Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów posiada viaplay? Powszechna opinia jak czytam to, że jakość jest bardzo niska, z tym że pytanie czy faktycznie jest tak źle z tą jakością, czy dużo z tego to takie powszechne krytykanctwo. Ktoś coś, jakieś opinie?

Z racji, że oglądam głównie ligę angielską i LM to muszę się rozejrzeć za czymś gdzie będę ją mógł oglądać po tym jak Canal Plus niestety PL stracił.

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kepler napisał:

Czy ktoś z forumowiczów posiada viaplay? Powszechna opinia jak czytam to, że jakość jest bardzo niska, z tym że pytanie czy faktycznie jest tak źle z tą jakością, czy dużo z tego to takie powszechne krytykanctwo. Ktoś coś, jakieś opinie?

Z racji, że oglądam głównie ligę angielską i LM to muszę się rozejrzeć za czymś gdzie będę ją mógł oglądać po tym jak Canal Plus niestety PL stracił.

A na czym ogladasz? Bo to od tego sie zaczyna. na 8k OLED 65 cali zauwazysz roznice, na telefonie czy laptopie nie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 20:37, Kepler napisał:

Czy ktoś z forumowiczów posiada viaplay? Powszechna opinia jak czytam to, że jakość jest bardzo niska, z tym że pytanie czy faktycznie jest tak źle z tą jakością, czy dużo z tego to takie powszechne krytykanctwo.

Tam z tego co wiem jest bardziej z przesyłem problem i nie jest to krytykanctwo tylko faktycznie są problemy jak nagłe wywalanie gal jak z KSW było albo niemożność obejrzenia BVB z Bayernem i wiele innych kwiatków jeszcze. Ja na razie zlewam viaplay, jak F1 tam pójdzie to się zastanowię, bo na EPL i resztę to są streamy w dobrej jakości i nawet lepszym biratem niż tym o którym się słyszy na viaplay.

2 godziny temu, fluber napisał:

 

Podejście lekceważące ale co jak co w temacie Wisły to dojebał mu mocno i celnie, Jadczak przegrzał temat robiąc się na bóstwo dodatkowo i w tej chwili jest skonfliktowany nawet z tymi, którzy mu przy tamtym materiale pomagali jak i obecnym zarządem Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pepis21 napisał:

Tam z tego co wiem jest bardziej z przesyłem problem i nie jest to krytykanctwo tylko faktycznie są problemy jak nagłe wywalanie gal jak z KSW było albo niemożność obejrzenia BVB z Bayernem i wiele innych kwiatków jeszcze. Ja na razie zlewam viaplay, jak F1 tam pójdzie to się zastanowię, bo na EPL i resztę to są streamy w dobrej jakości i nawet lepszym biratem niż tym o którym się słyszy na viaplay.

Z tego co zrobiłem research w internetach to najlepiej to całe viaplay działa na przystawce Apple tv 4K. Dość drogie rozwiązanie i takiej jakości i bezproblemowego działania jak na satelicie nie będzie ale opinie są dobre, co do takiego połączenia. W tym kierunku raczej pójdę.

Jestem już może trochę leniwy ale naprawdę nie chce mi się wracać do czasów studenckich i szukania linków do streamów po internecie, do kilkukrotnego odświeżania podczas transmisji, a do tego żeby nie oglądać na ekranie jak kartka A4 jeszcze każdorazowe podłączanie lapka do TV.

Z mojej perspektywy szkoda, że Canal+ nie powalczył o Premier League tak jak o Ekstraklapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z tego co słyszałem to kluczowe przy ViaPlay jest internet z kabla a nie z wi-fi, coby się zgadzało bo mi na wi-fi mocno tnie momentami

Mimo tego, że mam po kablu (750) to czasami przycina. Muszą coś z tym zrobić bo lekko denerwujące to jest.

LBS ma rację, u mnie jest tak samo. Na fonie UPC czy HBO śmiga a viaplay czasami nawet odpalić nie chce

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Viaplay na TV, łącze się przez WiFi, nigdy mi się nic nie przycięło, czytam te wszystkie skargi w intrenecie ale u mnie nigdy nic takiego nie wystąpiło nawet podczas pamiętnego meczu Bayernu z Borussią. 

Edyta: A co jest wkurwiające to to, że przez tyle czasu Canal + nadal nie ogarnął appki na LG, który pewnie w Polsce sprzedaje najwięcej Oledów.

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.