Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cvbe napisał:

est gorszy od nich czy jest po prostu jeszcze za młody (20 lat XD) na starą kadrę?

To jest paradoks. Bo niby wszyscy płaczą, że u nas 22 latek to młody talent, a na zachodzie Pedri lat 19 dzieli i rządzi w Barcelonie, ale Zalewski i Kozłowski mają się w U21 ogrywać c*** wie po co.

Siwy dał szansę Kozłowskiemu i Zalewskiemu i wypad do U21, to nie ma ładu ani składu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@cvbe w 1 składzie to wychodzi na bodo Glimt. Ale przez większość sezonu był poza kadra. W momencie powołan Michniewicza miał zagrane jakieś 200 minut w sezonie

A to nie jest dla nich mocno ważny mecz? Bo pierwszy wiem że przegrali więc raczej top ważności w tym sezonie. A grał wcześniej mało przez kontuzję? Zaznaczam raz jeszcze że tylko z doskoku się już interesuję więc mogę przeinaczać fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

A to nie jest dla nich mocno ważny mecz? Bo pierwszy wiem że przegrali więc raczej top ważności w tym sezonie. A grał wcześniej mało przez kontuzję? Zaznaczam raz jeszcze że tylko z doskoku się już interesuję więc mogę przeinaczać fakty.

Liga Konferencji to trochę puchar pasztetowej. Takie intertoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

nie jest tak że Nicola Zalewski to jest najlepszy przykład na c***owość polskiej myśli szkoleniowej?

To kuzyn mojego ziomka z roboty, pytałem o tę sprawę. Młody nie ma ciśnienia na pierwszą kadrę (jeszcze). ale w rodzinie mocno liczą, że pojedzie na mundial. Cieszyli się też w c***, że wybrał naszą kadrę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

A to nie jest dla nich mocno ważny mecz? Bo pierwszy wiem że przegrali więc raczej top ważności w tym sezonie. A grał wcześniej mało przez kontuzję? Zaznaczam raz jeszcze że tylko z doskoku się już interesuję więc mogę przeinaczać fakty.

Zalewski ostatnio wszedł do składu Romy ale na początku sezonu grał jakieś 2-5 minut co trzeci mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Miał problem z tym, że chłopak zrobił sobie imprezę gdy  był zakaz :)

 

Od października do lutego go za to w kozie trzymał? Sporo.

-------

Ale piękna tragedia "więcej niż klubu" na Camp Nou przy akompaniamencie kibiców z Niemiec :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablo81 napisał:

. 30k kibicow z Frankfurtu. Szacun. Bardzo dobrze, ze Eintracht wygral, kibice Barcy rozpieszczeni sukcesemi, zero dopingu, co najwyzej gwizdy jak nie idzie

Poszła fama, że 'kibice' Barcelony odsprzedali mnóstwo bileów Niemcom, czemu przyjrzeć ma się zarząd Barcelony 😅

 

Na dobitkę:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Zalewskiego. Byłem na meczu Romy i tam kibice strasznie się nim jarają. Nie znam się specjalnie na piłce, ale jak dla spoconego Czesława lepszym zawodnikiem na lewej stronie jest Reca to nie mam pytań. Dla polskiej kadry bardzo dobre jest to jak Mou przestawił Nicole.

W Barcelonie strasznie czepiają się takich zagrań, bo oficjalnie należy zgłosić "nieobecność" i wtedy bilet trafia do kas i klub go sprzedaje płacąc odpowiedni procent właścicielowi karnetu a sam też na tym zarabia. Była z tym gruba afera. Policja prowadziła śledztwo, pozbierano ludziom karnety itp. mam rozeznanie, bo chciałem pójść na Barce, ale nie dam 150€ za bilet, aż tak mi nie zależy. To wolę wydać taką kasę na derby Rzymu, Mediolanu i Aten. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ptak napisał:

Odnośnie Zalewskiego. Byłem na meczu Romy i tam kibice strasznie się nim jarają. Nie znam się specjalnie na piłce, ale jak dla spoconego Czesława lepszym zawodnikiem na lewej stronie jest Reca to nie mam pytań. Dla polskiej kadry bardzo dobre jest to jak Mou przestawił Nicole.

W Barcelonie strasznie czepiają się takich zagrań, bo oficjalnie należy zgłosić "nieobecność" i wtedy bilet trafia do kas i klub go sprzedaje płacąc odpowiedni procent właścicielowi karnetu a sam też na tym zarabia. Była z tym gruba afera. Policja prowadziła śledztwo, pozbierano ludziom karnety itp. mam rozeznanie, bo chciałem pójść na Barce, ale nie dam 150€ za bilet, aż tak mi nie zależy. To wolę wydać taką kasę na derby Rzymu, Mediolanu i Aten. 

Ej no obronię Czesia "711" - Recę powołał na przegląd "wojsk" i raczej już nie powoła bo sam powiedział, że chłopak popełniał szkolne błędy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.