Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ignazz napisał:

Po raz pierwszy mnie to nie bawiło. 

A mnie owszem, szczególnie teksty o Eskimosach i tujach z przeceny, ponieważ już dawno wyleczyłem się z liczenia na awans polskiej drużyny. Jak śpiewał artysta "[...] Czy doczekam, że Ligę Mistrzów wygra Legia albo Lech? Mogę se pomarzyć, a Ty się śmiej [...]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak przy Lewym jesteśmy to jak patrzę u siebie po dzieciakach na orlikach to mało który biega w Lewandowskim za to większość gania teraz w koszulkach PSG (Mbappe bądź Messi) wcześniej porzucając koszulki Barcelony (Messi). Krycha też nie ma wzięcia zbyt dużego. Taka ciekawostka ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram, jak da rade sportowo to fajny boost do legacy, do budowania swojej marki itd. Dla Polskiej piłki też dużo może to wnieść. Ci co oglądają więcej piłki - faktycznie ten Xavi odmienił oblicze Barcelony? Mają jakiś młodych prospectów, którzy w miarę szybko(sezon, dwa) będą dobrzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pepis21 napisał:

Krycha też nie ma wzięcia zbyt dużego

spróbuj kupić koszulkę Krasnodaru na targu ;)

 

19 minut temu, Reikai napisał:

Ja się jaram, jak da rade sportowo to fajny boost do legacy, do budowania swojej marki itd

którą tak starannie budował i przez ostatnie miesiące znacząco zniszczył całą tą szopka i fochaniem się jak jakiś Harden

 

anyway dla fanów Premier League - C+ pokaże w każdej kolejce dwa "najlepsze" mecze kolejki w ramach sublicencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Reikai napisał:

Ja się jaram, jak da rade sportowo to fajny boost do legacy, do budowania swojej marki itd. Dla Polskiej piłki też dużo może to wnieść. Ci co oglądają więcej piłki - faktycznie ten Xavi odmienił oblicze Barcelony? Mają jakiś młodych prospectów, którzy w miarę szybko(sezon, dwa) będą dobrzy?

Co do odmienienia to niewiele zmienił, tylko że na start dostał zimą 4  transfery ( z czego trójka regularnie grała w pierwszej 11) i głównie to było powodem poprawy. Ale prospektów jest sporo Ansu Fati który stracił większość poprzedniego sezonu, Pedri który także poprzedni sezon głównie się leczył( a w swoim pierwszym w Barcelonie był świetny), Gavi jedno z większych odkryć poprzedniego sezonu. W obronie bardzo dobrze rozwija się Araujo, jest też Garcia, Nico Gonzales w sumie także Ferran Torres kupiony zimą jest dość młody. W gruncie rzeczy to wszyscy (poza Torresem)debiutowali przed przyjściem Xaviego ( on też wprowadził paru debiutantów, ale oni raczej nie pograją na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pepis21 napisał:

Swoją drogą jak przy Lewym jesteśmy to jak patrzę u siebie po dzieciakach na orlikach to mało który biega w Lewandowskim za to większość gania teraz w koszulkach PSG (Mbappe bądź Messi) wcześniej porzucając koszulki Barcelony (Messi). Krycha też nie ma wzięcia zbyt dużego. Taka ciekawostka ode mnie.

Znak czasu. Młodsze dzieciaki lubią starsze dzieciaki z Psg. Dla Roberta świetny ruch. Liga hiszpańska to jednak druga liga na świecie, mecze z Realem ogląda cały swiat, długi kontrakt, otwiera się na biznesy na rynki hiszpańskojęzyczne No i chyba w 2023 ostatnie podejście do złotej piłki. Brak wielkiego turnieju, gra w Barcelonie poszło all in. Jako kibic Barcelony jaram się i nawet te 4 lata kontraktu nie martwią bo przy jego prowadzeniu to tylko obawy o kontuzje. A Laporta odzyskuje dźwigniami twarz może za rok już Barcelona wróci. 
 

pS, Roman Kolton wizjoner lol2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Ja się jaram, jak da rade sportowo to fajny boost do legacy, do budowania swojej marki itd. Dla Polskiej piłki też dużo może to wnieść. Ci co oglądają więcej piłki - faktycznie ten Xavi odmienił oblicze Barcelony? Mają jakiś młodych prospectów, którzy w miarę szybko(sezon, dwa) będą dobrzy?

Barcelona ma tylu młodych zdolnych jak cała angielska liga 😉

Xavi odmienił grę Barcelony. Koeman twierdzik, że gracze słabi, leniwi itp. a Xavi dał radę to ogarnąć. 

Lewy w Barcelonie wskakuje na inny poziom, to klub który znają wszyscy, to nie niemiecka prowincja. Pewnie sprzeda 3xtyle koszulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Game 85 napisał:

Co do odmienienia to niewiele zmienił

Bruh xd 

jeśli nie widziałeś zmiany w grze, ok mogłeś nie zauważyć (chociaż nie wiem jakim cudem). Natomiast zmiana w wynikach była ogromna. Xavi w pół roku wygrał bezpośrednie mecze z każdym z hiszpańskiej czołówki. 4-0 real 4-2 atletico 1-0 sevilla 2-1 betis 1-0 socciedad. Kolejno w tabeli 1, 3, 4, 5, 6 zespół. 

do tego od momentu gdy przejął zespół do końca sezonu zrobił tyle samo punktów co Real w tym samym czasie. 

skok jakościowy w grze zespołu był ogromny względem Koemana. Jasne, transfery pomogły natomiast sposób funkcjonowania całego zespołu mocno się poprawił i to już zasługa trenera 

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sprawa

Barca ma bardzo dobry sklad, mlodzi teraz powinni miec najlepsze sezony, Fati wraca po kontuzjach

czaja sie podobno na Kounde na obrone albo juz jest dogadany nawet

mocni prawie na kazdej pozycji

dla Bayernu tez dobry ruch, Lewy pobil kolejny rekord najdrozszy gracz Bayernu sprzedany

a juz chodza sluchy ze czaja sie na Ronaldo, jesli go wezma za 10-20 mln to piekny ruch bo Ronaldo nadal jest gwarancja przy dobrym core bramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzechu napisał:

Oraz gwarancją gigantycznych kosztów utrzymania i kwasów w szatni

nah, w dobrym otoczeniu z ludzmi ktorzy potrafia grac w pilke, zwlaszcza dobrym srodkiem pola CR to nadal gwarant sukcesow

a ze chlop sie w United wkurwial jak oni nie potrafili w pilke grac a on nadal swoje strzelal to mu sie nic nie dziwilem, koniec kariery chce wygrywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.