Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Barca nabrała dźwigni, zadłuża się jeszcze bardziej i nic z tego nie ma. Mówiłem, że Laporta to kretyn i powinien wziąć sezon na ustabilizowanie sytuacji zrobić a tak to smród w lecie będzie duży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, fluber napisał:

Czy Barcelona miała jakiś rzut karny w tym sezonie? 

Nie bo lewy przecież nie strzelał jeszcze karnego w barcie. 

Szkoda że nie strzelili tego na 2:2 , remis byłby sprawiedliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabo ten Raphinha wygląda, za to co Barcelona zapłaciła to chyba mogli iść po Sterlinga

A Real kolejny raz to samo, tak samo jak w meczu z Atletico, zamiast dobić rywala przy 2:0 to zaczynają dreptac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, marzec napisał:

Nie bo lewy przecież nie strzelał jeszcze karnego w barcie. 

Szkoda że nie strzelili tego na 2:2 , remis byłby sprawiedliwy

Real był lepszy w tym meczu przez 3/4 spotkania, więc raczej nie, ale nie wiem który to już karny nie został zagwizdany dla Barcelony w tym sezonie i to już się robi trochę żenujące w czasach var. 

4 minuty temu, the_secret napisał:

Słabo ten Raphinha wygląda, za to co Barcelona zapłaciła to chyba mogli iść po Sterlinga

Raphinha był królem preseason, ale on i Dembele to chyba mają jakieś kwity na xaviego ( bo Pique i Garcia to z musu sabotuja ten team ostatnio) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carlo Ancelotti zmiażdżył amatora jakby ten był czipsami na podłodze, a to było raczej do przewidzenia. Real zasłużenie wygrał, i choć mam wyjebane na obie drużyny, tak porażka Barcelony mnie nawet cieszy, bo jakby tak popatrzeć na fanbase, to ten Barcelony ma zdecydowanie bardziej punchable face niż jakikolwiek inny :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, eF. napisał:

Carlo Ancelotti zmiażdżył amatora jakby ten był czipsami na podłodze, a to było raczej do przewidzenia. 

Nie wiem czyja to opinia, ale mecz wcześniej to Xavi zmiażdżył Ancelottiego więc czy to akurat było do przewidzenia, to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, fluber napisał:

za popchniecie goscia z pilka,samemu jej nie dotykajac gwizdze sie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, fluber napisał:

:D 

z przebiegu meczu Real bardziej konkretny i 3 pkt zadłużone ale jednak boli dupa po kolejnym wałku z karnym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę patrzeć na tego Erica Garcia. Wolny, mało zwrotny, ma mnóstwo jakichś dziwnych i niepotrzebnych przyruchów. Zamiast koncentrować się na piłce to cały czas jest skupiony tylko na przeciwniku. Najlepsze jest to, że on już tak grał w City jak kilka razy dał mu szanse Pep, który szybko się na nim poznał. Nie wiem ile czasu potrzebuje na to Xavi ale już zajmuje mu to zdecydowanie za długo.

Xavi nie będzie wielkim trenerem.

Xavi jest i będzie trenerem jakim piłkarzem był Arteta- solidny, przeciętny, bez iskry.

Arteta ma papiery na zostanie takim trenerem jakim piłkarzem był Xavi czyli znakomitym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Kepler napisał:

Nie mogę patrzeć na tego Erica Garcia. Wolny, mało zwrotny, ma mnóstwo jakichś dziwnych i niepotrzebnych przyruchów. Zamiast koncentrować się na piłce to cały czas jest skupiony tylko na przeciwniku. Najlepsze jest to, że on już tak grał w City jak kilka razy dał mu szanse Pep, który szybko się na nim poznał. Nie wiem ile czasu potrzebuje na to Xavi ale już zajmuje mu to zdecydowanie za długo.

Xavi też pewnie nie może, ale jak araujo i Christensen sie leczą to kto ma grać jak że stoperów na ławce został Pique a z Interem to w ogóle żadnego nie bylo na ławce bo kounde też nie mógł grać. Garcia dobrze wyprowadza piłkę, ale u środkowego obrońcy jednak jakieś podstawy powinny być, już może trzeba było Marcosa Alonso potestować na stoperze jak w meczu ligowym. 

A jak już jesteśmy przy wolnych i mało zwrotnych to nie kumam czemu gra Busquets. Zarówno gavi jak i kessie mogą grać easy na jego pozycji a są lepsi. 

W ogóle z gavim i pedrim to barca wygrała los na loterii. Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Aktualnie raphinia, Dembele, Busquets i Garcia to nie są gracze na miarę pierwszego składu. Nie w tej formie. A Busquets to już chyba nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

A jak już jesteśmy przy wolnych i mało zwrotnych to nie kumam czemu gra Busquets. Zarówno gavi jak i kessie mogą grać easy na jego pozycji a są leps

ani Gavi ani Kessie to nie jest profil/pozycja Busquetsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, airmax napisał:

ani Gavi ani Kessie to nie jest profil/pozycja Busquetsa

Z takim podejściem to Busquets powinien grać wszystko od deski do deski bo gracza o takim profilu poza nim to w Barcelonie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, fluber napisał:

Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Gavi ma chęci, zadziorność i waleczność, które kiedyś sprawią, że może dorówna do tej dwójki albo będzie jeszcze lepszy.

Natomiast na dziś widać po nim, że fizycznie to jeszcze chłopak, który dopiero kończy wiek juniora. W ogóle pomoc z nim, Pedrim i Basqetsem to najmniej atletyczna linia środkowa, kompletny brak fizyczności co było widać dzisiaj, z Bayernem czy Interem. W żadnym z tych meczów pomoc Barcy nie była nawet bliska zdominowania środka pola.

Edytowane przez Kepler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kepler napisał:

Natomiast na dziś widać po nim, że fizycznie to jeszcze chłopak, który dopiero kończy wiek juniora. W ogóle pomoc z nim, Pedrim i Basqetsem to najmniej atletyczna linia środkowa, kompletny brak fizyczności co było widać dzisiaj, z Bayernem czy Interem. W żadnym z tych meczów pomoc Barcy nie była nawet bliska zdominowania środka pola.

To prawda, ale też barca prawie nigdy nie miała dominującego fizycznie środka pola. Przecież gdy zamiast gaviego i pedriego z busquetsem biegali Xavi oraz Iniesta to fizycznosc też była żadna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Z takim podejściem to Busquets powinien grać wszystko od deski do deski bo gracza o takim profilu poza nim to w Barcelonie nie ma

To nie o to chodzi żeby grał od deski do deski. Xavi i Barcelona musza po prostu zdać sobie sprawę, ze w piłkę można grać w inny sposób. Nawet w obecnej sytuacji można wystawić De Jonga z Kessim zeby nieco zamknąć środek i dodać nieco siły. 

Busquets to już od kilku lat parodia piłkarza, niestety Barcelona ma to do siebie ze trzyma te swoje legendy zdecydowanie za długo robiąc krzywdę i sobie i tym legendom. Jedyna nadzieja, ze te ostatnie wpi****le otworzą oczy Xaviemu (chociaż k**** na co ja liczę xd) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, airmax napisał:

Busquets to już od kilku lat parodia piłkarza, niestety Barcelona ma to do siebie ze trzyma te swoje legendy zdecydowanie za długo robiąc krzywdę i sobie i tym legendom. Jedyna nadzieja, ze te ostatnie wpi****le otworzą oczy Xaviemu (chociaż k**** na co ja liczę xd) 

W przeciwieństwie do realu który pozbywa się piłkarzy gdy kończy się ich przydatność do użycia nieważne czy to Casillas, Raul, czy Cristiano Ronaldo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, fluber napisał:

Przecież gdy zamiast gaviego i pedriego z busquetsem biegali Xavi oraz Iniesta to fizycznosc też była żadna

Mimo wszystko Xavi i Iniesta dużo później niż Pedri i Gavi weszli na stałe do składu i gdy szybko stali się głównymi architektami sukcesów Barcy i reprezentacji to byli już wtedy dojrzali  dwudziesto kilkulatkowie, oczywiście, że nie mający fizyczności na poziomie Davidsa czy Yaya Toure, natomiast dużo lepszą od obecnej dwójki. 

Poza tym to oni tworzyli najlepszą wersję tiki taki, systemu gdzie posiadali piłkę tak długo, wymieniali ją tak szybko, że tej fizyczności aż tak bardzo nie potrzebowali bo coś innego mieli na niespotykanym poziomie. Pedri ma duży talent ale nie aż tak duży jak tamta dwójka, a po za tym tamten zespół też był dużo lepszy od obecnego.

Edytowane przez Kepler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, fluber napisał:

Xavi też pewnie nie może, ale jak araujo i Christensen sie leczą to kto ma grać jak że stoperów na ławce został Pique a z Interem to w ogóle żadnego nie bylo na ławce bo kounde też nie mógł grać. Garcia dobrze wyprowadza piłkę, ale u środkowego obrońcy jednak jakieś podstawy powinny być, już może trzeba było Marcosa Alonso potestować na stoperze jak w meczu ligowym. 

A jak już jesteśmy przy wolnych i mało zwrotnych to nie kumam czemu gra Busquets. Zarówno gavi jak i kessie mogą grać easy na jego pozycji a są lepsi. 

W ogóle z gavim i pedrim to barca wygrała los na loterii. Gavi to jest davids/gattuso o twarzy dziecka. 

Aktualnie raphinia, Dembele, Busquets i Garcia to nie są gracze na miarę pierwszego składu. Nie w tej formie. A Busquets to już chyba nigdy. 

Xavi jest zakochany w Busim i to jest problem. Jedyny piłkarz który z marszu może sprawdzić się na tej pozycji w tej kadrze to …Pedri ale cofnięcie go to smierć z przodu. Także podobnie jak Cwiakala, jestem zdania ze defensywny pomocnik  i boczni obrońcy do kadry musza być dokoptowani za rok tylko za cholerę nie wiem z czego miałaby na to pojąć kasa…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kepler napisał:

Xavi jest i będzie trenerem jakim piłkarzem był Arteta- solidny, przeciętny, bez iskry.

Arteta ma papiery na zostanie takim trenerem jakim piłkarzem był Xavi czyli znakomitym.

Dosadnie napisane, podoba mi się Twoje bezkompromisowe podejście.

Pytanko do fanów Barcy, co sądzicie o Xavim? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby oceniać Artetę w Arsenalu po takim okresie, ile wynosi długość pracy Xaviego w Barcelonie, to nota byłaby bardzo negatywna, dużo gorsza, niż ta, która ma obecnie Xavi.

Edytowane przez Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi