Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

To już druga taka szmata Klebaniuka w tym sezonie, w ogóle sporo mamy bramek z połowy, nie wiem jakaś pandemia jest wśród bramkarzy iż wychodzą tak wysoko bez kompletnej potrzeby.
Pogoń czuje kolejnym klubem po Lechu, który będzie ostrzył zęby na Placha w styczniu.
 

Śmiechłem mocno z tego twitta, całe konto typowo Visca el łebkowe (ew. trollowe ale ciężko różnice znaleźć).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pepis21 napisał:

nie wiem jakaś pandemia jest wśród bramkarzy iż wychodzą tak wysoko bez kompletnej potrzeby.

bez czego? 

to jest już wieloletni trend w piłce, bramkarz musi być wystawiony wysoko aby odcinać ewentualne podania prostopadłe, przypierdalanie się do Klebaniuka za to to pusty śmiech, gość jest przeciętny ale to nie był żaden błąd, tam Wędrychowski stracił piłkę dwie sekundy wcześniej stąd Klebaniuk nie zdążył wrócić

22 minuty temu, Pepis21 napisał:

Pogoń czuje kolejnym klubem po Lechu, który będzie ostrzył zęby na Placha w styczniu.

raczej wątpliwe, Mroczek nie wywali hajsu na bramkarza, Stipica sobie odpocznie i dogra sezon

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bez czego?

 

Bez potrzeby. Akcja dzieje się na połowie rywala to wyjdź sobie do końca pola karnego maks abyś miał czas wrócić.

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to jest już wieloletni trend w piłce, bramkarz musi być wystawiony wysoko aby odcinać ewentualne podania prostopadłe.

Nie każdy jest Neuerem.

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To nie był żaden błąd

Racja to nie błąd to wielbłąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem całą akcję. Typek nie miał pecha tylko dał ciała i tyle, jego błąd po prostu. Ani razu nie było zagrożenia aby musiał tak wysoko wychodzić, na dodatek dwóch obrońców stało na swojej połowie, więc spokojnie mógł sobie wyjść na szesnastkę i tam stać a jednak zdecydował się pójść dalej i przypłacił to szmatą za kołnierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool Real i Bayern PSG. Dwa takie hity już w 1/8 nieźle. 

W dniu 4.11.2022 o 08:54, Pablo81 napisał:

Po ciężkim urazie Ronaldo na plecach zaciągnął Brazylię do Mistrzostwa Świata. Nie ma w ogóle czego porównywać. 

Tam była taka paka że oni i bez Ronaldo mogli by wygrać te MŚ.  No ale wiadomo 2MŚ i 3 finały to nie w kij dmuchał. Bardziej chodziło o to że jego kariera klubowa jest przereklamowana. Finał MŚ 98 to Ronaldo był tam cieniem samego siebie choć grał z jakąś choroba, miał podobno atak padaczki w dniu finału.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, steve napisał:

Liverpool Real i Bayern PSG. Dwa takie hity już w 1/8 nieźle. 

Tam była taka paka że oni i bez Ronaldo mogli by wygrać te MŚ. 

Bardzo dobre losowanie zobaczymy, czy Twoje prognozy się sprawdzą i PSG zajdzie daleko, a włoskie zespoły poodpadają.

Ty oglądałeś tamte mistrzostwa czy masz taką samą wiedzę o nich jak o mistrzu Włoch? Przecież tam w ataku była trójka Ronaldo-Rivaldo-Ronaldinho i jak tylko wyleciał Ronaldinho(wtedy najsłabszy z nich) to się strasznie męczyli z Turcją i tylko geniusz Ronaldo dał im finał.Przecież Ronaldo błyszczał właśnie głównie w fazie pucharowej a w szczególności finał i półfinał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, The Game 85 napisał:

Bardzo dobre losowanie zobaczymy, czy Twoje prognozy się sprawdzą i PSG zajdzie daleko, a włoskie zespoły poodpadają.

Ty oglądałeś tamte mistrzostwa czy masz taką samą wiedzę o nich jak o mistrzu Włoch? Przecież tam w ataku była trójka Ronaldo-Rivaldo-Ronaldinho i jak tylko wyleciał Ronaldinho(wtedy najsłabszy z nich) to się strasznie męczyli z Turcją i tylko geniusz Ronaldo dał im finał.Przecież Ronaldo błyszczał właśnie głównie w fazie pucharowej a w szczególności finał i półfinał.

