Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, eF. napisał:

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Zwolnienie go byłoby idiotyzmem. Xavi swoje za uszami ma, natomiast mam tez wrażenie ze oczekiwania są zdecydowanie za duże. Real czy Bayern, z którymi Barca rozegrała mecze to ekipy budowane latami. Tutaj ludzie oczekują ze po jednym okienku transferowym Barca będzie kosić wszystkich rywali. 

sam mam do Kszawiego pretensje o niektóre decyzje kadrowe, o to ze nie uczy się na własnych błędach, ze z Busquetsem to najchętniej zostałby na zawsze. Natomiast trzeba dla gościa dać czas i weryfikować go za całokszałt a nie wyniki z zespołami, które są gotowym produktem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, eF. napisał:

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Ogólnie ok. 

Wyjaśniły go trochę mocne ekipy ostatnio ale w sumie w tych 4 meczach co grali nie byli jakoś dużo słabsi nawet z Bayernem mieli mnóstwo szans. Trochę im brakuje takie zwykłego sportowego szczescia którego taki real ma od zajebania od lat ;]

Wkurwia okropnie ze gra ciągle Roberto i Busi no ale co zrobić. Rozjebala mu się kompletnie obrona na ten ciężki fragment sezonu no to przegrywają. 

Najlepsza ich pilka w tym sezonie to jak grali z kounde na prawej. 

Strasznie się boją o Fatiego co zaczyna być irytujące. Powinien dostać w końcu z 8-10 meczy w pierwszym żeby mógł wrócić do topowej formy. Bo w formie to jednak duży kozak, jest w stanie być że swoim talentem tam gdzie foden czy vini no ale to musz być minuty. 

Za dużo raphini za mało Torresa, Kessie ława c*** wie czemu. Za bardzo rotuje jak dla mnie, ciągle są 2-3 dziwne decyzje w składzie. 

No ale ogólnie jest ok, coś tam może wygrają w tym sezonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako koneser futbolu wiem, że Wisłoka Dębica pokonała Wieczystą. O meczu Real Barca dowiedziałem się przypadkiem z internetu, wynik też dopiero dzień później poznałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest drużyna na wygrywanie już teraz, trochę ten początek sezonu podniósł poprzeczkę i oczekiwania co do tego co może/musi Barca osiągnąć w tym sezonie. A to jest drużyna w budowie wg mnie, tych zmian personalnych jednak było sporo i jak dla mnie proces przebudowy jeszcze nie jest zakończony. Po sezonie odchodzi Busquets, Pique też na wylocie i grał tylko przez kontuzje bo tak to go Xavi usadził na głębokiej ławie od początku sezonu. Ja bym też pozbył się tego Erica Garcii bo co koleś jest elektryczny to masakra. Kwintesencja tego w meczu z Realem gdzie najpierw wsadził łeb przedłużając pięknie piłkę do Viniego no a potem przydepnął w polu karnym Rodrygo. Cały on. Dawać tam na środek obrony tego Skriniara czy tam Inigo Martineza a na środek pomocy to ch... wi kogo, raczej ktoś z doświadczeniem do tych Gavich i Pedrich. Zieliński albo Krychowiak he he :]

A sam Xavi wg mnie jeszcze ma spory kredyt zaufania, miał jaja żeby Pique odstawić np., mógłby te skrzydła jeszcze jakoś ogarnąć. O ile Dembele jest jaki jest i przy Xavim jest z niego jakiś pożytek to ten Raphinia to nie wiem czy pod formą jest czy co bo jest do bólu przewidywalny. Może więcej tego Fatiego rzeczywiść, póki chłopiec zdrowy jest.

Tak po prawdzie to niefartownie też trafili mocną grupę w LM + te kontuzje w obronie pojawiły się w najgorszym momencie sezonu gdzie były decydujące mecze w LM, no i w LaLiga też mecze z najlepszymi więc tu trochę farta brakło. Ale ogólnie to myślę, że takie mistrzostwo LaLiga jeszcze mogą wyrwać w tym sezonie, Liga Mistrzów to już bye bye niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lewy znowu z nagrodą wafla, która już nie wygląda jak wafle, mimo że to ta sama nagroda, tylko nazywa się im. Gerda Mullera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Cardi napisał:

Lewy znowu z nagrodą wafla, która już nie wygląda jak wafle, mimo że to ta sama nagroda, tylko nazywa się im. Gerda Mullera.

Nie brał jeńców i wafli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sadio Mane #2 to chyba za zezłomowanie Obraniaka xd

Btw coraz bardziej mam wrażenie ze bezsensowne jest ogłaszanie poszczególnych miejsc. Niepotrzebne ośmieszenie całego eventu 

Edytowane przez airmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, airmax napisał:

Sadio Mane #2 to chyba za zezłomowanie Obraniaka xd

c***owe statsy, puchar pasztetowej na pustyni. Tragikomedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Cardi napisał:

Nie rozumiem w sumie

Gerhard wygrał chyba wszystko, co było możliwe drużynowo i indywidualnie. Technicznie nie miał podjazdu do Roberta, ale miał drużynę i grawitację.

Robert dostaje jakieś lizaki, a jak już nie ma konkurencji, to nie ma plebiscytu.

Tak więc jeden ma wafle dla Anki, a drugi trofea.

Coraz bardziej się rozmydla statut złotej piłki. Trudno przyznawać nagrody indywidualne za osiągnięcia drużynowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Arab jest zwykłym prostakiem.

Przecież normalnie się przywitał. Chodzi o to, że  nie wstał ? :) No niektórzy tak mają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Arab jest zwykłym prostakiem.

Może Lewy nachylając się nie dał mu takiej możliwości? Trzeba dobrze się nagimnastykować, żeby tutaj się czegoś doszukać, brawo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, matek napisał:

Może Lewy nachylając się nie dał mu takiej możliwości? Trzeba dobrze się nagimnastykować, żeby tutaj się czegoś doszukać, brawo. 

Podszedł, ten nie wykonał nawet ruchu, żeby wstać, to RL się pochylił. Normalną rzeczą jest, tym bardziej na formalnych imprezach, że się wstaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Pablo81 napisał:

Podszedł, ten nie wykonał nawet ruchu, żeby wstać, to RL się pochylił. Normalną rzeczą jest, tym bardziej na formalnych imprezach, że się wstaje. 

Może patrzył w inną stronę ? Może z kimś rozmawiał ? Na tym filmie tego nie widać.

To jest straszne, że oceniacie kogoś jako prostaka na podstawie tego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

22 minuty temu, matek napisał:

nie, nie trzeba, nawet jeśli w pierwszym momencie się nie skapnął czy coś to mógł się podnieść potem, ale postanowił nie.

Nikt na podstawie tegi video nie pisze, że jest pedofilem albo że nie płaci podatków. Ale że brak mu obycia / ma luki w savoir vivre - to tak, można napisać.

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, rw30 napisał:

Nikt na podstawie tegi video nie pisze, że jest pedofilem albo że nie płaci podatków.

widać na twittera nie zaglądasz :P  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi