Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Pepis21 napisał:

Na logikę tak, ale że FF nie raz z logiki zrobiło pannę lekkich obyczajów, więc ZP dla CR7 w ogóle mnie nie zdziwi.

Nie no jeśli Ronaldo to byłby skandal jakiego nie było. Zero trofeów i 6/7 miejsce w lidze, plus bez szału indywidualnie, nie ma argumentów żadnych by Ronaldo wygrał. Mbappe czy Salah dużo bardziej zasłużyli, ale każdy wynik oprócz wygranej Benzemy byłby skandalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, steve napisał:

Nie no jeśli Ronaldo to byłby skandal jakiego nie było

Większy byłby gdyby zdobył drugi rok z rzędu Messi choć on to chociaż Ligue1 zdobył. Generalnie może być, że znowu nagrodę dostanie nazwisko a nie faktycznie ten, który zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pepis21 napisał:

Większy byłby gdyby zdobył drugi rok z rzędu Messi choć on to chociaż Ligue1 zdobył. Generalnie może być, że znowu nagrodę dostanie nazwisko a nie faktycznie ten, który zasłużył.

Idąc tropem poprzedniego sukcesu Messiego, którego największym sukcesem zeszłorocznym było zwycięstwo w Copa America, poważnie powinno się brać pod uwagę Mane. Tym bardziej, że chłop może jeszcze sporo w tym sezonie wygrać. 

A czemu ten Grealish siedzi cały czas na ławie to ja nie rozumiem. Przecie to jest nowe wcielenie CR7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pepis21 napisał:

Na logikę tak, ale że FF nie raz z logiki zrobiło pannę lekkich obyczajów, więc ZP dla CR7 w ogóle mnie nie zdziwi.

Nie bierzesz pod uwagę flagi łączącej obie strony. Mbappe nie było jak wcisnąć ZP, Pogbie też nie, więc od 1998 czekają i nie przegapią okazji. Są jakieś kursy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pepis21 napisał:

 Już jedną przegapili w 2013 kiedy była idealna okazja aby dać nagrodę Ribery'emu.

I było w opór blisko:

image.png.109c05b2f1b65b1f7298f5e15cb665d1.png

Teraz nie ma w sumie konkurencji. No chyba, że Salah/Mane.

 

 

 

Albo Messi. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/998707/neymar-przylapany-w-kasynie-przegral-fortune?fbclid=IwAR1gLwAtzAwWA1lKAZTtQF9Cwg0XBfdcZ58Wab52EeJgK4_u5s2R2Y8y-H4

ja pitole, gość te 25k dostaje w calości od PokerStars jeszcze mu jajka do tego wyliżą, a tu typ kręci aferę i to jeszcze pod nazwiskiem ze zdjęciem

ha tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.