Stawiaj dom na awans PSG z Bayernem ;)

Dobre losowanie dla włoskich drużyn, ale zobaczymy czy poza Napoli ktoś przejdzie dalej.

Tak pierwszy mundial, który w całości dobrze pamietam. Finał z Niemcami to był mega babol Kahna na 1:0. Ćwierćfinał z Anglią wygrali dzięki Rivaldo i Ronaldinho, który strzelił Seamanowi gola z wolnego z prawie połowy za kołnierz. No a z grupy z Kostaryka i Chinami i bez Ronaldo, by wyszli. Chociaż trzeba przyznać, że Ronaldo był genialny wtedy, mimo to nie jest powiedziane, że oni by nie przeszli półfinału z Turcja bez niego. Z Belgia pierwszy gol Rivaldo, no nie jest powiedziane, że bez Ronaldo Brazylia też by nie wygrała tego mundialu.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał:

Stawiaj dom na awans PSG z Bayernem ;)

Dobre losowanie dla włoskich drużyn, ale zobaczymy czy poza Napoli ktoś przejdzie dalej.

Tak pierwszy mundial, który w całości dobrze pamietam. Finał z Niemcami to był mega babol Kahna na 1:0. Ćwierćfinał z Anglią wygrali dzięki Rivaldo i Ronaldinho, który strzelił Seamanowi gola z wolnego z prawie połowy.

A to nie ja byłem pewien awansu PSG i odpadnięcia Włochów. Mam zacytować Twoje słowa?  Jak postawisz na  PSG, Totki, Eintracht czy Porto to ja się zastanowię wtedy. A z kim graja inne francuskie zespoły?

To słabo pamiętasz bo Ronaldo był zdecydowanie najlepszym graczem Brazylii. Kto tego babola w finale wykorzystał? Kto ustalił wynik? Czemu piszesz o ćwierćfinale, a nie półfinale? Ja te mistrzostwa mam nagrane na kasetach wideo(tylko Polaków i Brazylię) i kilka razy oglądałem decydujące mecze i to Ronaldo był kluczowy. Nieco mnie Rivaldo a Ronaldinho wtedy jeszcze był nieco słabszy. Pisanie, że Brazylia bez Ronaldo by wtedy wygrała to bajki takie same jak dominacja Interu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Game 85 napisał:

Ostatnio to dla Barcelony niewielka różnica bo i u siebie też się kompromituje jak z Eintrachtem. Zresztą na terenie neutralnym tez potrafi.


tez fakt, czyli 

27 minut temu, airmax napisał:

Jest potencjał na kolejna eurokompromitacje Barcy w rewanżu  ❤️ 


swoją droga, na swój sposób weryfikacja Xaviego na tle Ten Haga, który tez musi sprzątać i budować zespół od podstaw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, airmax napisał:

swoją droga, na swój sposób weryfikacja Xaviego na tle Ten Haga, który tez musi sprzątać i budować zespół od podstaw 

Jakby zimą wleciał jakiś napadzior (i wyleciał obecny, sorry Cris) to weryfikacja będzie wiadoma, United serio potrzebuje kogoś kto dokłada nogę. 13 meczów, 18 goli, najmniej z top5, najlepszy strzelec to Rashford z... 4 golami. Niby się ładnie rozkłada, ale następni Spurs mają 9 goli więcej w 14 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Cardi napisał:

Jakby zimą wleciał jakiś napadzior

Jakieś ploteczki są? Bo rynek 9 jest tak ubogi ze to hit. Do tego zaraz Real może zacząć się rozglądać jeśli Benzema będzie ciagle wypadał, Bayern tez myśle ze jakiejś okazji nie przepuści żeby 9 kupić, Chelsea tak samo (chociaż oni niby z Nkunku maja dogadany deal)

Godzinę temu, Cardi napisał:

Rashford

Zawsze jak oglądam United to mam wrażenie ze gość jest o dobre wykończenie od wejścia na bardzo wysoki poziom, bo to ile on marnuje doskonałych okazji to szok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.