Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jack napisał:

Mi się Michniewicz.podoba. Jeżeli mamy dać sobie szansę na awans z baraży a także na turniejach to musimy grać defensywnie i z pomysłem. Michniewicz pokazał, że umie ustawić słabszy zespół do walki z faworytem i wygrywać. Na ten czas tego właśnie potrzebujemy. 

Ale do kogo będzie dzwonił ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Sebastian napisał:

Ale do kogo będzie dzwonił ? :) 

Może do Piszczka 😼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jack napisał:

Może do Piszczka 😼

No dobrali się chłopaki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wichniarek po dzisiejszym występie w KS chyba tam więcej nie zawita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Reikai napisał:

Wichniarek po dzisiejszym występie w KS chyba tam więcej nie zawita.

Stanowski czuje internet i dobrze wie, że taka polemika z Wichniarem lepiej się sprzeda niż potakiwanie Wawrzyniaka. 

Ostatnio Borek mnie już męczy ale brawo dla niego za ściągnięcie Artura, mnie akurat fajnie się go słucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Kepler napisał:

Ostatnio Borek mnie już męczy ale brawo dla niego za ściągnięcie Artura, mnie akurat fajnie się go słucha.

Zależy gdzie. W quizie pod napięciem jest nie do zniesienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupujcie popcorn :) 

28 minut temu, fluber napisał:

Zależy gdzie. W quizie pod napięciem jest nie do zniesienia. 

W Bundestalk spoko, chociaż zdarza mu się meandrować c*** wie gdzie ze swoją narracją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Cardi napisał:

Kupujcie popcorn :) 

W Bundestalk spoko, chociaż zdarza mu się meandrować c*** wie gdzie ze swoją narracją.

Przestań, Stanowski robi z piłkarskiej mafii celebrytów. Oni skrzywdzili wielu ludzi, złamali serca wielu kibicom. Zajebiście  szybko wychodzi jakim jest hipokrytą, jest tak sam jak Najman, niczym się nie różni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wichniarek jest dramatyczny, o czym wy mówicie. Wcale mnie nie dziwi, że w czasie kariery ludzie w środowisku nie trawili typa. W dodatku straszny w odbiorze. 

Nie lubiłem jako piłkarza, niedobrze się robi jak zaczął robić za eksperta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Sebastian napisał:

Przestań, Stanowski robi z piłkarskiej mafii celebrytów. Oni skrzywdzili wielu ludzi, złamali serca wielu kibicom. Zajebiście  szybko wychodzi jakim jest hipokrytą, jest tak sam jak Najman, niczym się nie różni. 

Stanowski wczoraj słusznie powiedział że woźniak był asystentem u Nawałki mimo wyroku za korupcję, piszczek latami grał w reprezentacji, nikt złego słowa nie powiedział, na koniec jeszcze dostał standing ovation, mimo wyroku za korupcję, Wdowczyk jest ekspertem Polsatu, robi analizy w studiu ligi Mistrzów mimo wyroków za ustawianie meczów  Michniewicz bez jakichkolwiek zarzutów dostaje na dzień dobry pytania o czym rozmawiał w maju 20 lat temu o 18 mimo że ostatnio trenował i młodzieżówkę i legie i nikt nie widział problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fluber napisał:

18 mimo że ostatnio trenował i młodzieżówkę i legie i nikt nie widział problemu. 

dokładnie, mimo wszystko chyba mu te zamieszanie przysłuży ponieważ nikt nie grzeje tematu, że facet ogólnie ma słabiutkie CV aby poprowadzić kadrę Polski. przy zatrudnieniu Nawałki były dyskusje - tylko Górnik, Brzęczek- tylko Wisła Płock , Sousa - zawodnik > trener a w tym wypadku nagle cisza.

Godzinę temu, matek napisał:

Wichniarek jest dramatyczny, o czym wy mówicie. Wcale mnie nie dziwi, że w czasie kariery ludzie w środowisku nie trawili typa. W dodatku straszny w odbiorze. 

Nie lubiłem jako piłkarza, niedobrze się robi jak zaczął robić za eksperta. 

mam takie same odczucia odnośnie Artura. lubię jego czasami cięty język oraz riposty ale te maniery oraz dziwna dyskutylacja jest po prostu dla mnie denerwująca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Mnie Janisz jest ostatnią mendą po tym co odwalił z tym pytaniem o przeszłość Michniewicza. Wieczorem mecz z Ruskimi, zamiast się wspierać, budować pozytywną atmosferę, byśmy byli w tym wszystkim razem, to ten od rana napierdala takie rzeczy. Mamy chyba jakiś wspólny cel czyli wyjazd na Mundial, ale Janisz "huj tam, dojebie mu na konferencji prasowej"

Poziom dna i wodorostów. 

