Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem do domu i zobaczyłem Drągowski w trendach na TT. Dramat... Chłop pewnie już spakowany był.

 

Ciekawe czy już zapomniał języka polskiego.

W dniu 11.11.2022 o 10:21, jack napisał:

Eriksen (MU) – gra dużo, zawałowiec, bez bramek

Masz bramkę :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Właśnie się pojawiło info, że nie ma złamania, więzadła całe, a kontuzja to skręcenie kostki. Wydaje się to być absolutnie nieprawdopodobne. 

Stopa właściwie oddzielona od reszty nogi, wygląda identycznie jak kontuzja Mai Włoszczowskiej przed Londynem. Tam też miało być skręcenie a wyszło zerwanie więzadła i złamanie kości śródstopia. Po 12 tygodniach wróciła do treningu.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, airmax napisał:

az muszę znaleźć cały wywiad do obejrzenia. Na Rooneya tez nasral 

Jeszcze nie ma, będzie 90min w środę. Tu fragmenty za manutd.pl:

Cytat

– [Ralf Rangnick] Jeśli nie jesteś nawet trenerem, to jak chcesz być szkoleniowcem Manchesteru United. Nigdy wcześniej nie słyszałem o nim.

– Nie mam do niego szacunku [do Erika ten Haga], ponieważ on nie szanował mnie. Jeśli mnie nie szanujesz, to ja nigdy nie będę szanować ciebie.

– Nie wiem, dlaczego on [Wayne Rooney] tak bardzo mnie krytykuje. Wydaje mi się, że związane jest to z tym, że on zakończył już karierę, a ja nadal gram profesjonalnie.

– Nie powiem, że wyglądam lepiej od niego, lecz jest to prawda.

– [Wsparcie ze strony kibiców Liverpoolu] Nigdy się tego nie spodziewałem.

– [Powrót do Man Utd] Podążałem za głosem serca. Sir Alex powiedział mi, że niemożliwe dla mnie jest przejście do Manchesteru City. Ja przytaknąłem mu na to.

– Od momentu odejścia Sir Alexa nie widzę żadnych zmian w tym klubie. Dosłownie nic się nie zmieniło.

– Wydaje mi się, że fani powinni znać prawdę. Chcę jak najlepiej dla klubu. Właśnie dlatego wróciłem do Manchesteru United.

– Jednak wewnątrz klubu jest kilka spraw, które nam nie pomagają w osiągnięciu najwyższego poziomu, jak w przypadku Manchesteru City, Liverpool, a nawet Arsenalu.  Tak wielki klub moim zdaniem powinien być we wcześniej wspomnianej trójce, lecz niestety tak nie jest.

– Picasso kiedyś powiedział, musisz czasami coś zniszczyć, aby to odbudować. Jeśli chcą zacząć ode mnie, to nie mam z tym żadnego problemu.

– Kocham Manchester United, kocham tych fanów, oni zawsze stoją po mojej stronie. Jednak jeśli chcą to zrobić inaczej, to muszą zmienić bardzo wiele rzeczy.

– Sir Alex wie lepiej niż ktokolwiek, że ten klub nie jest na drodze, na której powinien być.

 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jack napisał:

Nie ma takiej opcji 

Tobiasz i tak pojedzie i tak jako treningowy.

  

Godzinę temu, Cardi napisał:

– [Ralf Rangnick] Jeśli nie jesteś nawet trenerem, to jak chcesz być szkoleniowcem Manchesteru United. Nigdy wcześniej nie słyszałem o nim.

– Nie mam do niego szacunku [do Erika ten Haga], ponieważ on nie szanował mnie. Jeśli mnie nie szanujesz, to ja nigdy nie będę szanować ciebie.

– Nie powiem, że wyglądam lepiej od niego, lecz jest to prawda.

– Od momentu odejścia Sir Alexa nie widzę żadnych zmian w tym klubie. Dosłownie nic się nie zmieniło.

– Jednak wewnątrz klubu jest kilka spraw, które nam nie pomagają w osiągnięciu najwyższego poziomu, jak w przypadku Manchesteru City, Liverpool, a nawet Arsenalu.  Tak wielki klub moim zdaniem powinien być we wcześniej wspomnianej trójce, lecz niestety tak nie jest.

– Picasso kiedyś powiedział, musisz czasami coś zniszczyć, aby to odbudować. Jeśli chcą zacząć ode mnie, to nie mam z tym żadnego problemu.

– Sir Alex wie lepiej niż ktokolwiek, że ten klub nie jest na drodze, na której powinien być.


1. To już jego problem jak nie słyszał o Ralfie i o tym co zbudował w Hoffenheim czy w Red Bullach.

2. Brak szacunku, bo nie wystawia go w pierwszej XI czy o co mu chodzi?

3. Ronney to zupełnie inne warunki fizyczny a przede wszystkim inny styl gry, który też mu skrócił karierę.

Cała reszta jest prawdą akurat i każdy wie, że to wina Glazurników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pepis21 napisał:

Tobiasz i tak pojedzie i tak jako treningowy.

  


1. To już jego problem jak nie słyszał o Ralfie i o tym co zbudował w Hoffenheim czy w Red Bullach.

2. Brak szacunku, bo nie wystawia go w pierwszej XI czy o co mu chodzi?

3. Ronney to zupełnie inne warunki fizyczny a przede wszystkim inny styl gry, który też mu skrócił karierę.

Cała reszta jest prawdą akurat i każdy wie, że to wina Glazurników.

Akurat nie wiem, dlaczego fani piszą i winie Glazerow. ManU jest w czołówce wydatków na transfery, a jeśli chodzi o trenerów, to próbowali już od każdej strony.

Mou - gosc, który wyciska graczy dla wyników na teraz 

Ralf - świetny budowniczy od podstaw z zajebistym rozeznaniem w świecie footbolu - szczególnie jeżeli o chodzi o wyciągnięcie perełki z nikąd.

Ole - swój człowiek, z fajnymi wynikami w Molde.

Erik - sukcesy w LM i Eredivisie.

Na przykładzie Ten Haga widać, że Manager dostaje co chce. Anthony imo dość mocno przepłacony np.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.