Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma aż takiej różnicy pomiędzy tymi dwoma krajami

Dla mnie nawet bardziej do bojkotu zasadny był mundial w Rosji niż w Katarze. Z oczywistych politycznych powodów było to nierealne w 2018.

Ja rozumiem, że wg kogoś mundial w Katarze ze względu na wyzysk pracowników, którzy pracowali przy przygotowaniu tego kraju do mundialu, jest czymś co nie powinno się wydarzyć.

Natomiast nie rozumiem dlaczego ciągle o korupcji mówi się tylko właśnie w stosunku do Kataru. W 2010 mundial w RPA również był kupiony, co nawet sama FIFA przyznała, z tego co pamiętam za łapówkę 10 mln $.

Czy ktoś pamięta jak przyznano nam Polsce i Ukrainie Euro w 2012? Nie było to z powodu pięknej prezentacji tylko dzięki Surkisowi, ukraińskiemu oligarsze i prezesowi ukraińskiej federacji piłki nożnej, któremu dzisiaj jest bliżej do Putina niż swoim rodakom. Surkis był pomysłodawcą tego turnieju i to on głównie "lobbował" w kuluarach uefy. 

Prawda jest taka, że pewnie w wybór każdego gospodarza takich turniejów jest zamieszana korupcja, kwestia skali jak jest ona duża. Tym razem trafiło na Katar- państwo, które ciężko było przelicytować.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Nie, nie zasiądziemy. 

Srali mucha będzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła no ale jeśli uda ci się cały miesiąc przetrwać aby nie zobaczyć chociażby jakiejkolwiek migawki to szacun chociaż to byś musiał chyba się zamknąć w pustelni Flubera.

24 minuty temu, Kepler napisał:

Natomiast nie rozumiem dlaczego ciągle o korupcji mówi się tylko właśnie w stosunku do Kataru. W 2010 mundial w RPA również był kupiony, co nawet sama FIFA przyznała, z tego co pamiętam za łapówkę 10 mln $.

Tam to tez Blatter obiecał Afryce mundial aby ta na niego w 1998 głosowała.

56 minut temu, Cardi napisał:

Jebniemy tę Francję. 👌

A Francja przełamie klątwę obrońcy, którą sami zapoczątkowali? To jest dobre pytanie. My to wiadomo klątwa trzech meczów nadal pewno się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

A Francja przełamie klątwę obrońcy, którą sami zapoczątkowali? To jest dobre pytanie. My to wiadomo klątwa trzech meczów nadal pewno się utrzyma.

Wygramy w repasażach.

Zajebiste słowo, szkoda, że używane tylko podczas letnich IO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Wygramy w repasażach.

Zajebiste słowo, szkoda, że używane tylko podczas letnich IO :)

W NBA zamiast jakichś plejinów powinni wprowadzić repasaże 😂

Ciekawe jak brzmiałoby to po angielsku?

Edit: a już wiem: repechages  - też fajnie. 

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kepler napisał:

Jeśli oglądałeś poprzednie mundiale i ogólnie siedzisz w piłce a nie będziesz ogladał tego konkretnego w Katarze to szacun.

jeśli poprzednich też nie oglądałeś albo tylko jakieś urywki no to w sumie "whatever"

Siedzę w piłce i to dość mocno bo śledzę polska od 3 ligi zachaczejac o 4. Ale mistrzostw to nie bardzo. Ostatnie jakie śledził na poważnie to 2010. W 2014 i 2016 nie było mnie w kraju. 2018 trochę Polaków i niecały finał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał:

Siedzę w piłce i to dość mocno bo śledzę polska od 3 ligi zachaczejac o 4. Ale mistrzostw to nie bardzo. Ostatnie jakie śledził na poważnie to 2010. W 2014 i 2016 nie było mnie w kraju. 2018 trochę Polaków i niecały finał. 

Wiedziałem, że nie jesteś normalny, ale o masochizm Cię nie posądzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.