Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Cardi napisał:

Bez zaskoczeń, ludzie będą dyskutować o Grosickim, Jędrzejczyku i Kamińskim czyli zawodnikach 21-26 na ławie.

Jeżeli trzeci mecz nie będzie o pietruchę to i tak zagra 16-18 max

Mamy pół defensywnego pomocnika.. No dobra, jednego jeśli policzymy Bielika i Żurkowskiego razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sebastian napisał:

Mamy pół defensywnego pomocnika.. No dobra, jednego jeśli policzymy Bielika i Żurkowskiego

Co poradzisz, takie czasy.

Pamiętam jak mieliśmy super blok defensywny - Żewłakow, Hajto, Wałdoch, Koźmiński i Dudek Dance na bramce. A jeszcze Jacek Bąk ja podmiankę. A wyszło jak wyszło.

A jak mieliśmy mizerię i poza pewnym Glikiem na środku musiał grać jakiś łysy noname to nagle nikt nam bramki nie mógł strzelić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, airmax napisał:

A jakbyś Ty go sklasyfikował wśród 5 stoperów? 


 

Spośród powołanych to na pewno wyżej niż Wieteska, który w Legii był wg mnie słabszym ogniwem od Artura. Resztę oglądałem rzadko, ale myślę że są lepsi od Jędzy. Więc na tych powołanych stoperów dałbym go na 4 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał:

Spośród powołanych to na pewno wyżej niż Wieteska, który w Legii był wg mnie słabszym ogniwem od Artura.

Lewy w Zniczu też nie rokował. Przecież Wieteska gra od dechy do dechy we Francji, 100% minut w 14 meczach, a Ty o Legii piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Lewy w Zniczu też nie rokował. Przecież Wieteska gra od dechy do dechy we Francji, 100% minut w 14 meczach, a Ty o Legii piszesz.

A co ja mam pisać jak go od meczu z Koroną nie widziałem na oczy? Może się poprawił ,a może gra bo był najdroższym transferem w historii tego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Nic :) Tak też można, świat się nie zawali.

Spoko. Po prostu kolega zapytał jak widzę Jędrzejczyka w rankingu stoperów i napisałem co myślę na podstawie tego co oglądałem. Wieteskę widziałem dziesiątki razy i szczerze mówiąc to nigdy nie zrobił na mnie wrażenia jakiegoś super obrońcy.  Jedyną przewagę jaką ma nad Arturem to wg mnie zachowanie w polu karnym rywali, bo jednak potrafił od czasu do czasu strzelić gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Game 85 napisał:

Spoko. Po prostu kolega zapytał jak widzę Jędrzejczyka w rankingu stoperów i napisałem co myślę na podstawie tego co oglądałem. Wieteskę widziałem dziesiątki razy i szczerze mówiąc to nigdy nie zrobił na mnie wrażenia jakiegoś super obrońcy.  Jedyną przewagę jaką ma nad Arturem to wg mnie zachowanie w polu karnym rywali, bo jednak potrafił od czasu do czasu strzelić gola.

Według mnie nasi środkowi są tak blisko siebie na skali przeciętności, że ogranie w lidze i bycie w rytmie meczowym może być jednym z większych ich atutów.

Jeżeli nie kluczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.