Tu jest robota do wykonania, i Czesław jaki by nie był, to trzeba mu dać kredyt zaufania, wspierać, a nie strofować od samego początku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzieliście dokument o dziewczynie Ronaldo Giordina?

straszna wieś wyszła z piłkarza.  I jego wybranki. Rozumiem ze ktoś jak za szybko wchodzi w buty milionera równocześnie odpuszczając wykształcenie to może nie grzeszyć iq bo liczy się postawa na boisku ale poziom żenady wizerunkowej w tym dokumencie gdzie przecież i tak starano się ocieplić i poprawić wizerunek poraża. 
serio wyszło poniżej poziomu Paris Hilton czy tych najgłupszych z sióstr. 

szokuje mnie nie tyle jacy oni są tylko raczej to jak wyszło to w nagrywanym i na pewno sterowanym fabularnie dokumencie nagrywanym przez profesjonalistów i co ważniejsze montowanym i docinanym. 

film mocno przesunął mi pojęcie szeroko pojmowanej definicji bufonady 

scena jak dziewczyna podejmuje ważka i trudna decyzje zmiany wystroju domu poprzez zaproszenie pani z próbkami materiałów aby podbić fotele innym kolorem epickie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Dla Mnie Janisz jest ostatnią mendą po tym co odwalił z tym pytaniem o przeszłość Michniewicza. Wieczorem mecz z Ruskimi, zamiast się wspierać, budować pozytywną atmosferę, byśmy byli w tym wszystkim razem, to ten od rana napierdala takie rzeczy. Mamy chyba jakiś wspólny cel czyli wyjazd na Mundial, ale Janisz "huj tam, dojebie mu na konferencji prasowej"

Poziom dna i wodorostów. 

Tu jest robota do wykonania, i Czesław jaki by nie był, to trzeba mu dać kredyt zaufania, wspierać, a nie strofować od samego początku. 

Janisz to persona non grata za pokazanie jak NIE powinno się komentować MMA. Tutaj zaczął temat, ale Jadczak pojechał na bogatości. I jeszcze bohaterskie wysrywy na Tłiterze...

Nie ma zarzutów, nie ma tematu, podobnie w temacie kamienowania Greenwooda. Będzie/byłby winny to spuścić psy, (jeszcze) nie jest, to wypierdalać. Niech przemówią kopacze na boisku, a nie jakiś pokurwieniec z PS czy skąd on tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, josephnba napisał:

A tak zapytam bardziej obcykanych w temacie kopanej 

Czemu nie zatrudniamy Włochów na stanowisko? Jakiś kompleks?

A jak wyobrażasz sobie współpracę "leśnych dziadów" z kimś na poziomie?

Kopana zatoczyła koło, i wracamy do polskiej myśli szkoleniowej i "menadżerskiej" .

Nie sądziłem, że tak szybko, zatęsknię za rudym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie ma za czym tęsknić, te dwa ostatnie wybory Bońka to wepchnęły nas przecież wprost w aktualną trenerską sytuację. Na grę za Brzęczka to nie mogłem już patrzeć a siwego bajeranta już się nie dało słuchać i paradoksalnie jakoś bardziej mi się widzi, że ten Czesław coś na baraże wymyśli niż ten cały Souza. Już spierdolił dokumentnie końcówkę eliminacji, we Flamengo też obstawiam, że do końca roku z nim nie wytrzymają. 

Co do wyboru selekcjonera to nie było idealnej kandydatury. Bo z Polski kto? Papszun - wg mnie za wcześnie, Nawałka od 3 lat na bezrobociu, wyje.any z Lecha i nędza na MŚ, Runjaic? - to jak Michniewicz mało osiągnął to co on? , Skorża - na kontrakcie z Lechem, Probierz, Stokowiec? Może Engel jeszcze? :)

Z zagranicy też niby giełda nazwisk była a na dobrą sprawę to nie wiadomo kto naprawdę był do wzięcia realnie. I czy ten Cannavaro, Szewczenko, Bilic czy ten Szwajcar czy Austriak to dawali by większe szanse na awans do MŚ? A co lepsi to mieli nas w dupie. 

Podsumowując to będzie jak zwykle, jak Michniewicz będzie miał szczęście i awansuje to Ci którzy go teraz krytykują będą mu klakierzyć, że odkupił swoje winy itp. tak jak to o Piszczku jest mówione a jak nie wyjdzie to go Kulesza rzuci psom (mediom) na pożarcie (jeszcze go wtedy z fryzjera może rozliczą :)) i będzie nowe otwarcie, z nowym wspaniałym selekcjonerem :)

Jedyne co się rzuca w oczy to to że z poziomem komunikacji z mediami i światem Prezesa PZPN zeszliśmy do epoki kamienia łupanego. Niech tego Kulesze zamkną w gabinecie i niech rządzi z zamknięcia bo jak się odzywa publicznie to aż zęby bolą, porusza się jak słoń w składzie porcelany. 

Chociaż tak na dobrą sprawę to jeszcze nic nie zepsuł...

Do boju Polsko, oo! :)

Edytowane przez n_i_m_h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozluźnić trochu atmosferę jeśli ktoś nie widzial :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byle tylko wygrać z czerwoną zarazą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi