Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, josephnba napisał:

Nie porównuj konfliktu z Rosją (która jako nasz sąsiad potencjalnie jest dla nas zagrożeniem) do konfliktu z Arabią Saudyjską (którą od nas dzieli od 5k km)

konfliktow nikt nie porownuje , wiadomo ktory nam jest blizszy chodzi o poziom szykan i ich brak ,  na ukraine wysylany bron i tepimy ruskich jak sie da - prawilnie . nikt nie wspomina o wysylaniu broni do  arabii , ale moglibysmy wprowadzic jakies inne restrykcje dyplomatyczne o mniejszym kalibrze , ktore lekko by ich wqrwily a jest kompletnie odwrotnie wszyscy im wlaza w dupe ze wzgledu na rope ...... 

btw , zdajecie sobie sprawe ze ponad polowa klubow w premiership jest sponsorowana przez firmy bukmacherskie z azji ktore  trudnia sie handlem narkotykami i prostytucja 

https://www.sport.pl/pilka/7,65043,28199606,czyszcza-sie-z-rosyjskich-powiazan-biora-kase-od-firm-czerpiacych.html#s=BoxWWImg4

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

To bardziej pretensje do rządzących, że nie jesteśmy pośrednio w stanie w wojny z podobnie zbrodniczą Arabią Saudyjską.

Ogółem dopieprzanie się do Rybusa to gigantyczna hipokryzja, gość gra za pieniądze w klubie piłkarskim, nie uczestnicy w ludobójstwie, Rosja nie jest drugą Rzeszą

Któryś kadrowicz gra w Arabii Saudyjskiej, że wytykasz hipokryzję?

Godzinę temu, ignazz napisał:

Czyli znowu istotne są kilometry a nie skala bestialstwa czy czas trwania. Ok. 

Yyy. Czy my właśnie dyskutujemy o tym, czemu więcej mówimy o kraju, który grozi nam wysadzeniem bombą atomową niż o kraju, który tego nie robi?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Czyli znowu istotne są kilometry a nie skala bestialstwa czy czas trwania. Ok. 

tak - świata nie zbawię ale tak jak miss universe powiem/napiszę „jestem za pokojem na świecie i apeluję o ratowanie zagrożonego gatunku pand, dziękuje”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2022 o 18:32, josephnba napisał:

Mnie jako ojca dwójki dzieci bardziej martwi pierdolnięty rusek z kalachem i butelka wódki niż arab z kalachem i koranem 

 

No. Miejsce lokacji mam na wschodzie. I  nie widzę pier......go ruska z kałachem. Za to arabów (nie wiem, czy z koranem) widzę setki dziennie.

To całe "szczęście" które przełazi po drabinach z Białorusi, bezkarnie pałęta się po całej wschodniej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, starYfaN napisał:

No. Miejsce lokacji mam na wschodzie. I  nie widzę pier......go ruska z kałachem. Za to arabów (nie wiem, czy z koranem) widzę setki dziennie.

To całe "szczęście" które przełazi po drabinach z Białorusi, bezkarnie pałęta się po całej wschodniej Polsce.

A pomyślałeś geniuszu kto ich na tę granicę przywozi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, airmax napisał:

 

Zaraz się dowiemy, że to Stano sterował fryzjerem. A prawda jest taka, że o ustawianiu meczów musiało wiedzieć całe środowisko a zwłaszcza dziennikarze.

Trochę beka z odgrzewaniem konfliktu 2 dziennikarzy co to się poobrażali na siebie kilkanaście lat temu. Nikogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack

nie wiem czy beka czy nie, natomiast pieknie obserwuje się z boku jak stanoski z kreowanego przez siebie obrońcy moralności wychodzi na zwykłego buca i pajaca

ciekawy widok gdy już nie jest taki wyszczekany jak przy najmanie czy kapeli :) 

ps. wszyscy wiedzieli o ustawianiu a znalazło się dwóch agentów co to twierdzi ze niczego nie pamięta i może coś a było, a może niczego nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, airmax napisał:

stanoski z kreowanego przez siebie obrońcy moralności wychodzi na zwykłego buca i pajaca

Myślę podobnie. Zrobił się ostatnio mocno popularny po tych historiach z najmanem i ogólnie po sukcesie kanału, chyba mu sodówka uderzyła za bardzo do głowy i stracił kompletnie wyczucie, próbując na siłę wybielać kumpla  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.