Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał:

Próbujesz przechwycić odznakę smerfa ważniaka? 

 

spoko tekst

nie, po prostu skoro Twoim pierwszym argumentem jest, to, że Wójcik był alkoholikiem, to chyba masz jednak mgliste pojęcie, o polskiej piłce na przełomie wieków

staram się dyskutować na poziomie, bo sprawa jest imo poważna, a takie argumenty w moim odczuciu do poważnych nie należą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

staram się dyskutować na poziomie

Jasne, wrzuciłeś linki w kontrze do programu w KS i niestety nic one nie wnoszą. Jak zapytałem Cię o konkrety to poleciałeś z chamskim dojazdem pod moim adresem. Więc przestań mi tu wyjeżdżać z poziomem bo sam go sprowadziłeś do poziomu komentarzy na Onecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Jasne, wrzuciłeś linki w kontrze do programu w KS i niestety nic one nie wnoszą.

za to Ty zasypałeś nas masą argumentów, takie wnioski wysuwają na twitterze gospodyni domowe, które mają do Czesia słabość

przeprazam jeśli znowu nie dobiłem do Twojej poprzeczki, najwyżej przeniose się z onetu na forum dla operatorów Głębiarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS masz tendencje to zachowywania się jak jedyny oświecony, zarzucając wszystkim, że c***a wiedzą, skoro się ośmielają być w kontrze. Wczoraj do mnie i dzisiaj znowu. To nie pomaga w dyskusji :)

2 godziny temu, Pan A. napisał:

Też mnie zastanawia dlaczego nikt nie "wypytuje" dlaczego od czasów Lecha, Michniewicz pracował w klubowej piłce najdłużej bodajże w Pogoni, trochę ponad rok, a z każdego klubu wylatywał w gęstej atmosferze, skłócony z wieloma osobami - piłkarzami, działaczami, a nawet z ..... własnymi asystentami? A nazbierało się tego w jego karierze.

To chyba dość częste w tym polskim kurwidołku, czy nie? Nie śledzę aż tak najlepszej ligi świata, wolałbym sobie oczy wydłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cardi napisał:

 

To chyba dość częste w tym polskim kurwidołku, czy nie? Nie śledzę aż tak najlepszej ligi świata, wolałbym sobie oczy wydłubać.

Częste jest w Polsce że trener pracuje średnio 1,5-2 sezony ( z tych z topki). Michniewicz jednak ma niższa średnia od tych wszystkich nawalkow, Brzęczkow, probierzow, skorzow. Nie tak niska jak sousa ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Częste jest w Polsce że trener pracuje średnio 1,5-2 sezony ( z tych z topki). Michniewicz jednak ma niższa średnia od tych wszystkich nawalkow, Brzęczkow, probierzow, skorzow. Nie tak niska jak sousa ale jednak

Stokowiec w Lechii był 3 sezon - polski Alex Ferguson . był też taki czeski trener na Śląsku, który trenował długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Stokowiec w Lechii był 3 sezon - polski Alex Ferguson . był też taki czeski trener na Śląsku, który trenował długo.

Fornalik bardziej pasuje. Praktycznie 8 lat w ruchu Chorzów z przerwa na reprezentację i teraz 5 lat w Gliwicach. 

Runjaic też jest już chyba 5 lat w Pogoni ale to nie Polak więc się nie liczy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

LBS masz tendencje to zachowywania się jak jedyny oświecony, zarzucając wszystkim, że c***a wiedzą, skoro się ośmielają być w kontrze. Wczoraj do mnie i dzisiaj znowu. To nie pomaga w dyskusji :)

Borys obiecał mi koszulkę Melo z Atlanty w rozmiarze xs, jeśli tylko wkurwię przynajmniej 5 osób tygodniowo, to podobno generuje ruch na stronie.

a serio

To jest już zawsze tylko ostateczność, nigdy nie wyskakuje do kogoś ofensywnie nie widząc powodów, z Tobą wymieniłem chyba kilkanaście postów zanim się zniechęciłem, nie zawsze też jest to wyraz mojej realnej złości, po prostu czasem nie da się inaczej aby zakończyć becelową dyskusje. Pewnie i mam opinie napinacza, ale realnie tych konfliktów tutaj na forum mam już niewiele i wszystkie staram się od razu łagodzić. Ostatecznie nie jestem tu po to aby prowadzić ciągłe wojenki.

