Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cardi napisał:

Chyba Raków potrafi.

A że jedni mają bekę z drugich, a drudzy z pierwszych to wiadomo, tylko na c*** smarować o swoim biedaklubie na ścianach innych budynków? Albo drzeć pizdę o 2:00 w piątek/sobotę w środku miasta z przyśpiewką stadionową na ustach?

 Ale to mam Tobie tłumaczyć jak wygląda kibicowanie swojemu klubowi od urodzenia? Wandalizmu na ścianach też nie popieram, ale z drugiej strony jak ktoś może drżeć ryja do telewizora bo kibicuje ManU, którego jeden zawodnik jest warty więcej niż dolna połowa eklapy a i tak robia z siebie pośmiewisko od lat, to jednak wolę ten swój kurwidołek, przynajmniej w porównaniu do 90% tych fanów prawdziwej piłki mogę być na swoim stadionie co mecz, a nie nigdy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ale to mam Tobie tłumaczyć jak wygląda kibicowanie swojemu klubowi od urodzenia? Wandalizmu na ścianach też nie popieram, ale z drugiej strony jak ktoś może drżeć ryja do telewizora bo kibicuje ManU, którego jeden zawodnik jest warty więcej niż dolna połowa eklapy a i tak robia z siebie pośmiewisko od lat

Nie bez powodu każdy kibic lokalny w #tenkraj kibicuje też komuś globalnie, bo po cyrku w wydaniu krajowym ma ochotę obejrzeć sportowców.

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przynajmniej w porównaniu do 90% tych fanów prawdziwej piłki mogę być na swoim stadionie co mecz, a nie nigdy w życiu.

Tego szczycenia się byciem na stadionie też nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Nie bez powodu każdy kibic lokalny w #tenkraj kibicuje też komuś globalnie, bo po cyrku w wydaniu krajowym ma ochotę obejrzeć sportowców.

nie jest to prawda, rodzimy klub zawsze na pierwszym miejscu, a jak ktoś lubi piłkę w lepszym wydaniu to też ją ogląda, ale to tylko tło 

3 minuty temu, Cardi napisał:

Tego szczycenia się byciem na stadionie też nie kumam.

no widzę, że mało kumasz, ale to po co wchodzić w dyskusję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no widzę, że mało kumasz, ale to po co wchodzić w dyskusję?

Rozumiem miejsca przy murawie, 2-3 rząd, ale ni c***a nie wiem jak to:

Stadia | Ultrawide

Jest jakkolwiek lepsze niż to:

9,941 Watching Football On Tv Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images  - iStock

 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jest to prawda, rodzimy klub zawsze na pierwszym miejscu, a jak ktoś lubi piłkę w lepszym wydaniu to też ją ogląda, ale to tylko tło 

Tylko wtedy poza wartością sentymentalną do klubu i liczeniem na "lojalność i przywiązanie do barw" od ludzi, którzy przy pierwszej ofercie z lig top10 dają nogę jest groteskowe.

image.png.a24c0d148561bd3bd120dd8364d48c61.png

Wychodzi na to, że Zielu by w Premier League też dychę strzelił jak Hochland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cardi napisał:

Jest jakkolwiek lepsze niż to:

w sensie nie rozumiesz nawet dlaczego ci na Camp Nowy się teraz cieszą i w ogóle co tam robią? 

kibiców w US na Super Bowl podobnie? 

12 minut temu, Cardi napisał:

Tylko wtedy poza wartością sentymentalną do klubu i liczeniem na "lojalność i przywiązanie do barw" od ludzi, którzy przy pierwszej ofercie z lig top10 dają nogę jest groteskowe.

no to już jest lekkie xd 

nikt w Szczecinie nie płakał bo ktoś wyłożył 40 mln złotych (czyli więcej niż roczny budżet klubu) na 18 latka, maszerują albo giń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sensie nie rozumiesz nawet dlaczego ci na Camp Nowy się teraz cieszą i w ogóle co tam robią? 

kibiców w US na Super Bowl podobnie? 

Nie, nie rozumiem tego:

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przynajmniej w porównaniu do 90% tych fanów prawdziwej piłki mogę być na swoim stadionie co mecz, a nie nigdy w życiu.

Jak ktoś się interesuje astronomią to też jakiś wstyd jeśli nie był chociaż raz w życiu na Canaveral?

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no to już jest lekkie xd 

nikt w Szczecinie nie płakał bo ktoś wyłożył 40 mln złotych (czyli więcej niż roczny budżet klubu) na 18 latka, maszerują albo giń

Nie o to chodzi, skoro kibicowanie temu klubowi pierwszego wyboru z jakiegoś powodu nie wystarcza i szuka się klubu drugiego wyboru, to jest to tak zdrowe jak małżeństwo walące się po rogach :)

I trwania w takiej relacji (z klubem) nie rozumiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Cardi napisał:

Nie bez powodu każdy kibic lokalny w #tenkraj kibicuje też komuś globalnie, bo po cyrku w wydaniu krajowym ma ochotę obejrzeć sportowców.

Tego szczycenia się byciem na stadionie też nie kumam.

Mimo, że od LBS zalatuje nieświeżą rybą 😁 to jestem po jego stronie. Kibic bywa na meczu, jak nie bywa to cipa a nie kibic. Ja potrafię parę razy w sezonie wydoc około 200 żeby być na meczu zespołu z 2 ligi, bo to mój zespół. Czyli jadę 3,5 godziny pociagiem, mecz i 2 piwka ze znajomymi (czasem na to nie mam czasu) i kolejne 3,5 w pociągu. W domu jestem w środku nocy. Ale mimo że zbliżam się do 50 to nadal mnie to kręci.

Nie kibicuje zespołowi z zagranicy. Są takie które lubię, mogę obejrzeć je w tv ale nie uważam się za kibica.

Ja kibicuje 2 klubom, nie ma w tym nic złego. Jeden jest jak matka, znam go od dziecka, to coś naturalnego. Drugi to partnerka, świadomy wybór.

Jak tak pomyśle to łatwiej zmienić kobietę niż klub.

p.s. dobrze, że do Gniezna mam słabe połączenie bo kobieta by mnie eksmitowała😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ptak napisał:

Mimo, że od LBS zalatuje nieświeżą rybą 😁 to jestem po jego stronie. Kibic bywa na meczu, jak nie bywa to cipa a nie kibic. Ja potrafię parę razy w sezonie wydoc około 200 żeby być na meczu zespołu z 2 ligi, bo to mój zespół. Czyli jadę 3,5 godziny pociagiem, mecz i 2 piwka ze znajomymi (czasem na to nie mam czasu) i kolejne 3,5 w pociągu. W domu jestem w środku nocy. Ale mimo że zbliżam się do 50 to nadal mnie to kręci.

Nie hejtuję, ale nie kumam. :) 

 

Nie mam pojęcia dlaczego mnie to bawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener zółtej łodzi podwodnej Unai Emeryt przed meczem powiedział, że "nie można lekceważyć drużyny Lecha Poznań" waldeklaugh.gif

czyli innymi słowy, chciał nam dać do zrozumienia , że wpie*dolą dziś mistrzom z Polski 5-6 bramek juanlaugh.gif

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Trener zółtej łodzi podwodnej Unai Emeryt przed meczem powiedział, że "nie można lekceważyć drużyny Lecha Poznań" waldeklaugh.gif

czyli innymi słowy, chciał nam dać do zrozumienia , że wpie*dolą dziś mistrzom z Polski 5-6 bramek juanlaugh.gif

 

bekunia no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.