Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Given był top5 praktycznie przez całą karierę

 

no ale c***owe ratio straconych bramek miał, ostatni raz tak nic nieznaczący stat czytałem jak jakiś clown przekonywał ze Bane jest lepszy od Bookera bo ma lepsze TS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cardi napisał:

Niczym.

01/02 18 czystych kont (#1 z Nigelem Martynem)

02/03 12 (#3, #1 Friedel - 15)

03/04 13 (#5, #1 van der Sar/Lehmann 15)

04/05 już tylko 5 w 24 meczach, zjazd do bazy.

 

ziom to mniej wiecej tak, jakbym w dyskusji o tym czy Dominique Wilkins zaslużył na top75 ever podawał linka z jego ppg i przyprawił to highlightsami z SDC

przestań udawać, że wiesz o czym mówisz, naprawde ja ma w piździe już to jak mam tak rozmawiać, niech będzie, że pierwsze 4 sezony Dudka są niczym kariera Czecha a Van der Sar dzwonił do niego po porady jak siè ustawiać na linii

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dużo dziwnych nazwisk, a brakuje wielkiego Shay Givena.

Ale to proste zestawienie na podstawie co ile minut brama, a nie subiektywny ranking. Gdyby Given mniej wyjmował z siatki, to by tu był :)Jasne, że są tu bramkarze z czołówki, a co za tym idzie mniej tracili, a Sroki w czołówce zaledwie bywały. Ale statystyka to statystyka.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Ale to proste zestawienie na podstawie co ile minut brama, a nie subiektywny ranking. Gdyby Given mniej wyjmował z siatki, to by tu był :)Jasne, że są tu bramkarze z czołówki, a co za tym idzie mniej tracili, a Sroki w czołówce zaledwie bywały. Ale ranking to ranking.

Przed Givenem stał wielki Totus Bramble :D uwielbiam tamto Newcastle! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ziom to mniej wiecej tak, jakbym w dyskusji o tym czy Dominique Wilkins zaslużył na top75 ever podawał linka z jego ppg i przyprawił to highlightsami z SDC

przestań udawać, że wiesz o czym mówisz, naprawde ja ma w piździe już to jak mam tak rozmawiać, niech będzie, że pierwsze 4 sezony Dudka są niczym kariera Czecha a Van der Sar dzwonił do niego po porady jak siè ustawiać na linii

miłego wieczoru

Przepraszam, że śmiem podpierać się statystykami, żeby nie ufać tylko pamięci do wydarzeń sprzed 18+ lat.

I że śmiem podważać Twoją prawdę objawioną.

Wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a dlaczego Reina przyszedł?

Między innymi też dlatego, że Rafa lubił swoich ściągać. Potem to złamanie, że Dudek odszedł w cień. Następnie zaś wg mnie popełnił duży błąd idąc do Realu. Wiadomo renoma klubu, ale z tego co pamiętam to raz, że Jurek gadał o tym jak chce grać a dwa miał ofertę ze Sportingu czy tam Benfici gdzie miałby na to szanse a idąc do Realu to każdy wiedział iż Iker jest nie do ruszenia.

Niemniej Dudek wycisnął właściwie wszystko co mógł z kariery za to Boruc odwrotnie, mógł więcej zdziałać ale trochę się zasiedział w Celticu, gdzie fakt faktem został legendą.

P.S: w CM-ie (zależy którym ale ja na warsztat wezmę 03/04) to najlepszy był młody Schmeichel i Yuri Tsigalko (brat śp. Maxima z 01/02) a nie jakieś Giveny. Chociaż Yuri to u mnie w 9 na 10 przypadkach trafiał na San Siro raz do Interu a raz do AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Selekcjoner pamięta do jakiej poszedł restauracji ale nie pamięta o czym rozmawiał z fryzjerem :) Ale żenada. 

a przez telefon załatwiał tylko brykę dla żony

zaraz skrobnę o tym coś dłuższego tylko pozbieram myśli

@Cardi

nie chciałem urazić jak coś, ale na przyszlość, serio, gołe staty często się przydają, ale nie w przypadku bramkarzy, tamten Liverpool miał zwykle bardzo dobrą obronę, Dudek jak masa innych bramkarzy skrzętnie na tym korzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Cardi

nie chciałem urazić jak coś, ale na przyszlość, serio, gołe staty często się przydają, ale nie w przypadku bramkarzy, tamten Liverpool miał zwykle bardzo dobrą obronę, Dudek jak masa innych bramkarzy skrzętnie na tym korzystał

Nie uraziłeś. Wracając do samego początku Boruc NA PEWNO nie jest najlepszym polskim bramkarzem w historii i PRAWDOPODOBNIE nie jest najlepszym bramkarzem w historii reprezentacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

@Cardi

nie chciałem urazić jak coś, ale na przyszlość, serio, gołe staty często się przydają, ale nie w przypadku bramkarzy, tamten Liverpool miał zwykle bardzo dobrą obronę, Dudek jak masa innych bramkarzy skrzętnie na tym korzystał

W tych 4 sezonach co dudek bronił w miarę regularnie ( 33 opuszczone mecze przez 4 sezony) Liverpool z dudkiem w bramce trącił 0.94 gola na mecz, bez dudka 1,12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

kumpel z ławki był ich fanem :) Poza Woodgat same wafle, Bramble legenda

Stephen Carr jeszcze typowy solidniak na boku xd

Ale wyżej to sporo fajnych grajków mieli. Jenasa bardzo szkoda, że tak szybko się rozsypał. Lubiłem Solano, on też trochę w Aston Villi pograł. No i nieśmiertelny Milner też tam się przewinął. Shearer to wiadomo legenda, ale jeszcze wariat Bellamy czy Kieran Dyer godni zapamiętania :)

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Btw Collocini też był spoko

Ta, ale on już trochę później, bo gdzieś końcówka pierwszej dekady XXI wieku przyszedł z Deportivo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Stephen Carr jeszcze typowy solidniak na boku xd

Ale wyżej to sporo fajnych grajków mieli. Jenasa bardzo szkoda, że tak szybko się rozsypał. Lubiłem Solano, on też trochę w Aston Villi pograł. No i nieśmiertelny Milner też tam się przewinął. Shearer to wiadomo legenda, ale jeszcze wariat Bellamy czy Kieran Dyer godni zapamiętania :)

Ta, ale on już trochę później, bo gdzieś końcówka pierwszej dekady XXI wieku przyszedł z Deportivo. 

jo, mi chodziło o obrone, z przodu mieli fajny zespół, Dyer choć wiecznie kontuzjowany to jak grał to rzucał się w oczy, jeszcze Laurent Robert był z siła strzału porównywalna do Roberto Carlosa :D 

a Bellamy to był mój ulubiony grajek tam, choć zabierał minuty legendzie, Tresorowi LuaLua :D 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.