A co do meritum. @jack wparował wielce oburzony, że przecież on ma internet na  chacie i Hejt Park oglądał i nie widział tam nic coby miało świadczyć o nieszczerości Czesława. Zasugerowałem, że skoro przeczytał cały temat i nie widzi kompletnie nic to być może ma problemy z kojarzeniem prostych faktów (łączenie kropek). Nie wiem czy to jest już totalna chamówa, ale skoro przez trzy dni napisałem Wam wszystko co się na ten temat dowiedziałem, to uznałem, że nie mam obowiązku poraz kolejny tłumaczyć tego wszystkiego tylko dlatego, że Kolega ma takie a nie inne postrzeganie sprawy. Następnie w pierwszy zdaniu wypalił o pijaku Wójciku co jest argumentem tak marnym i pozbawionym jakiegokolwiek wyczucia, że uznałem iż należy to piętnować,zwłaszcza, że CM też lubi wypić, wie to każdy, kto choć trochę głębiej poznał jego osobę. Zresztą jeśli kolega żyje w Polandzie i nawiązuje bliższe relacje tylko z abstynentami, to musi się czasem czuć dość samotny. Wszystkie zarzuty wobec CM zostały już tu przedstawione i to wielokrotnie, nie tylko przez mnie zresztą. Moim zdaniem każdy powinien przesłuchać podcast Żelaznego i spółki, jest tam wszystko i praktycznie w 100% pokrywa się z moim zdaniem, łącznie z tym, że jako trenerio Czesio to fachowiec pierwszej maści, potrafi w trudne mecze, a o futbolu opowiada jak nikt inny. Polecam jak ktoś nie może znaleźć to podlinkuje raz jeszcze.

Musiałem teraz wyjść z domu i zapuściłem sobie ten podcast, bo tak naprawdę przesłuchałem go po łebkach. Panowie mówią tam o własnych doświadczenach z korupcją, jak byli świadkami ustawionych spotkań, między innymi tych Polaru Wrocław.

Był  2004 rok, mam 20 lat i razem z przyjacielem (pozdrawiam Cię Czosnuś!) mieliśmy karnety na cały sezon i z wiarą w awans do ekstraklasy z radością chodziliśmy na każdy kolejny mecz. Do Szczecina przyjechał Polar Wrocław, który już wtedy był praktycznie bankrutem, fabryka już nie wypłacała pieniędzy piłkarzom i Ci grali praktycznie cały sezon za frajer. Oglądając to z trybun myśleliśmy, że jesteśmy turbo mocni i Polar po prostu nie ma żadnych sportowych argumentów by się przeciwstawić liderującemu już wtedy MKSowi. Po 4 czy 5 bramce byliśmy już w takiej euforii, że z radości zaczęliśmy się ściskać z dwoma karkami siedzącymi rząd niżej. Gdybym ich spotkał w ciemnej uliczce to pewnie bym spierdalał jak Michael Johnson po epo, ale wtedy byliśmy jedną wielką granatowo-bordową rodziną. Niestety już po niepełna dwóch latach okazało się, że ten mecz był sprzedany, tak jak każdy jeden Polaru w tamtym sezonie, a ja z perspektywy czasu, czuję się jak kompletny frajer i z pozoru piękne wspomnienia są teraz tylko koszmarnym wspomnieniem.

