Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, airmax napisał:

Pod koniec maja Zlatan miał operowane kolano i ma pauzować 6-8 miesięcy

a no to wiem, nawet na insta tez ma zdjecie po operacji, ale co to ma do tego ze jest w wysmienitej formie fizycznej?

anyway @memento1984 nie martw sie mial robiony ACL po nacieciach widze ta sama metoda co ja mialem robione po 2 miesiacach schody juz na luzaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

W towarzyskim tak zdobył karnego 😂 (i sam strzelił) 

Chciałbym kiedyś doczekać czasów, że siada ktoś po meczu i wrzuca żółte kartki pomeczowe za takie k**** szopki.

Niby to nie zbliżałoby zawodników do czerwonej w trakcie meczu, ale w zamian mogłaby się powiedzmy liczyć x2 do puli żółtych przed kolejną pauzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cardi napisał:

Chciałbym kiedyś doczekać czasów, że siada ktoś po meczu i wrzuca żółte kartki pomeczowe za takie k**** szopki.

Niby to nie zbliżałoby zawodników do czerwonej w trakcie meczu, ale w zamian mogłaby się powiedzmy liczyć x2 do puli żółtych przed kolejną pauzą.

ostatnio w tv był dzieciak który po meczu piłkarek stwierdził że to lepsze niż męska piłka bo się mniej przewracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Święty jak zwykle top

z tego wszystkiego o Robercie najlepszy jest moim zdaniem fakt, ze on nawet w tej c***owej Varsovii nie byl zadnym "talentem" - dla mnie chlopaka i wszystkich chlopakow z okolicznych blokow to Varsovia byla przechowalnia dla "bananowych" (hehe! ale sie perspektywa zmienia ulalaaaa) chlopakow co mamy chcialy im w zorganizowany sposob zagospodarowac czas, serio. teraz to beda mu dopisywac "tomy" nt tych lat - ale Varsovia nie byla nawet najlepszym klubem (i to jest bardzo kulturalne okreslenie) bo byla jeszcze Polonia po drugiej stronie ulicy - fakt w oplakanych warunkach ale to Polonia byla tym miejscem zeby w tej czesci Warszawy trenowac (tfu! nikt by wtedy tam nie poszedl bo L-ka byla albo smierc) .

ilu bylo rozpierdalaczy pilkarskich w tym wieku, nawet w tej okolicy Zoliborz/Muranow ? z dobre 5-6 chlopakow (lekko) co wydawalo sie mieli wszystko - a mieli okraglego c***A, tylko jednemu chcialo sie zapisac na zorganizowane treningi i gdzies tam slyszalem ze kopal duzo pooozniej w IV lidze (!). dla mnie i tych chlopakow z okolicznych osiedli (nawet jak o tym nie mysla zbyt czesto :D) to jest to lekcja prawdziwego zycia - nikomu sie nic nie chcialo, ani szkoly, ani prawdziwych, zorganizowanych treningow, ale wszyscy grali po 3-4h i cale dnie w lato -> zycie w beznadzieji i szarosci (bylo wesolo, proste, na swoj sposob, ale bylo) a tu chlopak ktory wydawalo sie ze jest nijaki (jak cala Varsovia, pozdro najwyzsze pokrzywy w Wuwua, jak wyjebales za linie a siatek nie bylo, byly zakladane tylko na treningi, to "prawo pascala"), ciezka praca i determinacja, krok-po-kroku wyrwal sie zdobyl to, na co w kazdym nowym miejsciu pracowal jeszcze bardziej i bardziej. 

i tak jest w calym zyciu i pracy/"karierze" - wiekszosc z tych chlopakow do tej pory sie nie "obudzila" zyciowo. dlatego nie dajcie sie stlamsic w zadnej zyciowej sytuacji, negatywnych podpowiadaczy jest na peczki a najciezej nauczyc sie ciezkiej pracy i pokory. historia Roberta jest ZAJEBISTA bo nie byl zadnym PHENOMEM (te zero powolan do kadr mlodziezowych to nie przypadek) tylko przetrwal najgorsze suche & smutne okresy, z glowa w dol i ciezko zapierdalajac.

pozdrawiam

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, memento1984 napisał:

historia Roberta jest ZAJEBISTA bo nie byl zadnym PHENOMEM (te zero powolan do kadr mlodziezowych to nie przypadek) tylko przetrwal najgorsze suche & smutne okresy, z glowa w dol i ciezko zapierdalajac.

I tysiące polskich rodziców dzieci trenujących piłkę mu teraz w duchu dziękują bo jak dzieciakowi nie idzie, odstaje, ma dołek w wynikach to można wygłosić, "Lewandowskiemu też nie szło a ciężką, codzienną pracą doszedł na sam szczyt" 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

I tysiące polskich rodziców dzieci trenujących piłkę mu teraz w duchu dziękują bo jak dzieciakowi nie idzie, odstaje, ma dołek w wynikach to można wygłosić, "Lewandowskiemu też nie szło a ciężką, codzienną pracą doszedł na sam szczyt" 🙂 

Podobno w korpo też to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 14:44, LeweBiodroSmoka napisał:

Święty jak zwykle top

Chciałem wam wrzucić czy kojarzycie filmik Swiecickiego, a tu juz widze znane. Dla mnie topka dokumentow sportowych, nie tylko pilkarskich. Gosc moglby mowic i topnieniu masla na stole i by bylo ciekawe. Jego filmik o Baggio byl jedna z inspiracji mojego tekstu, ktory wrzucilem na forum. Nie wiem, ktory z filmikow jest najlepszy, chyba wlasnie o Baggio, kojarzy ktos w jakim programie on robi te slajdy? Tam maczkiem jest na filmie ale nie kumam do konca. 

Widzieliscie przywitanie Dybali, kurde w tym Rzymie maja rozmach, typa witali jakby wygrali Lige mistrzow. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.