Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właściwie to czego się spodziewacie po naszej reprezentacji na MŚ? 

Rankingowo to powinniśmy zająć trzecie miejsce w grupie. U bukmacherów szanse na wyjście z drugiego miejsca są ok 50:50 Polska /Meksyk.

Tak naprawdę nie wyjście z grupy i zajęcie trzeciego miejsca nie będzie żadnym zaskoczeniem a wręcz spodziewanym wynikiem. Wyjście z grupy to już byłby bardzo przyzwoity/dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewam się zajęcia drugiego albo trzeciego miejsca, raczej nastawiam się na trzecie i raczej drugie będzie dla mnie przyjemnym (w niewielkim stopniu) zaskoczeniem, niż trzecie niemiłym

Mexyk ma przecież z miliard ludzi i wszyscy kochajo strzelać. Niekoniecznie piłko nożno, but still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

To chyba byłby najbardziej koszmarny scenariusz bo oznaczałby, że mimo, że udało się nie przegrać w pierwszym meczu z Meksykiem wszystko stracili z ogórkami z Arabii Saudyjskiej. 

Wg mnie zdobędziemy 5 punktów. 

Ciężko będzie przy bilansie bramek 1:5 

Matematycznie możliwe oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2022 o 22:30, Cardi napisał:

Szczęsny top.

 

W dniu 25.09.2022 o 22:23, airmax napisał:

Szczesny dzisiaj klasa światowa

 

🤣🤣🤣

Osobiście uważam, że Zieliński to gracz meczu, Szczęsny też wysoko, ale choć wybronił parę akcji, to część z nich bardzo nerwowo i gdyby tam lepsi gracze obok byli niz Walijczycy, to....  poza tym wciąż te podania nogą czy wyrzuty ręką są co najwyżej poprawne, ale do Fabiana mu dużo brakuje. Kiwior to dla mnie absolutnie nawiększa nadzieja w defensywie. Nie dość, że lewa noga to jeszcze boiskowe IQ i naprawdę dobre podanie prostopadłe czy przerzut. Cała reszta z Bednarkiem na czele i Glikiem to pali ich piłka. 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 07:16, jack napisał:

To chyba byłby najbardziej koszmarny scenariusz bo oznaczałby, że mimo, że udało się nie przegrać w pierwszym meczu z Meksykiem wszystko stracili z ogórkami z Arabii Saudyjskiej. 

Wg mnie zdobędziemy 5 punktów. 

Liczysz na remis z Meksykiem i Argentyną? No to optymizm na poziomie tego, że Magic dojdą do ECF.

Meksyk na 7 ostatnich turniejach wychodził z grupy. Polacy ostatni raz z grupy wyszli w 1986. Stawiam na 3-1 dla nich i maksymalnie 3 punkty oraz szybki powrót do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ptak napisał:

Meksyk na 7 ostatnich turniejach wychodził z grupy.

To zupełnie nic nie znaczy. 

Jeszcze jeden koszmarny scenariusz przychodzi mi na myśl, kiedy wygrywamy z Meksykiem i wygramy z Arabami a Meksyk wygra z Argentyną, która rozniesie nas w ostatnim meczu i odpadniemy mimo 6 pkt przez bilans bramowy 😩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

To zupełnie nic nie znaczy. 

Jeszcze jeden koszmarny scenariusz przychodzi mi na myśl, kiedy wygrywamy z Meksykiem i wygramy z Arabami a Meksyk wygra z Argentyną, która rozniesie nas w ostatnim meczu i odpadniemy mimo 6 pkt przez bilans bramowy 😩

To tak jakbyś powiedział, że to, że tylko raz, 50 lat temu wygraliśmy z Anglią, mają lepszą drużynę niż nasza nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meksyk to z 4 dostanie od Argentyny nie ma bardziej zmotywowanej drużyny niż oni. Wspaniała ekipa się w końcu wzięła za trenowanie ich, Ayala, Samuel, Aimar. Zresztą to teraz na pewno faworyt top 3 do tytułu jak nie nr 1. Nic nie odpuszczą nawet pół minuty nikomu w żadnym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą mieć po dwóch spotkaniach 6 punktów to na mecz z Polską na pewno kilku podstawowych graczy usiądzie na ławce.

Wobec słabszej dyspozycji najlepszych reprezentacji europejskich na pewno są jednymi z faworytów na mundialu ale z drugiej strony ta ich wielomeczowa passa jest nabijana w sporej części na bardzo słabych zespołach. Przykładowo ostatnie ich trzy mecze to: Estonia, Honduras i Jamajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea

Dodam tylko, że Argentyna ostatni raz przegrywała w meczu i goniła wynik w listopadzie 2020. Dość łatwo jest mi sobie wyobrazić, jak na MŚ dostają kulkę na 0-1 i zwyczajnie się obsrają, bo presja będzie na nich gigantyczna, a dawno już takiej presji nie czuli związanej z gonieniem wyniku w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.