Może dlatego mam do tego inne podejście niż większość, bo nie chciałbym już nigdy dowiadywać się po czasie, że mecz, który oglądałem był jednym wielkim wałem. Dlatego wszystkie te argumenty, o braku dowodów, o pijaku Wójciku, bagatelizowanie oczywistych zakłamań pod płaszczykiem celu nadrzędnego, którym ma być awans na Mundial, jest dla mnie bardzo przykre i ja do tego ręki nie przyłożę, Wy sobie możecie robić co chcecie, ale nie wmawiajcie mi, że to co było 18 lat temu nie ma już znaczenia, wręcz przeciwnie, ma i trzeba to wyjaśnić, skoro Michniewicz nie chce sam sobie pomóc, a ostatecznie wystarczyło by na tej konferencji wyrazić skruchę, powiedzieć, że miało się świadomość korupcji i okazać wstyd z racji tak częstych kontaktów z Forbrichem. Skoro woli iść w zaparte to będzie musiał ponieść tego konsekwencje, nawet jeśli nic mu się nie udowodni, to ucierpi na tym jego rodzina i otoczenie, bo ci, którym los polskiej piłki leży na sercu mu tego nie popuszczą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS nie win gracza, tylko grę.

Takie były czasy, wszyscy cieli w c***a i mieli budżety łapówkowe. Teraz mamy tylko takich którzy wpadli i takich którzy się wywinęli.

Wiec ja w zasadzie mam to w dupie czy sprzedał mecz z Górnikiem Polkowice, Świtem czy inna Pogonią- czy tez tylko o tym wiedział. 

Ja tam się powtórzę, w dupie mam czy to Michniewicz czy Nawalka czy Brzeczek będą prowadzili kadre, każdy z nich ma zbliżone dokonania i sukcesy (poza ME Nawalki) - nikt z nich nie stworzył niczego wspaniałego w polskiej kopanej, ani żadnego nie podejrzewałbym ze stworzy coś niesamowitego z reprezentacja, jesteśmy drużyna na poziomie takiej Rosji czy Szwecji właśnie, jak dopisze szczęście to awansujemy, jak dopisze rywalom to nie awansujemy.

W dupie tez mam te narracje o konieczności wspierania polskiej kadry i nie robienia syfu wokół Michniewicza, nie widzę żadnego związku między jego przeszłością a selekcja graczy na baraże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a serio

Tak na serio to mój pierwszy wpis na temat Michniewicza jest na 779 stronie i nawet nie jest skierowany do ciebie. Zwykła opinia. 

Pod tym postem od razu wypalasz, że nie mam być śmieszny a w kolejnych postach tylko potwierdzasz, że poza chamstwem niewiele masz w tym temacie do powiedzenia. Zacząłem czytać twój długaśny post ale widzę, że bufonada aż się z niego wylewa więc sobie daruję. Żałosny napinacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał:

Tak na serio to mój pierwszy wpis na temat Michniewicza jest na 779 stronie i nawet nie jest skierowany do ciebie. Zwykła opinia. 

Pod tym postem od razu wypalasz, że nie mam być śmieszny a w kolejnych postach tylko potwierdzasz, że poza chamstwem niewiele masz w tym temacie do powiedzenia. Zacząłem czytać twój długaśny post ale widzę, że bufonada aż się z niego wylewa więc sobie daruję. Żałosny napinacz 

z Bogiem

1/5

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a no to update

Milik dzisiaj 3 gole w jednym meczu  Lique 1

Messi 1 gol przez cały sezon w Ligue 1

 

 

34 minuty temu, Sebastian napisał:

Spokojnie i tak Messi zdobędzie Balon d'France

Pozycja ST jest chyba najbardziej overrated ze wszystkich pozycji w soccerze/futbolu europejskim. 90% robią podający a lemingi i tak spuszczają się nad typami co dostawiają nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Pozycja ST jest chyba najbardziej overrated ze wszystkich pozycji w soccerze/futbolu europejskim. 90% robią podający a lemingi i tak spuszczają się nad typami co dostawiają nogę

Szanuję Twoją opinię, myślę jednak, że znacznie się mylisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.