Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no tak, bo jak wiemy Amerykanie od zawsze mają ambicje minimum na półfinały 

Nie wiem na co mają, ale to Twoja teza, że się szykują na swój mundial. 

A jeżeli jak pisałeś zrobili 2x 1/8 i 1x 1/4 to u siebie po przygotowaniach to raczej 1/2 minimum.

Ale to nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Tak to jest moja teza skoro totalnie odmłodzili skład a za 4 lata mają Mundial u siebie, możesz już przestać?

Teza była taka:

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież tam grają sami debiutanci, oni mają wypalić za 4 lata u siebie

Jeżeli wypalić oznacza osiągnąć lepszy wynik niż się zdarzało gdy Mundial był na innym kontynencie, to raczej nic takiego się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Jeżeli wypalić oznacza osiągnąć lepszy wynik niż się zdarzało gdy Mundial był na innym kontynencie, to raczej nic takiego się nie stanie.

kto Ci powiedział, że ich ambicją jest coś więcej niż godne zaprezentowanie się? ja nie, w Stanach pewnie też sobie podobnych filmów nie wkręcają 

więc możesz dalej dyskutować sam że sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kto Ci powiedział, że ich ambicją jest coś więcej niż godne zaprezentowanie się? ja nie, w Stanach pewnie też sobie podobnych filmów nie wkręcają 

więc możesz dalej dyskutować sam że sobą

Czyli po prostu odmłodzili kadrę, coś co nas czeka (mam nadzieję) po tym turnieju. A żadnej imprezy u nas nie ma na horyzoncie.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Odliczając bramkarza i dwóch stoperów to średnia wieku bocznych obrońców, pomocników i napastników, którzy wczoraj wyszli w 1 składzie wynosiła mniej więcej 22,5 roku. A na ławce Reyna z Dortmundu lat 20, Aaronson z Leeds lat 22, czy Scully z Borussi M lat 19. 

Jeżeli ktoś się szykuje na kolejny Mundial to akurat USA.

Moje pierwsze MŚ to te w USA w 94. Już wtedy mówiono, że to dopiero podwaliny i USA inwestuje w soccer, czego efekty mają przyjść niebawem. Minęło 28 i Stany dalej są w okolicach 1rd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kepler napisał:

Sporo oglądałem Desta w Barcelonie i Casha w angielskiej i moim zdaniem znak = jest najbardziej adekwatny. Stawianie znaków >>>  pomiędzy nimi daje obraz jak często oglądasz Premier League a już zwłaszcza w tym sezonie.

Robiąc z Desta „przeciętnego obrońcę” dajesz obraz ile jego występów widziałeś.

albo jak uważnie je oglądałeś. Gość był w Barcelonie tragiczny, i mówię to z bólem 4 liter bo liczyłem ze gość w końcu załatwi problem Barcy na prawej obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2022 o 19:59, fluber napisał:

Nie powinniśmy grać z wahadłowym. Bereszyński na tej lewej obronie wyglądał bardzo dobrze. 

Bednarek jest kompletnie bez formy, nie powinien grać. 

 Na ten moment to powinniśmy grać jakieś 4-5-1 z cashem, Glikiem, kiwiorem i bereszynskim z tyłu, zalewskim i Kamińskim po bokach, Krychowiakiem( ma ktoś inny pomysł?), Zielińskim i Szymańskim w środku i Lewandowskim z przodu. Patrząc po formie

Lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo81 napisał:

Bez jaj.

Na szybko, z głowy: Szczęsny, Kiwior, Cash, Zalewski, Szymański, Lewandowski, Zieliński, Milik. Ten Weah, to w tym sezonie jest bez gola, a w ostatnich dwóch w ~60 meczach strzelił całe 6. Powtarzam, to tak na szybko, bo nie przeglądałem składu USA, a nie jest to jakaś topowa repra.

USA wczoraj zagrało jednym napastnikiem, Polska zagrała dzisiaj jednym napastnikiem, jedno miejsce w pierwszej jedenastce zajmuje Lewy, gdzie chcesz postawić Milika? Na skrzydło, do pomocy i za kogo? Tak to jest jak bierze się same nazwiska, wycenę z transfermarkt czy statystyki bez kontekstu.

A nawet statystyki nie są po stronie tego co napisałeś

Skrzydłowi: Zalewski - Weah

Zalewski w tym i poprzednim sezonie ligowym:   27 meczów - bilans 0 bramek i 0 asyst

Weah w tym i poprzednim sezonie ligowym:        35 meczów - bilans 3 bramki i 6 asyst

Porównywać występów Weah i dzisiejszego Zalewskiego nie ma większego sensu. Weah jeden z najlepszych zawodników w meczu, Zalewski najsłabszy na całym boisku. Gdyby był mecz klubowy bez sentymentów narodowościowych ciekawe, który trener czy kibic chciały Zalewskiego w pierwszej jedenastce swojego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kepler napisał:

USA wczoraj zagrało jednym napastnikiem, Polska zagrała dzisiaj jednym napastnikiem, jedno miejsce w pierwszej jedenastce zajmuje Lewy, gdzie chcesz postawić Milika? Na skrzydło, do pomocy i za kogo? Tak to jest jak bierze się same nazwiska, wycenę z transfermarkt czy statystyki bez kontekstu.

A nawet statystyki nie są po stronie tego co napisałeś

Skrzydłowi: Zalewski - Weah

Zalewski w tym i poprzednim sezonie ligowym:   27 meczów - bilans 0 bramek i 0 asyst

Weah w tym i poprzednim sezonie ligowym:        35 meczów - bilans 3 bramki i 6 asyst

Porównywać występów Weah i dzisiejszego Zalewskiego nie ma większego sensu. Weah jeden z najlepszych zawodników w meczu, Zalewski najsłabszy na całym boisku. Gdyby był mecz klubowy bez sentymentów narodowościowych ciekawe, który trener czy kibic chciały Zalewskiego w pierwszej jedenastce swojego zespołu.

Dlaczego porównujesz Zalewskiego, który gra na wahadle do wyżej ustawionego skrzydłowego.

ROMA NIE GRA USTAWIENIEM ŻE SKRZYDŁOWYMI i nie powielaj forimowej bzdury (bo nie broni to jest skrzydłowym - nie nie jest!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.