Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, airmax napisał:

Stanosky, dziki trener i Max Kolonko. Najlepsze tridente w internecie

nie no dopoki Maxowi ktoś nie przepisał opioidów to nie był aż tak odklejony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, jack napisał:

Ano tym, że z Rosją jesteśmy obecnie pośrednio w stanie wojny - gospodarczo i militarnie wspieramy przeciwnika Rosji w wojnie. 

To bardziej pretensje do rządzących, że nie jesteśmy pośrednio w stanie w wojny z podobnie zbrodniczą Arabią Saudyjską.

Ogółem dopieprzanie się do Rybusa to gigantyczna hipokryzja, gość gra za pieniądze w klubie piłkarskim, nie uczestnicy w ludobójstwie, Rosja nie jest drugą Rzeszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównuj konfliktu z Rosją (która jako nasz sąsiad potencjalnie jest dla nas zagrożeniem) do konfliktu z Arabią Saudyjską (którą od nas dzieli od 5k km)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, josephnba napisał:

Nie porównuj konfliktu z Rosją (która jako nasz sąsiad potencjalnie jest dla nas zagrożeniem) do konfliktu z Arabią Saudyjską (którą od nas dzieli od 5k km)

Czyli znowu istotne są kilometry a nie skala bestialstwa czy czas trwania. Ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

Ten Białorusin spokojnie pracujący w Polsce to jest przykład na to szykanowanie, czy coś Ci się zwarło w łepetynie?

podwojne standardy niejako sa wpisane w twoj kregoslup moralny , nic dziwnego ze nie zrozumiales :)))) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, josephnba napisał:

Ze względu na odległość?! 😁... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
53 minuty temu, josephnba napisał:

konfliktow nikt nie porownuje , wiadomo ktory nam jest blizszy chodzi o poziom szykan i ich brak ,  na ukraine wysylany bron i tepimy ruskich jak sie da - prawilnie . nikt nie wspomina o wysylaniu broni do  arabii , ale moglibysmy wprowadzic jakies inne restrykcje dyplomatyczne o mniejszym kalibrze , ktore lekko by ich wqrwily a jest kompletnie odwrotnie wszyscy im wlaza w dupe ze wzgledu na rope ...... 

btw , zdajecie sobie sprawe ze ponad polowa klubow w premiership jest sponsorowana przez firmy bukmacherskie z azji ktore  trudnia sie handlem narkotykami i prostytucja 

https://www.sport.pl/pilka/7,65043,28199606,czyszcza-sie-z-rosyjskich-powiazan-biora-kase-od-firm-czerpiacych.html#s=BoxWWImg4

Edytowane przez mistrzBeatka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, RappaR napisał:

To bardziej pretensje do rządzących, że nie jesteśmy pośrednio w stanie w wojny z podobnie zbrodniczą Arabią Saudyjską.

Ogółem dopieprzanie się do Rybusa to gigantyczna hipokryzja, gość gra za pieniądze w klubie piłkarskim, nie uczestnicy w ludobójstwie, Rosja nie jest drugą Rzeszą

Któryś kadrowicz gra w Arabii Saudyjskiej, że wytykasz hipokryzję?

Godzinę temu, ignazz napisał:

Yyy. Czy my właśnie dyskutujemy o tym, czemu więcej mówimy o kraju, który grozi nam wysadzeniem bombą atomową niż o kraju, który tego nie robi?

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ignazz napisał:

Mnie jako ojca dwójki dzieci bardziej martwi pierdolnięty rusek z kalachem i butelka wódki niż arab z kalachem i koranem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ignazz napisał:

tak - świata nie zbawię ale tak jak miss universe powiem/napiszę „jestem za pokojem na świecie i apeluję o ratowanie zagrożonego gatunku pand, dziękuje”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.06.2022 o 18:32, josephnba napisał:

Mnie jako ojca dwójki dzieci bardziej martwi pierdolnięty rusek z kalachem i butelka wódki niż arab z kalachem i koranem 

No. Miejsce lokacji mam na wschodzie. I  nie widzę pier......go ruska z kałachem. Za to arabów (nie wiem, czy z koranem) widzę setki dziennie.

To całe "szczęście" które przełazi po drabinach z Białorusi, bezkarnie pałęta się po całej wschodniej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, starYfaN napisał:

Za to arabów (nie wiem, czy z koranem) widzę setki dziennie

🤦

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, starYfaN napisał:

No. Miejsce lokacji mam na wschodzie. I  nie widzę pier......go ruska z kałachem. Za to arabów (nie wiem, czy z koranem) widzę setki dziennie.

To całe "szczęście" które przełazi po drabinach z Białorusi, bezkarnie pałęta się po całej wschodniej Polsce.

A pomyślałeś geniuszu kto ich na tę granicę przywozi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, josephnba napisał:

A pomyślałeś geniuszu kto ich na tę granicę przywozi? 

Biuro podróży "Białoruś".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawie ciekawie

lubie obu i Koltonia i Stanowskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, airmax napisał:

Zaraz się dowiemy, że to Stano sterował fryzjerem. A prawda jest taka, że o ustawianiu meczów musiało wiedzieć całe środowisko a zwłaszcza dziennikarze.

Trochę beka z odgrzewaniem konfliktu 2 dziennikarzy co to się poobrażali na siebie kilkanaście lat temu. Nikogo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jack

nie wiem czy beka czy nie, natomiast pieknie obserwuje się z boku jak stanoski z kreowanego przez siebie obrońcy moralności wychodzi na zwykłego buca i pajaca

ciekawy widok gdy już nie jest taki wyszczekany jak przy najmanie czy kapeli :) 

ps. wszyscy wiedzieli o ustawianiu a znalazło się dwóch agentów co to twierdzi ze niczego nie pamięta i może coś a było, a może niczego nie było 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi