Temat 2to polscy sędziowie i ślepi ludzie na wozie var.

Górnik zawsze żył dobrze z Lechem. Na zakazie udostępniali swoje sektory dla gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Górnik zawsze żył dobrze z Lechem. Na zakazie udostępniali swoje sektory dla gości.

Taaa😁 

Na sektory wpuszcza się kibiców gości na zakazie nawet w większości klubów. Chyba że jest kosa. W tym sezonie na Podbeskidzie weszło około 2000 gieksiarzy z zabolami a prezes Podbeskidzia nie krył się z tym, że dał im bilety. Na Zagłębie wejdzie około 1000 Ruchu który ma zakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał:

Tego jak wyglądała Barcelona od 46 minuty nie da się logicznie wytłumaczyć, to znaczy można próbować prawem serii, dużymi problemami kadrowymi Barcy but still. Druga połowa Realu robi wrażenie. Pierwszy tak wyraźnie wygrany klasyk przez Real od 2008(?)

No nie zgodzę się z tym wygranym klasykiem. Wynikowo tak ale jednak jeśli chodzi o dominację  na boisku to już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebastian napisał:

No nie zgodzę się z tym wygranym klasykiem. Wynikowo tak ale jednak jeśli chodzi o dominację  na boisku to już nie. 

Od 46 minuty dominacja była całkowita, chociaż fakt, ze Barcelona dużo do tego dołożyła bo gol na 2-0 czy karny zrobiony przez Kessiego to był jakiś żart. 

chociaż fakt, teraz jeszcze przypomniał mi się dwumecz o superpuchar kilka lat temu, jak Asensio był jeszcze młodym talentem na złota piłkę i załadował bramkę z dystansu. Wtedy może i fakt ze w samej grze real wyglądał lepiej niż dzisiaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich są żule u nas bandyci. 

Dla mnie klimat z lat 90 był fajniejszy, bo był naturalny. Wszystko na spontanie, nie było podziałów na ultras, chuligankę. Jedyne co mi się podoba obecnie to brak meneli na wyjazdach. Ekipa pilnuje, żeby nie było naj.ebanych kolesi, żeby alko było tylko na powrocie.

No i wolę zachodni design. Sam noszę dżinsy, parki, polówki. Nie mam dresów czy bluz z kapturem.

Jedyne co bym zmienił na polskich stadionach, to pozwolił na sprzedaż normalnego piwa a nie tych szczyn 3%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 10:41, Pablo81 napisał:

Śmierć żydzewskiej ...

  Zawsze mam bekę z tej Widzewsko-ŁKSkiej batalii żydowskiej gdzie oba kluby mają wiele wspólnego z narodem wybranym.

W dniu 5.04.2023 o 14:20, ptak napisał:

Temat 2to polscy sędziowie i ślepi ludzie na wozie var.

Aż mi się przypomniała przyśpiewka "Polscy sędziowie to k**** sprzedawczykowie".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Też macie wrażenie że Lewandowski się nagle skończył?

Patrząc na to, jak reprezentacja zagrała na MŚ oraz jakim wielkim rozczarowaniem musi być dla niego postawa Barcelony wcale bym się nie zdziwił, gdyby stracił zapał. Barcelona ładne miasto, po co się szarpać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tak mało słońca ze ono się kojarzy tylko z wypoczynkiem. Na szparagach w deszczu Polak u Niemca robi ponad normę ale w słońcu południowej Hiszpanii ( Katalonii ) już niekoniecznie. A na serio to po prostu system mu obecny raczej przeszkadza niż pomaga. To pokazuje ze organizacja i podporzadkowanie taktyce jest dla niego lepsza niż wirtuozeria i improwizacja. Może jest już wolniejszy i może nie ma zmysłu do takiej dużo luźniejszej kopanej gdzie zamiast walca i precyzyjnego podania w swój sektor ma niespodziewane zwroty akcji po zaskakującym acz pięknym minięciu kolegi. 

Nie jego gra. 

Szpica walca i wykańczanie z kupy kamieni tak. Taniec frywolny i strzały z esów floresów w rytm salsy nie bardzo. 

Jak idzie akcja Bayernu to wiadomo co zaraz się może zdarzyć. Jak widzę akcje barcy to tak niekoniecznie. Robert tez nie wie. 

A to on jest na boisku a nie ja. 

Nie za bardzo jest nawet jak czytać kiedy pójdzie dośrodkowanie, gdzie i z której nogi 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Bo Barca jest liderem Ła Liga, on jest liderem strzelców (0 goli z karnych) i w 24 meczach strzelił 17 goli i miał 6 asyst?

Nie, ponieważ od listopada jest wyraźnie w dużo niższej formie. To już szósty miesiąc. Rzadziej dochodzi do sytuacji, jest mniej skuteczny, popełnia mnóstwo prostych błędów technicznych. 

W pierwszych 12 meczach sezonu w La Liga miał 13 goli i 4 asysty.

W kolejnych 12 ma 4 gole i 2 asysty.

Widoczny jest olbrzymi spadek formy, pytanie tylko czy to już na stałe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.