Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pablo81 napisał:

Co Wy się tego Bednarka czepiliscie?

Nie gra w klubie, więc w kadrze będzie spóźniony o 0,5-1 tempo. Przecież to proste, nikt się nawet nie musi czepiać.

 

2 godziny temu, jack napisał:

Eriksen (MU) – gra dużo, zawałowiec, bez bramek

Zostań na tym flashscorze i nie zabieraj zdania nt. najlepszego transferu United od 5/10 lat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Nie gra w klubie, więc w kadrze będzie spóźniony o 0,5-1 tempo. Przecież to proste, nikt się nawet nie musi czepiać.

 

Aha. A to, że ma nawyki z najszybszej i najbardziej intensywnej ligi świata jak się ma do zawodników mających nawyki z Serie B czy Ekstraklasy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

To ma świadczyć o marności transferów MU czy o czym?

Wystarczy porównać dokonania Eriksena z jego odpowiednikiem w Rep. Polski 

O tym, że nie masz pojęcia jak gra Eriksen i patrzysz tylko na rubrykę G/A.

I nie ma w tym problemu, nie każdy musi oglądać mecze United, ale też nie każdy musi zgrywać eksperta i wyciągać wnioski na podstawie goli i asyst. Szczególnie dla pomocnika na pozycji 8.

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Aha. A to, że ma nawyki z najszybszej i najbardziej intensywnej ligi świata jak się ma do zawodników mających nawyki z Serie B czy Ekstraklasy? :)

Nie wiem, wiem za to że Betoniarek bez gry będzie o niebo gorszy niż Betoniarek grający regularnie.

A że wybitny nigdy nie był, to wolę regularnie grających obrońców z Ligue 1, Championship, Eredivisie czy Serie A.

Wyleciałeś z Serie B bo Glik i Ekstraklasą bo Jędrzejczyk, no to obaj nie powinni grać, tak samo jak kontuzjowany/wracający po kontuzji Dawidowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

O tym, że nie masz pojęcia jak gra Eriksen i patrzysz tylko na rubrykę G/A.

I nie ma w tym problemu, nie każdy musi oglądać mecze United, ale też nie każdy musi zgrywać eksperta i wyciągać wnioski na podstawie goli i asyst. Szczególnie dla pomocnika na pozycji 8.

Nie wiem, wiem za to że Betoniarek bez gry będzie o niebo gorszy niż Betoniarek grający regularnie.

A że wybitny nigdy nie był, to wolę regularnie grających obrońców z Ligue 1, Championship, Eredivisie czy Serie A.

Wyleciałeś z Serie B bo Glik i Ekstraklasą bo Jędrzejczyk, no to obaj nie powinni grać, tak samo jak kontuzjowany/wracający po kontuzji Dawidowicz.

Daj spokój z Dawidowiczem. Nigdy nie wskoczył na poziom niegrajavego Bednarka. Nigdy nie zagrał dobrze w kadrze. Będę miał trochę czasu, to wrzucę listę rezerwowych w klubach, którzy błyszczeć na wielkiej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Daj spokój z Dawidowiczem. Nigdy nie wskoczył na poziom niegrajavego Bednarka. Nigdy nie zagrał dobrze w kadrze. Będę miał trochę czasu, to wrzucę listę rezerwowych w klubach, którzy błyszczeć na wielkiej imprezie.

Czego nie rozumiesz z pogrubionego fragmentu:

4 minuty temu, Cardi napisał:

Wyleciałeś z Serie B bo Glik i Ekstraklasą bo Jędrzejczyk, no to obaj nie powinni grać, tak samo jak kontuzjowany/wracający po kontuzji Dawidowicz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Jest gorszy niż Zieliński to mi wystarczy. No i miejmy nadzieję, że pogra dłużej niż na ostatnim turnieju 

Nie wiem czy jest gorszy, wiem że w tym sezonie ma więcej goli i asyst.

Chociaż nie w kadrze. 

Eriksen 6M 464min 1G 1A

Zieliński 6M 503min 1G 0A

W karierze Eriksen gol co 3ci mecz (117/39) Zielu co ósmy (74/9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Czego nie rozumiesz z pogrubionego fragmentu:

 

To Ci napisalem, że Dawidowicz nie powinien grać nie że wzgledu na brak ogrania, a brak talentu.

Taki Strincic wicemistrz z Chorwacją, podstawowy LB w kadrze, rozegrał tylko 2 (w trzecim zagrał 2 minuty) na 17 meczy rozegranych przez Sampdorię w okresie przed Mundialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

To jak byś widział linie obrony i wahadla?

Nie grałbym wahadłami, bo nie mamy wahadłowych. Z prawej mamy obrońcę, z lewej mamy skrzydłowego. Ale jeśli trzeba to:

Cash - Wieteska - Helik/Bochniewicz/Glik - Kiwior - Zalewski

Jeżeli 4-4-2 to 

Cash - Wieteska - Kiwior - Bereszyński (bo k**** innego nie mamy) a Zalewski na skrzydło.

