Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrównana pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na Lecha. 
 

Ogólnie Amaral pierwszy do zmiany w jego miejsce Velde 

 

Malo piłek do napastników ( bo Amarala nie można nazwać napastnikiem ) i w zasadzie tylko jedna i to wykorzystana. 
 

Na dobre strony można zapisać pressing i obroniony karny natomiast ta strata gola w pierwszej akcji po strzeleniu i faul w polu karnym to totalna amatorszczyzna. 
 

Skóraś same błędne decyzje niech dłużej holuje piłkę a nie od razu się jej pozbywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i co narzekacze ? 

Właśnie chciałem Tobie zadać to pytanie oraz @kcp78 

Nawet Ja się tego nie spodziewałem. Obrona istniała tylko teoretycznie za to atak był doskonały. 
 

Velde a nie pisałem aby go wpuścić ? Po wejściu bramka co tylko udowadnia, że powinen zastąpić Amarala bo chłopak piłki kopnąć nie umie. 
 

Skóraś robił mnóstwo błędów, ale w najważniejszej dla siebie akcji wszystko wykonał jak należy. 
 

Plan minimum wykonany i oby tak dalej 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co mi? ja zawsze kibicuje polskim zespołom, pisałem tylko w odniesieniu do teorii o odpuszczaniu ligi, czemu Lech zaprzeczył niewątpliwie w Szczecinie

Narzekałeś na bramkarza a gościu obronił karnego o to mi konkretnie chodziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zaskoczyło. Jak na taki skład i budżet grają słabiutko. Bramkarza na poziomie nie ma bo żal im kasy. Obrona im się posypała ale wiedząc o tym i mając w perspektywie grę w pucharach należało kupić Iwanowa z Warty. 

Nie rozumiem opcji "polski zespół to trzeba kibicować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do tego jaka była padaka to jednak zaskoczyło, Rutkowscy to dusigrosze wiadomo nie od dziś.Chciałbym żeby polska liga wygrzebała się z tego marazmu który trwa od lat co przełoży się też na całość naszej piłki a jednym z najważniejszych argumentów do tego to właśnie dobre występy w europejskich pucharach.Nieważne czy LE czy LKE (to drugie nawet lepsze w tym momencie bo możemy nabić więcej pkt) Zresztą nie jestem fanatykiem żadnego zespołu, czasem skoczę na Legię co nie przeszkadza trzymać kciuki za jakikolwiek polski zespół w europejskich pucharach bo to daje pozytywny impuls całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sewer napisał:

Brawo dla Lecha chyba coś zaskoczyło wreszcie ostatnio, krytyka wylewała się na Van Den Brom'a przedwcześnie jak widać.Każdy punkt do rankingu ma znaczenie a niestety ligi nad nami też punktują póki co.

podobno po tym zwycięstwie pyknęliśmy Słowacje i awansowaliśmy na 27 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ptak napisał:

Nic nie zaskoczyło.

4:1 było bo dosyć ofensywnym meczu. Widowisko dobre

1 minutę temu, Sewer napisał:

Nieważne czy LE czy LKE (to drugie nawet lepsze w tym momencie bo możemy nabić więcej pkt)

Polskie kluby muszą podążać ścieżką wytyczoną przez Basel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

podobno po tym zwycięstwie pyknęliśmy Słowacje i awansowaliśmy na 27 miejsce

Bardzo możliwe, na pewno będziemy przed nimi po tym sezonie bo odpada im 5.125 pkt za sezon 18/19.Byłaby szansa prześcignąć jeszcze Rumunię ale na razie też punktują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

choćby po to by nie zaczynać sezonu w Afganistanie gdy druźyny z podobnym potencjałem wracają dopiero z urlopów

Ukraińcy mają 2 zespoły które grają w piłkę i mają gdzieś przeliczniki. Jak będzie mocny zespół to po 3 latach będzie miał własny dobry przelicznik. Chociaż lepszy przykład to Azerowie i ich Karabach.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sewer napisał:

W stosunku do tego jaka była padaka to jednak zaskoczyło, Rutkowscy to dusigrosze wiadomo nie od dziś.Chciałbym żeby polska liga wygrzebała się z tego marazmu który trwa od lat co przełoży się też na całość naszej piłki a jednym z najważniejszych argumentów do tego to właśnie dobre występy w europejskich pucharach.Nieważne czy LE czy LKE (to drugie nawet lepsze w tym momencie bo możemy nabić więcej pkt) Zresztą nie jestem fanatykiem żadnego zespołu, czasem skoczę na Legię co nie przeszkadza trzymać kciuki za jakikolwiek polski zespół w europejskich pucharach bo to daje pozytywny impuls całej lidze.

A  punktów do rankingu za zwycięstwo jest tyle samo w LE co w LKE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.