Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

w Polsce, z takim a nie innym jezykiem, trener tez musi miec charyzme - wydaje mi sie ze obcojezyczny ma ciezej (wydaje mi sie ze latwiej mi by bylo trenowac chlopakow anglojezycznych ale w druga strone to juz nie bardzo, ciezkie do wykminienia kulturowe niuanse vs anglo-mainstream :D), mimo ze wiekszosc kadry niby gra gdzies tam poza PL. Michniewicz to moze byc dobry selekcjoner, dlatego (IMHO) jako trener mial problemy, bo im wiecej spedzal czasu z druzynami to bylo coraz slabiej. jesli Michniewicz nie przyzwyczai sie do jakiejs swoje "zgranej talii kart" tylko bedzie mial na tzw koncu lawki ciagla rotacje, bedzie powolywal swiezych, glodnych pilki reprezentacyjnej chlopakow to moze sie sprawdzic.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Z sousa przeciwko rywalom z top 50 rankingu FIFA zrobiliśmy 0 wygranych 4 remisy i 4 porażki. 

Z michniewiczem przeciwko rywalom z top 50 rankingu FIFA zrobiliśmy 2 zwycięstwa 2 remisy i 1 porażkę.

Nie to żebym bronił Sousy, albo atakował Michniewicza, ale dajmy już spokój flber rankingowi FIFA.... Bo jak mamy tu brać za wyznacznik jakiejś jakości to za Sousy byliśmy 19-21, a za Czesia 26 w rankingu ;) a w 2017 byliśmy 5 to faktycznie coś to mówiło o jakości gry?

A swoją drogą ja bym sie nie obraził gdybyśmy umieli wygrywać (bez problemu) z ekipami spoza top 50 FIFA jak Słowenia, Mali, WKS, Ghana itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

Nie to żebym bronił Sousy, albo atakował Michniewicza, ale dajmy już spokój flber rankingowi FIFA.... Bo jak mamy tu brać za wyznacznik jakiejś jakości to za Sousy byliśmy 19-21, a za Czesia 26 w rankingu ;) a w 2017 byliśmy 5 to faktycznie coś to mówiło o jakości gry?

Uwazasz ze zestawu: hiszpania, anglia, Szwecja, Słowacja, Węgry 

nie można porównać do zestawu:

Belgia, Holandia, Szwecja, Walia, Szkocja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koelner napisał:

beka że konta popierające ruch Rybusa to ta sama pula ludzi z antyszczepionek i antyukraińskich wiadomości 

Specjalnie dla Ciebie wkleiłem wczoraj obrazek w wątku o polityce :)

A co do ruchu Rybusa. Facet kopie w piłkę. Od iluś tam lat robi to w Rosji. Ma żonę Rosjankę i dzieci, które w zasadzie są Rosjanami. Jestem absolutnie pewien, że tutaj w Polsce  dzieci takich Fajnopolaków jak Ty szykanowaliby rosyjskie dzieci Rybusa w szkole i na podwórku. Jego żona i dzieci z każcego miejsca odbieraliby informacje jak to podli i źli są Rosjanie. Prawdziwy komfort i bezpieczeństwo. 

Jak dla mnie Rybus pokazał jaja i poświęcił siebie dla dobra swojej rodziny. Możesz tego nie rozumieć, w sumie mnie to nie dziwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

ale co Cię nie dziwi? każe mu grać w Polsce? lol

A zastanowiłeś się, że może stamtąd dostał ofertę pozwalającą jego rodzinne żyć na poziomie na jakim żyją  ? Rybus ma 32 lata, pogra jeszcze z 2-3. Kto z zachodu ma nim być zainteresowany ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

A zastanowiłeś się, że może stamtąd dostał ofertę pozwalającą jego rodzinne żyć na poziomie na jakim żyją  ? Rybus ma 32 lata, pogra jeszcze z 2-3. Kto z zachodu ma nim być zainteresowany ? 

Po prostu nie rozumiesz że są rzeczy których się nie robi dla pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

A zastanowiłeś się, że może stamtąd dostał ofertę pozwalającą jego rodzinne żyć na poziomie na jakim żyją  ? Rybus ma 32 lata, pogra jeszcze z 2-3. Kto z zachodu ma nim być zainteresowany ? 

w ogóle czytasz posty? przeczytaj jeszcze raz mój do którego się odniosłeś - ja mam bekę z podziałów jakie istnieją nawet w takiej błahej sprawie jak kontrakcik piłkarzyka a Ty wyskakujesz z jakimiś kaznodziejskimi mądrościami , wiem że jest poniedziałek ale chyba coś Ci się pojebało i nie wytrzymujesz ciśnienia

2 minuty temu, fluber napisał:

Po prostu nie rozumiesz że są rzeczy których się nie robi dla pieniędzy. 

spójrz na import z Rosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Po prostu nie rozumiesz że są rzeczy których się nie robi dla pieniędzy. 

Fluber sytuacja Rybusa jest inna niż Krychowiaka czy Ponitki. Gdyby chodziło tylko o kontrakt to pewnie bym powiedział, że robi źle. Ale tu chodzi o jego rodzinę. Realnie dla  nich tam jest najbezpieczniej co byśmy sobie tutaj nie pisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Fluber sytuacja Rybusa jest inna niż Krychowiaka czy Ponitki. Gdyby chodziło tylko o kontrakt to pewnie bym powiedział, że robi źle. Ale tu chodzi o jego rodzinę. Realnie dla  nich tam jest najbezpieczniej co byśmy sobie tutaj nie pisali. 

Rozumiem że łykasz to pi****lenie że w Rosji jest bezpiecznie a poza Rosją grożą im potworne niebezpieczeństwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Rozumiem że łykasz to pi****lenie że w Rosji jest bezpiecznie a poza Rosją grożą im potworne niebezpieczeństwa? 

Ilu znasz w Polsce znajomych Rosjan z którymi rozmawiasz tak raz w tygodniu? Lub masz kolegę który ma Rosjankę za żonę? 

Bo o ile sobie możemy poteoretyzowac w politycznym i nikt nikomu nic nie udowodni to dotykasz tematu o którym nie masz pojęcie. 

I tylko z gloryfikowania władzy zapewne pójdziesz w tezę ze u nas jest super dla Rosjan lub rodzin mieszanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na piłce nie znam, ale wiem że oczy mnie bolały podczas meczu z Holandia i przez to, że gdy tylko mamy piłkę to nie gramy w nią, a walimy przed siebie na oślep. c*** z tym Sousa, bo to pachołek ale jednak trzeba przyznać że za jego kadencji przyjemniej się patrzyło na grę w ataku, niestety wróciliśmy do polskiej myśli trenerskiej, żarcików zeby piłkarze się napatrzyli podczas treningu na nowe piłki, bo w meczu jej nie dotkniemy itd. Wyniki na razie potwierdzają, że może i taka gra jest dla nas łatwiejsza, ale nie wierzę że nie mamy wykonawców do gry w piłkę i wymienienia kilku podan, mi się po prostu ten styl nie podoba, bo po każdym meczu potrzebna jest oczu kąpiel.

 

A Rybus łajzą oczywiście, pierwsze miesiąc, dwa można tłumaczyć bo kontrakty,  przedłużenie to już pokazanie ze liczy się tylko hajs I brak moralności. Mam nadzieję, że nie zagra już w kadrze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ilu znasz w Polsce znajomych Rosjan z którymi rozmawiasz tak raz w tygodniu? Lub masz kolegę który ma Rosjankę za żonę? 

Bo o ile sobie możemy poteoretyzowac w politycznym i nikt nikomu nic nie udowodni to dotykasz tematu o którym nie masz pojęcie. 

Raz w tygodniu to żadnego. Ale żona w pracy trochę Rosjan ma pod sobą, żadnemu się jeszcze nic nie stało. 

Jeżeli uważasz ze dorosły Polak jest bezpieczniejszy w Rosji niż pochodząca z Rosji żona Polaka w Polsce to w sumie nie wiem co powiedzieć. 

Żona Radka Wojtaszka jeżeli chodzi o żony sportowców ma jakieś problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Chciałbyś mieszkać w Kraju jako Rosjanin który bardzo krzywo patrzy obecnie na Rosjan, fetuje Ukraińców którzy możliwe ze mimo są ofiarami mogli zabić Tobie kogoś z rodziny? 

Zdecydowanie bardziej niż w kraju który zajmuje się aktualnie ludobójstwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według niezależnych od rezimu sondazy 80-90% rosjan popiera działania na Ukrainie. Branie jakichkolwiek pieniędzy od nich jest niemoralne i oni mają się czuć niebezpiecznie i wykluczeni, inaczej za 10 lat mamy powtórkę z rozrywki jak się dozbroją i nie zmienią systemu. Zwłaszcza po najnowszych wypowiedzislach putlera o Piotrze Wielkim, konieczności poszerzania terenów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.