Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, szogo napisał:

 

Taki Haaland poszedł do BPL, a Mbappe zostaje w lidze farmerów. Widać kto ma jakie ambicje. Wiadomo, pieniądze potężne, ale czy on nie mówił, że marzy o grze dla Realu? Trochę pajac z niego wyszedł, Perez tego raczej nie zapomni. Swoją drogą co z FFP? Jakim cudem P$G stać na taką pensję dla jednego piłkarza? Ku*wa, jak ja tego klubu nie trawię, fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, eF. napisał:

Taki Haaland poszedł do BPL

Halland w sumie tez poszedł tam gdzie dali największy hajs

Mógł iść do Barcy za mniejsze pieniądze i być liderem nowego projektu, mógł iść do Realu ale ponoć nie chciał bawić się w rywalizację z Benzema, mógł iść do Bayernu ale oni nie są skorzy do płacenia dużych pensji. Także to tez nie tak ze kierowała nim tylko ambicja :P 

30 minut temu, eF. napisał:

Trochę pajac z niego wyszedł

E tam, wykorzystał inny klub do ugrania jak najlepszych warunków dla siebie. Bardzo częsta praktyka, ot tutaj różnica jest taka ze te warunki ugrał kosmiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że Mbappe nie trafił do realu bo wydaje mi się, że pasowałby tam. Na plus wyszłoby to również lidze hiszpańskiej zarówno sportowo jak i marketingowo.

Z drugiej strony Perez nie jest głupi ani rozrzutny i mimo, że to wg mnie najlepszy zawodnik na świecie (w tym roku razem z Benzemą) to wydawanie tak ogromnej kwoty na niego byłoby ryzykowne, tym bardziej, że bez niego dają sobie radę całkiem przyzwoicie, tak jak w tym sezonie.

Neymar i Messi pewnie odetchnęli z ulgą, bo znowu będą mogli cały sezon cieniować, spacerując na boisku, a mistrzostwo Francji zapiszą w swoich linijkach w Wikipedii.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blackmagic napisał:

Polska liga to jest jednak dno dna. Wuja zawija Wisłę z ekstraklasy robiąc potężne 0,77 pkt na mecz I zostaje na kolejny sezon…

kuba to dobra rodzina 

a Ty się spodziewałeś zwolnienia trenera?

skoro zawsze będziemy na piedestał stawiać to, co się nie udaje, to te dno dna lepiej od razu odpuścić śledzić, negatywnych komentarzy jest zawsze pierdylariard, a każdego fana Ekstraklasy to i tak najmniej obchodzi, tej miłości cała reszta i tak nigdy nie pojmie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, airmax napisał:

Mógł iść do Barcy za mniejsze pieniądze i być liderem nowego projektu, mógł iść do Realu ale ponoć nie chciał bawić się w rywalizację z Benzema, mógł iść do Bayernu ale oni nie są skorzy do płacenia dużych pensji. Także to tez nie tak ze kierowała nim tylko ambicja :P 

Jasne, że nie tylko ambicja, ale to jednak on zagra w NBA, a Mbappe zostaje w G League :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Taki Haaland poszedł do BPL, a Mbappe zostaje w lidze farmerów. Widać kto ma jakie ambicje. Wiadomo, pieniądze potężne, ale czy on nie mówił, że marzy o grze dla Realu? Trochę pajac z niego wyszedł, Perez tego raczej nie zapomni. Swoją drogą co z FFP? Jakim cudem P$G stać na taką pensję dla jednego piłkarza? Ku*wa, jak ja tego klubu nie trawię, fe.

Tam musi być na bank ugadany Dodane, inaczej tego nie wiedzę a po drugie to jednak Mbappe zostaje w Paryżu gdzie się urodził i to jest można powiedzieć jego miasto :) chociaż taka pensja jest chora to widać gdzie katarczycy mają wszelkie ograniczenia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Taki Haaland poszedł do BPL, a Mbappe zostaje w lidze farmerów. Widać kto ma jakie ambicje. Wiadomo, pieniądze potężne, ale czy on nie mówił, że marzy o grze dla Realu? Trochę pajac z niego wyszedł, Perez tego raczej nie zapomni. Swoją drogą co z FFP? Jakim cudem P$G stać na taką pensję dla jednego piłkarza? Ku*wa, jak ja tego klubu nie trawię, fe.

Mbappe zgarnie w 3 lata 400 baniek EUR na czysto i mając 26 lat, czyli w najlepszym wieku, będzie sobie mógł iść do Realu czy gdzie tam chce. Ktoś by odrzucił taki deal? ;) 

Co do PSG... Real pierwszy zaczął ścigać gwiazdy, budować team za chore pieniądze i psuć rynek, więc mi ich specjalnie nie żal. Do tego kilka lat temu zeszmacili się kompletnie, jak usunęli z logo krzyż, żeby Arabowie dawali pieniążki... 

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przestałem lubić Real za to kupowanie sobie tytułów nowymi gwiazdami i olewanie polityki finansowej tak na samą myśl o PSG robi mi się niedobrze. Nigdy nie przepadałem za tym klubem, zresztą nigdy nie był to klub z czołówki wart jakiejkolwiek uwagi 

Ale to co teraz araby wyprawiają na rynku to już jest k**** smutny żart 

Żenada że FIFA i UEFA nic z tym nie robią 

Wiadomo jednak dlaczego tego nie robią, co jest jeszcze bardziej smutne 

Oby PSG w tym roku też niczego nie wygrało 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matek napisał:

Wiceprezes, asystent trenera i dyrektora sportowego, do tego lider na boisku

Brzmi jak LeBron xD

7 godzin temu, eF. napisał:

Taki Haaland poszedł do BPL,

Stary go tam wypchał. Szkoda, że żadnego Keane'a nie ma w United, ale jest za to McTomek, który nie jest może tak jebnięty ale potrafi mieć zwarcie w mózgu czasem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Szkoda że jeszcze Milan i inter się na to wszystko nałożyły. Byłem pewien że City zrobi jakieś 3:0 do przerwy

Milan chy7ba szybko wyjaśnił sprawę. A City penwie czeka na powtórkę z Aguero bo już tylko 1-2. Ale swoja drogą mogli przesunąć w którejś z tych lig mecze żeby się nie nałożyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.