Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Mógłby tez załatwić sobie zaświadczenie lekarskie o niedowład kończyn górnych i by się nawet z tych telefonów wytłumaczył ze albo to nie on albo tyle połączeń to auto wybieranie. 

Czesio robił za frajera a kto inny pociągał za sznurki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Czesiu jaki uhahany. 

Edit: Czesio nie pamięta kogo wystawił do składu z Walią, a ma pamiętać co było 18 lat temu? 

No sęk w tym że w poprzednim HP doskonale pamiętał. Doskonale tez pamiętał, że dzwonił do Fryzjera zeby ten mu zamówił karetke(!!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 13:51, fluber napisał:

Problemem są niskie standardy moralne rybusa i sprzedawanie się za ciut większe pieniądze oraz wrzucanie oświadczeń które już ruscy wykorzystują do swojej propagandy i wycieranie sobie przy tym gęby własną rodzina. Pluje na takich ludzi. A Ty możesz trzymać z Rosjanami i rosyjskimi sprzedawczykami, twoja wola. 

wszyscy ogarneli ze rybus ma trudna sytuacje rodzinna tylko obslizgly pisowski troll jak zawsze musial  postepowac wedlug instrukcji  otrzymanych z centalii .

jeszcze takie cos prawi o standardach moralnych , nawet bym chyba flegmy na ciebie nie poswiecil bleeee , przypomne ze pisowski troll obrazil w przeciagu godziny trzech userow sugerujac ze sa pod wplywem rosyjskiej propagandy .

 

boniek tez zmanipulowany przez rosjan bo wypowiadal sie w podobnym tonie.

 

 

Zadzwoniłem do Maćka po zgrupowaniu, rozmawiałem z nim. On dowiedział się jako pierwszy. Rybus wykazał się dużym zrozumieniem. Wie, co się wokół niego dzieje. Mówił, że oglądał wszystkie mecze reprezentacji w czerwcu, bo większość czasu spędzał w Polsce. Bardzo chłopakom kibicował, co więcej — jest z nimi w kontakcie. Zawodnicy w drużynie, jak się z nimi rozmawia, oni doskonale rozumieją jego sytuację — powiedział Czesław Michniewicz w programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

— Wiele zależy od tego, z której strony na to patrzysz. Z perspektywy: Rosja, wojna, brudne pieniądze — to powiesz, że nie powinien grać. Ale jak zawodnicy patrzą: znają jego żonę [Rosjankę — dop. red.], jego sytuację — kontynuował selekcjoner.

— Żona Rybusa jasno powiedziała, że ona do Polski nie chce przyjechać. On musiał podjąć trudną decyzję — dodał Michniewicz

https://www.onet.pl/sport/onetsport/michniewicz-odkryl-kulisy-decyzji-o-wykluczeniu-rybusa-tak-zareagowal-pilkarz/l8eyt61,d87b6cc4

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

wszyscy ogarneli ze rybus ma trudna sytuacje rodzinna tylko obslizgly pisowski troll jak zawsze musial  postepowac wedlug instrukcji  otrzymanych z centalii .

jeszcze takie cos prawi o standardach moralnych , nawet bym chyba flegmy na ciebie nie poswiecil bleeee , przypomne ze pisowski troll obrazil w przeciagu godziny trzech userow sugerujac ze sa pod wplywem rosyjskiej propagandy .

Poswiecasz swój cenny czas o wpół do 3 w nocy, tylko po to żeby próbować mnie, anonimowego pisowskiego trolla, obrazić jakimiś gimbazjalnymi wstawkami.  Smutne, życzę mniej frustracji w życiu i zdrowszy sposób odreagowywania porazek w codziennej egzystencji. Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

Żona Rybusa jasno powiedziała, że ona do Polski nie chce przyjechać

Ja rozumiem, że trzeba się liczyć ze zdaniem żony ale mnie takie tłumaczenie trochę śmieszy. Nie chce bo tak bardzo chce mieszkać w Moskwie (żona zawodowego piłkarza), bo w Polsce jej grozi niebezpieczeństwo (beka), czy może "Polska w ruinie" i szaro i brudno (nie to co w rosji)? Jak już Polska nie to zawsze można było pójść we większą lub mniejszą egzotykę. Na plaży poleżeć skoro z reprezentacją i tak trzeba się pożegnać. No ale można też wziąć ekstra hajs za zostanie jedną z twarzy propagandy wrogiego w stosunku do ojczyzny kraju. To, że żona jest Rosjanką okazuje się mieć wielkie znaczenie ale to, że on jest Polakiem znaczenia nie ma wcale. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Ja rozumiem, że trzeba się liczyć ze zdaniem żony ale mnie takie tłumaczenie trochę śmieszy. Nie chce bo tak bardzo chce mieszkać w Moskwie (żona zawodowego piłkarza), bo w Polsce jej grozi niebezpieczeństwo (beka), czy może "Polska w ruinie" i szaro i brudno (nie to co w rosji)? Jak już Polska nie to zawsze można było pójść we większą lub mniejszą egzotykę. Na plaży poleżeć skoro z reprezentacją i tak trzeba się pożegnać. No ale można też wziąć ekstra hajs za zostanie jedną z twarzy propagandy wrogiego w stosunku do ojczyzny kraju. To, że żona jest Rosjanką okazuje się mieć wielkie znaczenie ale to, że on jest Polakiem znaczenia nie ma wcale. 

 

Czym się różni granie w Rosji od grania w Arabii Saudyjskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Poswiecasz swój cenny czas o wpół do 3 w nocy, tylko po to żeby próbować mnie, anonimowego pisowskiego trolla, obrazić jakimiś gimbazjalnymi wstawkami.  Smutne, życzę mniej frustracji w życiu i zdrowszy sposób odreagowywania porazek w codziennej egzystencji. Pozdrawiam! 

  ale gamoń :)) przeciez to ty obraziles 3 userow wczesniej sugerujac ze sa pod wplywem rosyjskiej propagandy bo smieli miec inne zdanie niz na portalach z ktorych czerpiesz wiedze.  

zamiast skupiac sie na mnie LOL , skomentuj ten art.

 

 

ps . jakie ma znaczenie godzina ?  przeczytalem art i sie cofnalem do bzdurnej dyskusji z toba  , gdybym to zrobil o 21  bylbys bardziej kontent?  

nikt cie tu nie obraza , nie schlebiaj sobie :)))) to ze jestes pisowkim trolem to fakt ogolnie zany , mam prawo dysponowac swoja flegma jak chce , na ciebie bym jej nie rozdysponowal :)))) zreszta to bylo nawiazenie do tego :

Cytat

Problemem są niskie standardy moralne rybusa i sprzedawanie się za ciut większe pieniądze oraz wrzucanie oświadczeń które już ruscy wykorzystują do swojej propagandy i wycieranie sobie przy tym gęby własną rodzina.Pluje na takich ludzi. A Ty możesz trzymać z Rosjanami i rosyjskimi sprzedawczykami, twoja wola

 

18 minut temu, RappaR napisał:

Czym się różni granie w Rosji od grania w Arabii Saudyjskiej?

podwojnymi standardami moralnymi , i naglowkami w prasie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.