 

Dlaczego Glik? Bo nie wiem czy Wieteska i Kiwior potrafią dyrygować obroną, niestety z w/w środkowych obrońców tylko Kiwior gra w trójce z tyłu w klubie. Więc przy dwóch młodych i dynamicznych brak dynamiki Glika dałoby się jakoś zamaskować, szczególnie w przypadku głębokiej obrony np. z Argentyną.

Po prostu grałbym tymi, co są w rytmie meczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cardi napisał:

Nie grałbym wahadłami, bo nie mamy wahadłowych. Z prawej mamy obrońcę, z lewej mamy skrzydłowego. Ale jeśli trzeba to:

Cash - Wieteska - Helik/Bochniewicz/Glik - Kiwior - Zalewski

Jeżeli 4-4-2 to 

Cash - Wieteska - Kiwior - Bereszyński (bo k**** innego nie mamy) a Zalewski na skrzydło.

 

Dlaczego Glik? Bo nie wiem czy Wieteska i Kiwior potrafią dyrygować obroną, niestety z w/w środkowych obrońców tylko Kiwior gra w trójce z tyłu w klubie. Więc przy dwóch młodych i dynamicznych brak dynamiki Glika dałoby się jakoś zamaskować, szczególnie w przypadku głębokiej obrony np. z Argentyną.

Po prostu grałbym tymi, co są w rytmie meczowym.

Skąd info, że Zalewski gra jako skrzydłowy. Fakt, że nie broni, ale w seniorskiej Romie u Mou gra na wahadle.

https://www.transfermarkt.pl/nicola-zalewski/leistungsdatendetails/spieler/550108/saison//verein/0/liga/0/wettbewerb//trainer_id/0/pos/9

W Primaverze grał na skrzydle, ale potem już tylko lewa strona z trójką stoperów.

Ligue 1 nie oglądam, ale Wieteska musiałby zrobić mega progres, bo w Ekstraklapie był słabiutki. Z kolei Bochniewicz wyglądał w Górniku dobrze, więc może faktycznie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Skąd info, że Zalewski gra jako skrzydłowy. Fakt, że nie broni, ale w seniorskiej Romie u Mou gra na wahadle.

https://www.transfermarkt.pl/nicola-zalewski/leistungsdatendetails/spieler/550108/saison//verein/0/liga/0/wettbewerb//trainer_id/0/pos/9

W Primaverze grał na skrzydle, ale potem już tylko lewa strona z trójką stoperów.

Ligue 1 nie oglądam, ale Wieteska musiałby zrobić mega progres, bo w Ekstraklapie był słabiutki. Z kolei Bochniewicz wyglądał w Górniku dobrze, więc może faktycznie on.

Stąd, że lepiej gra do przodu niż do tyłu. Więc na wahadło się nie nadaje, ale mamy taką biedę z lewej, że musi tam grać.

Przesunięty na skrzydło by nie musiał się gubić w obronie, ale Czesio musiałby przejść na 4-4-2 a my musielibyśmy wyjąć z jakiegoś laboratorium lewego obrońcę.

 

Też nie oglądam Ligue 1, ale z grona Glik, Bednarek, Dawidowicz, Walukiewicz, Kiwior, Helik, Wieteska, Bochniewicz czterech pierwszych nie gra, więc na 3 pozycje mamy czterech grających.

 

Nie, nie mam pojęcia czy jest jakiś ŚO w Ekstraklapie. Tam się gra w inną dyscyplinę sportu, co tylko potwiedził chociażby nasz najnowszy wonderkid czyli Kacper Kozłowski.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 00:52, Cardi napisał:

 

  • 188bet nie posiada oferty na III ligę polską, możliwe że wycofał całą ofertę po tych wydarzeniach, ale możliwe też że nigdy nie miał, to nie jest League One w Angliiimage.png.1cd8a7b05501c645fc168dc292c8e0f0.png
  • Ze znanych bukmacherów świadczących usługi w Polsce tylko STS ma zakłady na III ligę, Totolotek, Fortuna, LVBet, Betclic co najwyżej liga II.

Superbet masz nawet 4 ligę polską i to wszystkie mecze, a to jest rumuński buk (bardzo popularny w Polsce), Unibet również ma 3 ligę (choć nie wiem czy to jest legal w PL, ale polską stronę mają), 1xbet u ruska tez jest trzecia liga.

Ale ogólnie to też mi się to nie zgadza, bo na pewno są niskie limity na te niszowe ligi, a już na pewno na jakichś zagranicznych stronach. Jak już za takie stawki takie ligi ktoś, by chciał grać to w ziemniakach i to pewnie, by musiał odwiedzić masę punktów.

16 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Karbownika to akurat mógł Czesio zabrać na mundial.

15 godzin temu, Cardi napisał:

Może Piekarski miał rację z tym, że powinien grać w środku pomocy...

Tylko że on wczoraj zagrał na lewej obronie. Tymbardziej, by się w kadrze przydał. A to że może grać na środku to dodatkowy plus.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.